My bookmarks

Розділ 5. Сім'я — це ядро, в якому сконцентрована любов трьох епох

 Сім’я здатна осягнути історію, теперішню епоху та майбутнє. Отже, що являється кінцевим опорним пунктом, який Бог досі шукав протягом шести тисяч років? Сім’я. Сім’я пов’язана з любов’ю, любов згуртовує в ній усе.
  Все суще знаходиться під її владою. Неможливо залишити стосунки абсолютної любові, яка є джерелом усього. Створення такої сім’ї й було первісною місією, яку Бог дав Адаму та Єві при створенні світу. Все не закінчувалося на одному чоловікові, Адамові, чи на одній жінці, Єві. Бог мріяв про нову сім’ю, яка буде створена їх союзом. Саме це було першою причиною, через яку Він створив чоловіка та жінку. Тому нам потрібно відновити сім’ю та, на основі Божої любові, зуміти відчути в сімейному оточенні задоволення від життя в цьому світі.
  Лише досягнувши такого стану й поживши в ньому, людина може безперешкодно ввійти в Царство Небесне. Тільки так ми можемо взяти верх над цим світом.
(30-85, 17.03.1970)

 Щоб сформувати сімейну сферу любові, потрібно бути абсолютним. Батьки можуть уособлювати історію, подружжя може уособлювати теперішню епоху, а діти — майбутнє. Любов людини до одного партнера в одну певну епоху аналогічна стосункам Бога з цілим світом. Коли батьки, подружжя та діти об’єднуються, як представники всього Всесвіту, вони можуть сказати: «Беріть приклад з нашої любові!» Вони можуть заявити своїм нащадкам: «Йдіть за нами!» Місце, де вони можуть стверджувати схоже і у внутрішній, і у зовнішній душі, — це і є рідний край душі. Таке місце, пов’язане з Небесним Серцем, залишиться в пам’яті Всесвіту. (30-78, 17.03.1970)

 Чого до цього часу шукав Бог? Він шукав не суб’єкт, а ідеальний об’єкт. Бог шукав те, що було б схоже на Нього Самого і містило б у собі внутрішню та зовнішню сутність світу, створеного Ним. Що являється такою єдиною результуючою ключовою точкою? Сім’я. Ніщо не може представляти Всесвіт краще за неї. Єдність людини зі своїми батьками знаменує зустріч історії та сучасності. Люблячи своїх батьків, я маю можливість любити минуле, люблячи свою половину, я можу любити сучасність, а люблячи своїх дітей, я можу любити майбутнє. Таким чином я можу відчувати любов трьох епох. Сім’я якраз і є ядром, в якому сконцентровані три типи любові. (30-80, 17.03.1970)

 З чого починається життя в Царстві Небесному? Воно починається з сім’ї. Воно не починається аби де. Царство Небесне — це сім’я, тільки розширена у трьох вимірах; воно не знаходиться поза її рамками. Тому, обнімаючи свою дружину або чоловіка, ви повинні думати, що таким чином всі чоловіки та жінки світу стають єдиними. Умову, що дозволяє любити людство саме таким чином, можливо створити саме в сім’ї.
  Ви повинні шукати такий життєвий шлях. Люблячи батьків, ви поєднуєте історію з сучасністю та прокладаєте дорогу, по якій до вас може прийти Бог. Ось чому батьків не можна не любити. Любов до батьків об’єднує мене, представника теперішньої епохи, з історичними особами, тобто з’єднує минуле та теперішнє. Крім того, коли людина любить своїх дітей, вона через це з’єднує теперішнє з майбутнім. Філософія Об’єднання — це доктрина, яка на віки вічні прославляє таку любов.
(30-82, 17.03.1970)