Розділ 14. Церемонії в житті благословенних сімей
14.1. Народження
Ваші любі сини та дочки є, безперечно, цінними. Вони — цінні скарби небес і землі. Ці скарби не можна обміняти на великі гроші чи навіть на весь світ. Вони є такими цінним і для Бога, і для їхніх батьків. Чи може хтось обміняти своїх дітей за щось на світі? Діти — це безцінний дарунок Бога. (165-100, 20.05.1987)
Немовлята є такими загадковими. Якщо подумати, то вони — фантастичні. Ми майже хочемо запитати його: «Гей, хлопче! Як ти народився?» Тільки подумайте, наскільки це загадково. Якби ви спробували створити таку людину, чи вийшло б у вас? Ви не зробили б цього і за тисячу років. (118-289, 20.06.1982)
Чи ви пам’ятаєте, наскільки тяжко було тоді, коли ви виходили з черева своєї матері? Чому Бог зробив так, що дитина народжується таким чином? Наскільки було б легше, якби це було так просто, як розмовляти, чи їсти добру їжу, чи так, як поширюється приємний аромат, народжувати, коли відчуваєш себе добре, відкривши рота та сміючись: «Ха-ха-ха»? Чому не можна було народжувати так, але замість цього потрібно, напружуючись і обливаючись потом, проходити через ситуацію життя та смерті? Чому так влаштовано? Навіщо? Для того, щоб спостерігати яскраве сяйво любові. (107-43, 20.01.1980)
Дитя народжується в стані, коли у вас очі з лоба вилазять, все руйнується і небо й земля перебувають у хаосі. Коли ви чуєте його плач: «У-а!» — ваші очі раптом відкриваються. Біль як рукою знімає. Народжувати тяжко, тому ви любите дитину ще більше від цього. Ви ж вигукуєте: «Ах!» Ви розумієте, що я хочу сказати? (107-43, 20.01.1980)
Доньки повинні присвячуватись Небесам на сьомий день після їхнього народження, а церемонію присвячення для синів потрібно проводити на восьмий день. (11-82, 02.02.1961)
14.2. Благословення
Ви не змогли зав’язати досконалі узи з Істинними Батьками. Благословення якраз необхідне для того, щоб ви їх зав’язали. (23-332, 15.06.1969)
Що таке подія Благословення? Це найкращий захід в усьому світі. З ким ви повинні встановити стосунки під час Благословення? Ви не можете вдосконалювати себе самостійно. Ви вдосконалюєтесь через любов Батьків. Коли дитина народжується з лона своїх батьків — чи вона є красивою, чи ні — вона схожа на своїх батьків. Таким же чином, члени Церкви Об’єднання вчаться шляху істинних батьків. Це найбільше благословення з усіх ваших благословень. (35-236, 19.10.1970)
Дати Благословення означає передати повну владу Небес. (17-328, 16.04.1967)
Благословення є найціннішим на світі. Водночас воно є надзвичайно страшним. Якщо чоловік і дружина думають про інших, крім своєї половини, вони емоційно оскверняють один одного. (13-67, 17.10.1963)
Добрі предки, земля та країна виникають спершу з вас. Тому ті, хто отримав Благословення, повинні думати про небо й землю з того моменту, коли вони прокидаються. Благословення існує заради передачі його іншим. Вам потрібно змінити родовід, який осквернився через гріхопадіння. Без цього ви не зможете позбутися первородного гріха. Без викорінення первородного гріха, ви не зможете вирости до рівня, де можна отримати Благословення як істинні діти. Так працює Принцип. Церемонія Святого Вина — це церемонія по зміні родоводу, яка видаляє первородний гріх, утворений гріхопадінням, тобто це церемонія переміни кровної спорідненості. (35-301, 30.10.1970)
Святе Вино містить елементи речей творіння, які вільні від звинувачень сатани. Якщо ви скоїте якийсь вчинок, що оскверняє ваше тіло, після того, як вип’єте Святого Вина та станете єдиними з Істинними Батьками, ви опинитесь у становищі ще страшнішому, ніж сатана. Сатана осквернив і потоптав сферу завершення стадії росту, але якщо гріх вчинить той, хто отримав Благословення, він оскверняє субстанційне тіло Бога на рівні завершення стадії завершення, і тому ніколи не зможе отримати прощення. Про це жахливо й подумати. (БВС-543)
Шлюб — це ніщо інше як церемонія успадковування любові. Шлюб — це церемонія успадковування любові, яка каже вам прийняти любов батьків замість любові Бога і жити так само, як ваші батьки живуть з любов’ю Бога. (96-236, 22.01.1978)
Я беру на себе вічну відповідальність за людей, які отримали Благословення, навіть коли вони підуть у духовний світ. Я направлятиму та спрямовуватиму їх. Через це ви можете бачити, що Благословення встановлює вічні стосунки між тими, хто його отримав, і мною. (БВС-533)
Якщо ви відхилитесь після того, як отримаєте Благословення, необхідною буде умова відкуплення. Вона точно буде. Для цього немає прощення. Тому Церква Об’єднання є страшним місцем. Так діє Принцип. (БВС-27)
Я дотепер сприяв вам у встановленні умови відкуплення заради нового Благословення та нової сім’ї, я намагався взяти відповідальність за вашу важку ношу. Але якщо ви переступите Небесний закон після того, як я виконав свою відповідальність, це буде найстрашнішим гріхом, який передасться далі дюжинам поколінь нащадків. (22-211, 04.02.1969)
Чим відрізняється цінність людини, яка пройшла шляхом Благословення, від багатьох людей, які вже пішли в духовний світ? У плані стандарту віри тут не можна навіть порівнювати. Якщо ви зрадите цю небесну благодать, сатана звинуватить вас. Архангел став сатаною, перебуваючи на рівні стадії росту, але якщо ви скоїте гріхопадіння на стадії завершення, сатана судитиме вас. (БВС-59)
14.3. Церемонія Синхва
Сьогодні люди не знають, що це означає — померти. Це не печальна подія. Ви повинні дивитися на неї, як на перехід від світу нижчого виміру до світу вищого виміру через міст любові. Ось чому Церква Об’єднання називає смерть «синхва». Смерть — це вознесіння до вищого виміру. Це можливо лише в любові. (137-316, 05.01.1986)
Якби людство не скоїло гріхопадіння, смерть була б щасливою подією. Ось чому я навчав Церкву Об’єднання не зустрічати смерть зі смутком. Тому ми говоримо про церемонію Синхва. (199-353, 21.02.1990)
Похорони в Церкві Об’єднання називаються церемонією Синхва. Дух мертвої людини зажуриться, коли побачить людей, що тримаються за його мертве тіло та плачуть. Він тоді скаже: «Незнання цих людей стало канатом, який тягне мене донизу та заважає мені йти своїм шляхом». Оскільки ми знаємо про це, Церква Об’єднання називає смерть «синхва».
Це означає святе вознесіння на небо. Силою любові ви повинні штовхати людину, яка щойно померла, в духовний світ. Не тягніть її назад, а штовхайте вперед. (199-130, 16.02.1990)
Церемонія Синхва почалася з Хин-Джіна, чи не так? Ми кажемо «День перемоги любові», але що значить «перемога любові»? Це означає перемогу над смертю. Якщо б на цьому місці була будь-яка інша матір, вона б корчилася від горя, стенаючи та голосячи. Однак Мати не повинна була пролити й сльозини. Ця церемонія повинна була відбутися протягом трьох днів. Я повинен був проголосити про перемогу над смертю. Так почалась церемонія Синхва в Церкві Об’єднання.
Це церемонія перемоги над смертю та радісного переходу до духовного світу. Ті, хто проходить через церемонію Синхва, можуть з легкістю здійнятися над всіма долинами в духовному світі. Звичайно, що ті, хто не зміг цього зробити, зупиняться на півдороги. Ви повинні про це знати. Церемонія Синхва почалася з Хин-Джіна. (212-96, 02.01.1991)
Вознесіння Хин-Джіна змело стіни смерті. Ось чому вона називається церемонією Синхва. Смерть не повинна викликати смутку чи відчаю. Це не падіння з життя, а навпаки — стрибок у новий світ. Це вознесіння. Члени Церкви Об’єднання не повинні боятися смерті. Смерть приходить у відповідності з природним порядком речей. Це процес переходу до кращого світу. (196-270, 02.01.1990)
Хоча мій син Хин-Джін помер, я не плакав. Наше відбуття до духовного світу це не сумна подія. Підійміть прапор Небес під фанфари звільнення. Йдіть сміливо вперед, залишаючись непереможними. Здійміть прапор, як символ вашого славного повернення додому. Це стежка повернення на батьківщину, яка приведе вас туди під радісні вітання й шанування нації та людства. Це не сумна подія. У Церкві Об’єднання ми не плачемо. Як ми це називаємо? Церемонією Синхва. (227-260, 14.02.1992)
Хоча моя теща й померла, в Церкві Об’єднання ми не називаємо це похороном. Як ми це називаємо? Церемонією Синхва! Це вознесіння. Після закінчення життя в горизонтальному світі відбувається перехід до безмежного вертикального світу, в якому на нас чекає нова арена діяльності. В сатанинському світі, якщо ви голосно плачете, то до вас прийдуть злі духи, але вони не можуть підступитися до церемонії Синхва. (195-160, 15.11.1989)
Як ми називаємо похорони в Церкві Об’єднання? Що таке церемонія Синхва? Це означає зміну та підняття на наступну стадію. Я не плакав у час, коли померла бабуся Хон. Я не плакав, тому що був зайнятий прокладанням стежки для неї. Де ще ви можете знайти більш шанобливого сина? (196-55, 24.12.1989)
У Церкві Об’єднання, коли людина помирає, ми не проводимо похорони звичайним шляхом. Замість цього ми проводимо церемонію Синхва. Чи є щось страшне у світі? Чи є щось страшне під небом? У цьому світі гріха та хаосу ми, ставши незалежним центром та налаштувавшись на частоту неба й землі, можемо зайняти вертикальне положення у сфері Божої любові. Чому нам потрібно зайняти вертикальне положення? Вертикальне положення не відкидає тінь. Хіба у вертикальному положенні буває тінь? У такому положенні все стає досконалим. Потім все обертається, роблячи все оточення вертикальним. Коли жінка об’єднується з чоловіком-центром, середовище, центром якого є ці чоловік і жінка, стає сферою щастя. (198-124, 25.01.1990)