Розділ 4. Цінність фізичного життя
4.1. Фізичне життя є підготовкою до життя в духовному світі
Створивши Адама, Єву та все суще і кажучи, що це добре, Бог мав на увазі, що вони не повинні конфліктувати один з одним. Релігія навчає нас не жаліти тіло та змусити його підкоритися душі. Треба обов’язково покінчити зі злом і перейти на бік добра. Остаточно перемігши своє тіло, ми повністю підкоримо сатану та вирвемо його коріння. В Царство Небесне можна податися лише тільки після перемоги над сатаною, а його неможливо перемогти без фізичного тіла.
Причина в тому, що помилка сталася на землі і була пов‘язана з фізичним тілом, отже, виправити її можливо лише на землі за допомогою тіла. Не встигнувши завершити всього, що вам відведено на землі, ви навічно потрапите в пекло. А отримавши перемогу на землі та зайнявши Небесну сторону добра, ви потрапите до вічного Царства Небесного. (65-293, 1973.2)
Життя в цьому фізичному світі коротке. Ми не живемо довго. Якщо ви усвідомите це, ваші години стануть занадто дорогоцінними, щоб витрачати їх на їжу та сон. Ви тоді їстимете, спатимете та розважатиметеся на ходу. Чим далі ви так житимете, тим більше благословення ви отримаєте — більше, ніж будь-хто у цьому світі. (80-225, 23.10.1975)
Хоча наше перебування на цій землі обмежено лише 80 роками, наша сцена — всесвітній вівтар. Тому речі, якими ми тут володіємо, належать всьому світу, а наші тіло та душа належать всьому людству. Таке ставлення єднає наше серце з Богом. Все це знаходиться на одному вівтарі. (75-165, 02.01.1975)
Ніщо не відбувається просто так. Підготовка завжди нелегка. З огляду на життя в цілому, можна сказати, що дитинство — це час підготовки до юності, зрілі роки — це підготовка до старості, а старість — це час підготовки до духовного світу. Тобто, наше життя — це період підготовки та тренування, протягом якого ми маємо стати особистостями великого Всесвіту. (147-188, 21.09.1986)
Хоча ми й живемо в цьому світі, але він не єдиний — існує ще й духовний світ. Цей світ та духовний світ — це не два окремі світи, вони з’єднані між собою. Тож де те місце, куди ми повинні прийти та оселитися? Ми зараз живемо в тілі на цій землі, але одночасно ми рухаємось до вічного світу. Зазвичай люди народжуються в цьому світі, проходять юність, вступають в пору зрілості, наближаються до старості і завершують своє життя подібно до того, як заходить сонце.
Однак ті, хто знає про існування духовного світу, розуміють, що життя — це мить, а світ, в який ми йдемо після смерті — вічний, і готуються. Отже, фізичне життя — це час підготовки до вічного світу. Наприклад, студент повинен отримати з кожного предмета встановлену даним учбовим закладом кількість балів протягом навчального року, і це є певним еталоном. Успішність студента оцінюється за тим, скільки балів він отримав відповідно до еталону. Чим менше балів отримує студент, тим нижчою є його успішність. У такий спосіб все, що відбувається в житті, можна оцінити у порівнянні з еталоном.
Наше фізичне життя схоже на період підготовки до сесії під час навчання. Протягом всього життя ми намагаємося накопичити певні досягнення. Інакше кажучи, наше життя оцінюється згідно еталону, який визначає міру виконання нашої відповідальності. (140-121, 09.02.1986)
Не можна переварювати все заради самих себе. Думайте про те, що ви засвоюєте ці речі, щоб жити заради Бога, неба та землі, своєї країни, роду, сім’ї та своєї половини, але не для себе самого. Егоцентричне життя сповнене тривог. Але якщо своє життя ви присвячуєте людям, все і всі навкруги стануть вашими друзями. Якщо постійно присвячувати себе іншим, в вас утвориться вакуум, який заповниться істиною. (203-101, 17.06.1990)
Чим пишається Церква Об’єднання? По-перше, істинною любов’ю, по-друге, Істинними Батьками. Ці терміни існують лише в Церкві Об’єднання, їх не знайти в словнику. По-третє, істинними дітьми і, по-четверте, істинним родом. Ось наші чотири великі мети. (203-101, 17.06.1990)
4.2. Цінність фізичного життя
Якщо ми отримаємо звільнення, звільниться й Бог. Якщо звільниться наша сім’я, звільниться й сім’я на Небесах. Якщо звільниться фізичний світ, то буде звільнений і духовний. Тому такі біблейські слова: «Що тільки зв’яжете на землі, зв’язане буде на небі, і що тільки розв’яжете на землі, розв’язане буде на небі», можна пояснити єдністю дуальної структури.
Зрозумійте цінність того періоду, коли ви можете скористатися своїм тілом.
Тільки в цей час ми можемо відродити Бога, Всесвіт та об’єднати небо та землю. Навіть Бог та творіння укупі не можуть замінити цей фізичний світ. Чому так? Тому що без людини, яка фізично існує на землі, Бог і весь Всесвіт разом не можуть досягти досконалості. Отже, збагніть, наскільки цінним є людське тіло. Його не можна проміняти навіть на цілий Всесвіт. Ось чому Біблія говорить: «Яка ж користь людині, що здобуде увесь світ, але душу свою занапастить?» (91-190, 13.02.1977)
Середня тривалість життя людей на сьогодні складає не більше 80 років. За короткий час, що нам відведено на землі, ми маємо привести до ладу всі сфери добра, заплутані протягом історії. Розуміючи всю велич сфери добра, з якою нам треба встановити тісний зв’язок протягом нашого короткого земного життя, чи зможе наша совість заспокоїтися? Якщо помремо, то вже не зможемо цього зробити. Тож поки ми живі, треба знайти первісну батьківщину та відновити її суверенітет. Тільки у служінні Небесному Володарю, живучи у його країні, ми зможемо потрапити до Царства Небесного. (155-25, 06.10.1964)
Духовний світ є безкраїм та вічним світом. Як ми повинні вести свої справи, щоб потрапити в такий світ? Ми повинні впорядкувати їх під час нашого земного життя. Іншої такої можливості не буде. Егоїстичного способу зробити це абсолютно не існує. Якби було навпаки, мені не довелося б страждати донині. (59-50, 02.07.1972)
Навіть через тисячі і десятки тисяч років люди повинні будуть жити, керуючись Принципом, якого навчає Церква Об’єднання. Але якщо ви цього не зробите за час свого життя, у вічному духовному світі все одно прийдеться йти цим шляхом. (135-296, 15.12.1985)
4.3. Важливість звички
Зараз ми повинні замислитись про те, як позбутися сатанинських звичок та встановити новий Небесний порядок. (213-19, 13.01.1991)
Звички дуже тяжко позбутися. Це означає, що до цього часу ви мали егоїстичні звички, живучи в сатанинському світі. Ці звички стають міцними, як бетон, і сидять ще глибше, ніж традиційна пристрасть корейців до кімчі*, тенджану* та кочуджану*.
Так склалося історично. З самого першого дня володарювання сатани звички глибоко пустили своє коріння. Як тепер викорінити їх? Якщо ви й викопаєте глибоку яму, намагаючись витягнути корінь, зробити це надзвичайно важко. Це серйозна проблема. Якщо ви збираєтесь піти на Небеса, ті звички треба замінити такими, центром яких є Бог. (213-19, 13.01.1991)
4.4. Еталон фізичного життя
Моє життя присвячене Богу, це життя заради світу. Не думайте про те, щоб жити заради себе. Живіть для Бога, Істинних Батьків та людства. Щоб встановити зв‘язок з Богом, Істинними Батьками та людством і встановити чотирьохпозиційну основу, яка зосереджена на вас, потрібно мати істинну любов. І Бог, і Істинні Батьки, і людство прагнуть істинної любові. Треба стати людьми, які на основі істинної любові можуть успадкувати цей істинний Всесвіт. Думайте про це весь час.
Тому необхідно завжди оцінювати, наскільки до цього часу ви жили відповідно до Небесного стандарту. Ви повинні стати представником людства,, тим, хто представляє Батьків і Бога. Для людей, які так живуть, не існуватиме перешкод ні в духовному світі, ні будь-де на землі.
Якщо ви бажаєте їсти разом з тисячею друзів, це можливо тільки у світі любові. Коли Бог проявив свої якості Творця, Він робив це, керуючись любов’ю. В духовному світі варто лише вам поєднатися з істинною любов’ю, і ви зможете керувати всім та створювати все, що завгодно. Це наша ідеальна батьківщина. Без істинної любові все буде даремним. (147-115, 31.08.1986)
4.5. Всі події фізичного життя записуються
Якщо ви більше двох третин свого життя були надзвичайно нещасними, чи можна викреслити з пам’яті цей період життя? Неможливо. Все пережите буде з вами. (34-139, 30.08.1970)
Для чого нам потрібно відкуплення? Для відновлення. Відновлення є також відтворенням. Отже, ви повинні залишити після себе життя, сповнене цінності. Дехто каже: «Ото як стану старим, увірую в Ісуса, помру та піду на небеса». Однак, коли ви старієте, стає дуже тяжко виправитись у чомусь.
Отже, краще бути молодим. Краще зустріти істину у 15 років, ніж у 20, а краще всього рости, знаючи істину від народження.
Якби ви були наповнені водою, та вода була б чистою чи брудною? В ній би плавали пісок і камінці. Після того, як проходить велика злива, вода в річках і потоках стає брудною через те, що в ній плаває всіляке сміття. Так само і ви сповнені різного бруду. Тому вам потрібно пройти через систему фільтрації, піддаючись перемішуванню та проціджуванню. Не будьте егоїстичними, інакше застрягнете у фільтрі. Якщо у воді накопичиться бруд, то фільтр заб’ється, і вода геть не зможе текти.
Чи ви коли-небудь замислювалися про те, що вас просвічуватимуть системою, схожою на рентген, коли ви потрапите в духовний світ? Богу також потрібні люди, які пройшли через фільтр. (97-60, 26.02.1978)
4.6. Земне життя дуже важливе
У духовному світі ви повинні будете жити в своєрідному притулку, де треба буде чекати декілька тисяч років.
Рівень ваших благословенних сімей різний. Тому ви потрапите в місце, що відповідає вашому рівню, та будете перебувати там довгий час. Тоді ваші предки та ваші діти будуть звинувачувати вас, кажучи: «Чому ти це зробив? Чому ти не робив краще? Що це таке?» Час, який Ви змушені будете провести в тому місці, залежатиме від рівня ваших досягнень. Це не легко. Ось чому ви повинні робити це на землі. Вам треба робити все, що я прошу вас робити.
Якщо є болт, то вам потрібна гайка, яка підходить до нього, щоб скрутити їх разом. Його можна закрутити лише тоді, коли гайка відповідає болту. Зрозуміло? Вони повинні підходити один до одного.
Наскільки важливе життя на землі? Це мить, яка дається лише раз. Фізичне життя — це крапка у порівнянні з вічним життям. Це надзвичайно короткий момент. Він не важливий. Ви повинні здійнятися над своїм фізичним життям та готуватися до духовного світу. Взявши цю філософію за основу, ви повинні зайняти центральне положення, і бути здатними управляти та підкорити все. Не зробивши цього, ви не зможете досягти власної досконалості. (207-99, 01.11.1990)
4.7. Виконання частки нашої відповідальності за допомогою фізичного тіла
У своєму житті ви обов’язково повинні думати про Бога та Істинних Батьків. Якщо так робити, завдяки любові ваші душа й тіло перебуватимуть у гармонії, стабільності та задоволеності.
Людина, яка живе так, зможе природно продовжувати таке життя в духовному світі. За життя на землі ми духовно розвиваємось. На тому світі еталон духовного розвитку стає видимим. Оскільки любов є внутрішньою суттю, Бог та людство схожі на клітини одного організму. В духовному світі ви станете однією з таких клітин. Коли це станеться, Бог проникне у вашу душу — можете в цьому не сумніватися. Покличте Його, і Він відгукнеться з глибини вашої душі: «Хто мене кличе? Що таке?»
Отже, ваша частка відповідальності настільки важлива. Тому я встановив принцип частки відповідальності. Дивлячись на себе у дзеркало кожного ранку, ви повинні думати, що ви, як чоловік чи жінка, зробите задля виконання своєї частки відповідальності. Це важлива проблема. Ваші п’ять органів відчуттів будуть думати, що вони наповнені любов’ю в результаті виконання вашої частки відповідальності. Всі наші відчуття дані для того, щоб ми могли існувати в субстанційній сфері любові. (218-128, 14.07.1991)
Що треба робити, щоб виконати свою частку відповідальності? Що потрібно робити, аби стати людиною, здатною виконати свою частку відповідальності? Ви повинні відкинути все, що пішло від емоційного зв’язку та родоводу сатани. (139-249, 31.01.1986)
Що відбувається, коли людина потрапляє в духовний світ? Вона стає Божим тілом. Адам стає Божим тілом. В Євангелії від Івана та в 1-му посланні до Коринтян написано: «Чи не знаєте ви, що ви Божий храм?» Тіло є святим храмом, де живе Бог. Це Його дім.
Як тоді стати схожим на Бога? Коли ви досягнете стадії завершення вашої частки відповідальності, Бог житиме в вас, в нерозривній єдності з вами. (130-21, 11.12.1983)