My bookmarks

Розділ 4. Еволюційна теорія чи теорія створення

4.1. Основна помилка еволюційної теорії

4.1.1. Строга відмінність видів, абсолютне відкидання участі третьої сторони

 Коли почалась історія? Вона почалась з еволюції чи ще до неї? Що таке еволюція? Горобець і вівсянка є двоюрідними братами. Вони однакові. Кістки, ці та інші, однакові. Різниця тільки в кольорі, а органи розмноження й очі ідентичні. У такому випадку, якщо підмінити самця й самку горобця й вівсянки та змусити їх кохатися і народити пташенят, чи вони народяться? Чи народять вони пташенят, якщо це продовжувати тисячу й десять тисяч років? Спробуйте це тисячу й десять тисяч років з мавпою та шимпанзе, перевірте, чи зможуть вони народити потомство. (232-126, 03.07.1992)

 Горобець і вівсянка — брати. Як вам це? Порівнюючи цю пару з мавпою і людиною, маємо 100-відсоткову відповідність.
  Тоді якщо звести у пару горобця і вівсянку, чи народиться щось нове? Люди, яких у світі називають ученими, відкидають логіку розвитку через любов чоловічої й жіночої особин і народження дитинчат і кажуть, що еволюція відбулася, бо будова зовнішньої форми однакова. Панове, наскільки складними є органи розмноження? Жіноча й чоловіча особини риб не сполучаються. На суші все інакше.
(199-307, 21.02.1990)

 Скільки мільярдів років існує Земля в Сонячній системі? Хоча вона обертається вже мільярди років, чи відхиляється вона хоч на дюйм? День у день її орбіта ідеально співпадає. Все так само. Однаково чи по-різному в'ють гнізда американський горобець і корейський горобець? Відповідайте, будь ласка. Однаково чи по-різному? Однаково. А з точки зору теорії еволюції спосіб, у який горобець в'є гніздо, теж повинен би розвиватися. Як вони це роблять без навчання тисячі й десятки тисяч років? Звідки вони це знають? Ластівка робить гніздо по-своєму, горобець — по-своєму, іволга ж робить його на гілці. (179-246, 12.08.1988)

 Якщо взяти королівського орангутанга і некрасиву жінку, поженити їх і щиро молитися десять тисяч років, чи з'явиться у них людське дитинча? Вам здається, вони примножаться в дітях? Відповідайте, будь ласка. Комуністи, нащадки мавп! Якщо уявити, що поженивши орангутанга з жінкою комуністичний світ молитиметься і застосує різноманітний вплив, чи з'явиться у них дитинча, чи ні? Якщо не знаєте, то нічого відстоювати комунізм. Не наполягайте на теорії еволюції. Слід жити розумно. (262-80, 23.07.1994)

 Щоб життя, яке почалося з амеби, досягло в своєму розвитку мавпи, воно повинно було піднятися через ворота любові тисяч видів. Теорія еволюції нехтує тим, що воно повинно пройти воротами любові багатьох видів. Чи може таке відбутися? Чи можна вільно піднятися, обминаючи види? Чи може птиця спаровуватися з комахою? Чи може птиця піднятися, обминаючи тваринний світ? Вони повністю відкидають той факт, що необхідно зростати через ворота любові, стосунки любові і заявляють, що кістки однакові. Це просто нісенітниця. Чи може з'явитися щось краще, якщо постійно народжувати? Повинно з'явитися щось ще гірше. Проблема тут у тому, що вони не розуміли відношень любові. (254-264, 15.02.1994)

 Розділення на види є строгим. Від амеби до мавпи існують тисячі видів. Потомство всіх цих видів з'являється через ворота самки й самця. Цей шлях міг би бути пройденим, якби народження відбулося тисячі разів. Але думка, що це сталося за одне народження, є хибною, бо при цьому нехтуються рівні тисяч видів. Вони заперечували, що життя повинно пройти через ворота любові. Питання в тому, як амеба може пройти через усі ворота любові тисяч видів і стати людиною. Чи можна сказати, що види, які мають ідентичні кістки, однакові? Ідентичних кісток існує скільки завгодно. Залиште казати безглуздя. (266-39, 04.12.1994)

 Зараз говорять про еволюцію і походження видів, але певний вид не з'являється просто так. Неодмінно має бути самець і самка. Те ж саме відбувається і в світі мінералів. Певна матерія утворюється, коли об'єднуються позитивний і негативний іони. Неодмінно існує «плюс» і «мінус», самець і самка. (213-63, 14.01.1991)

 У процесі відтворення спочатку створюється середовище, потім створюється суб'єкт і об'єкт, а відтак відбувається розвиток через їх взаємодію. Еволюційну теорію теж необхідно так розвити. Розвиток не відбувається сам по собі. Об'єднавшись, суб'єкт і об'єкт повинні бути поглинуті ще більшим тілом і неодмінно повинні пройти крізь ворота любові. Згідно з цим основним принципом від амеби, яка не має любові, до світу людей треба пройти тисячі рівнів, але крізь ці ворота любові просто так не пройти. Ось як я на це дивлюся. (230-68, 19.04.1992)

 Нині теорія еволюції говорить, що амеба розвивалась й еволюціонувала в людину. Про що тут слід замислитися? Для того, щоб самець і самка досягли людини, їм потрібно пройти шляхом любові, який складається з тисяч рівнів. Вони цього не розуміють. Межі, які відділяють види, є строгими. То хіба можуть вони отак, як є, понестися й еволюціонувати? (209-29, 25.11.1990)

 Чи є серед вас такі, кому сподобається, якщо до вашої коханої дружини підійде інший чоловік і почне втручатися? Так же і тварини, і рослини. Відповідь «ні» тут буде звичайною чи абсолютною? Там, де вона абсолютна, немає місця, щоб іншому увійти. Види знаходяться на цілком різних рівнях. Амеба пройшла крізь ворота любові самки й самця, але як вона змогла вилитися в інші види? Вона просто так піднялася? Неодмінно треба пройти крізь ворота любові. Вона цим знехтувала й еволюціонувала? Західні люди заговорили про теорію еволюції, бо схожі на мавп. Так і є. У них такий же колір волосся, як у мавп. Хіба їхнє волосся не коричневе? (216-247, 07.04.1991)

 Любов абсолютна. Вона тільки для двох. Вона не бажає втручання третьої особи. З цієї точки зору, від амеби до людини є зв'язок через процес любові у кілька тисяч стадій. Все продовжує існувати. Якщо не буде любові, все розвалиться, чи не так? Не зможе прожити більше року. Але завдяки частині, яка називається любов'ю, продовжує своє існування ланцюг життя. Чи бажає різноколірна амеба, щоб третя сторона втручалася до неї через ворота любові? Якщо поженити мавпу і людину, чи з'явиться у них дитина після тисячі років спільного життя? Вона не з'явиться ані після тисячі, ані після десяти тисяч років. Залиште казати ці дурниці. (222-185, 03.11.1991)

 Те ж стосується і світу комах. Якщо це є основним принципом, то ґрунту для теорії еволюції не залишається. Якщо нехтувати стосунками самця і самки через сферу взаємодії і шлях об'єкта, через тисячі й десятки тисяч воріт любові від амеби до мавпи, то не буде зв'язку. Те ж стосується і горобців. Під час зими вони не знають партнера, тому забавляються і кожен стає різним «плюсом», але коли настає весна і вони будують гніздо і сферу взаємодії, вони стають абсолютними. І чоловіча, і жіноча особини абсолютно не допускають стороннього горобця. Якщо прилетить самка — виганяє самець, якщо прилетить самець — виганяє самка. Чому? Оскільки розбивається власна сфера для взаємодії, то той, хто зазіхнув на законне право у Всесвіті зазнає вигнання. (218-338, 22.08.1991)

 Квітка рослини має свій вид і не змінюється на інше насіння через сторонній вплив. Вона не може змінитися. Розділення на види є строгим. З цієї причини немає підстав для логіки теорії, яка каже, що еволюція пройшла від амеби до мавпи. Як же тоді відбувався зв'язок і розвиток у організації, в якій взаємодіяли тисячі видів, коли розділення на види є строгим? У теорії еволюції не визнають силу любові. Розмноження можливе завдяки цій силі любові. Якщо не буде сили любові, не буде можливе ніяке розмноження. Як сила любові може у нормальних обставинах мати зв'язок від амеби до мавпи? Цього не може бути ні в якому випадку. (278-100, 01.05.1996)

 Кажуть, що еволюція пройшла від амеби до мавпи. Але чи може вона отак просто пройти від амеби до мавпи? Що треба робити, щоб подолати різницю численних видів? Якщо не проходити через вершину любові, різницю не можна подолати. Новий великий вид не може з'явитися. Її можна подолати, якщо пройти через процес любові тисяч і десятків тисяч чоловічих і жіночих особин. Якщо у світі видів не дозволяється втручання третьої сторони з посиланням на принципову концепцію «плюса» й «мінуса», то у світі амеби не буде можливості піднятися на ще одну вищу стадію. (237-135, 13.11.1992)

 Кажуть, що шляхом еволюції з'являються особливі біологічні види, але шляху до виникнення нового не буде, якщо не існуватиме основи відношень любові. Розділення на види є строгим. (302-181, 13.06.1999)

 Теорію еволюції необхідно розбити в пух і прах з одного разу. Вони доводять її, використовуючи теорії на свій смак. Що, людина є дитиною мавпи? Негідники! Тисячу й десятки тисяч років поколінням людини належить служити Богу. Що ще за мавпа? Між мавпою і людиною 47 відмінностей. Якісна зміна не може відбутися. Зміна видів не можлива. Якщо в наші дні схрестити мавпу і людину, чи з'явиться людина? Чи може мавпа? Не з'явиться. Походження видів є абсолютним. (299-90, 05.02.1999)

 Чому Всесвіт існує на основі парної системи? І нехай собі теорія еволюції говорить, що це відбулося само по собі. Але що існувало ще до теорії еволюції? Існують статеві органи, органи розмноження чоловіка й жінки. Чи є там еволюція? Якщо вона є, то спосіб кохання між чоловіком і жінкою має змінюватися. Він має бути більш розвиненим у порівнянні з древньою людиною. У світі комах спосіб кохання жуків сьогодні і в минулому має бути відмінним. У птахів теж повинно все повністю змінитися. На підставі таких моментів можна сперечатися. Чи розвивається в результаті еволюції оплот, органи любові, які є джерелом життя? Це безглуздя. (191-53, 24.06.1989)

 Ніщо у Всесвіті не може порушити строгу відмінність видів у світі любові. Коли навесні пара горобців, самець і самка починають вити гніздо, щоб знести яйце, втручання будь-якого виду птахів чи будь-якого виду звірів зі сторони, абсолютно не дозволяється. Чи є серед вас чоловік і жінка, які хотіли б залучити до участі у своїй першій шлюбній ночі свого найкращого друга? Теорія еволюції не є істинною. Для жінки, яка виходить заміж, на цьому світі немає більш близької людини, ніж матір. Тому і смерть, і життя — все їй мама. Вона хоче жити разом з матір'ю, хай що б там не було. Проте так не можна. Навіть така жінка, приймаючи свого чоловіка у першу ніч, не прохає: «Мамо, будь ласка, побудь сьогодні вночі зі мною». Чи є така жінка? Втручання третьої сторони безумовно не потрібно. Це традиційний і писаний еталон любові, який мала прийняти первісна людина. (228-154, 27.03.1992)

 Панове! Наскільки складними є органи любові? Якщо заговорити про структурний розвиток їхньої форми, то горобець, вівсянка і трясогузка мають однакову форму. Що буде, якщо злучити горобця й вівсянку? Хіба може щось з'явитися? Негідники, вони не мають уявлення, про що ведуть мову. Коли я починаю питати навіть у кількох словах, вони не можуть відповісти і щось бурчать. Негідники! Самка й самець! Якщо вважати, що вони з'явилися з амеби, то як тоді з'явилися самка й самець, випукле й увігнуте? Чому дитинча народжується тільки через їхню взаємодію? Хто це встановив? Може це зробили еволюціоністи? Вони не знають, що внутрішня сила життя народжується завдяки великій об'єднаній основі життя, яку неможливо охопити навіть вселенським поглядом. Мавпа і людина мають 47 відмінностей, я правий? Якщо ці двоє оженяться, чи зможуть вони народити дитину? Пам'ятаю, коли давно був студентом, питав про це комуністів. Ніхто не відповів! Сьогодні можна було б поговорити про сотні подібних речей, але немає часу. Підстав для таких дурниць немає. (198-24, 25.01.1990)

 Чи може відбутися еволюція, спираючись на подібність форми структури? Ні. Чому? Ви маєте розуміти, що навіть у випадку з амебою, вона не зможе піднятися на вищий рівень, якщо не пройде шлях любові чоловічої й жіночої особин. Вівсянка й горобець мають однакову форму. Однак чи можуть вони еволюціонувати? Вони мають однакові лапки та дзьоб. Зовнішня форма однакова, так що на перший погляд не розрізниш. То чи буде розвиток, якщо злучити самку вівсянки й самця горобця? Чи щось народиться, якщо одружити білого чоловіка й самку орангутанга? Чи народиться в них дитина, чи ні? Еволюціоністи, відповідайте! Ви повинні зрозуміти, що не буває розвитку, як тільки через статеві органи. Сьогодні ввечері дома вивчіть це питання. Ви знаєте, як складно влаштовані статеві органи? У них сконцентровані всі нерви, необхідні для утворення певного виду. (199-253, 20.02.1990)

 У наші часи мирські люди вірять, що людина розвинулася в результаті еволюції. Але взяти приміром хоча б амебу. Розвиток почався не з амеби чоловічої статі, він можливий тільки через взаємодію обох статей. Ця еволюційна теорія є великою проблемою. Для того, щоб відбувся розвиток з низького класу на більш високий, необхідно пройти процес любові самки й самця. Він має пройти через велику кількість процесів любові. Без цього розвиток неможливий. Панове, вівсянка й горобець схожі. Є тільки невелика різниця в кольорі пір'я, але якщо порівняти їхні кістки, то вони цілком однакові. То чи з'явиться у них пташеня, якщо утворити пару з горобця й вівсянки? Відповідайте, будь ласка, еволюціоністи. Спробуйте і побачите, що не з'явиться. І ще, західні люди мають відносно багато волосся. Але якщо схрестити самку горили із західним чоловіком, чи народиться у них людина? Не варто згадки! (201-146, 30.03.1990)

 Відмінність видів — строга. Отже, мавпа не є предком людини, як це кажуть еволюціоністи. Розвиток від амеби до людини не відбувається просто так. Необхідно пройти через численні процеси любові. Закон любові тваринного світу не відрізняється. Втручання третьої сторони абсолютно не дозволяється. Тоді як відбувається еволюція від стадії до стадії? Коли сила діє, витрати перевищують віддачу. Після дії залишається «мінус», тоді як може з'явитися щось більше? Чи не так? Крім того, ніяка істота не здатна приєднатися до третьої сили, що дозволить збільшитися. (212-308, 08.01.1991)

 Якщо до амеби наблизиться інше створіння й почне пильно на неї дивитися, чи сподобається це їй? Тому не можна заперечувати логіку неможливості створити зв'язок. Ще до роз'яснення значення еволюції, ця теорія руйнуються у своїй основі, якщо не беруться до уваги статеві органи чоловічої й жіночої статі. Оскільки до еволюції були чоловіча й жіноча статі, відбувся рух, який має чинник взаємодії, що уможливлює еволюцію. (221-291, 26.10.1991)

 Хіба все підходить для еволюціонування статевих органів самця й самки? Теорія еволюції — це проблема. Хіба є шлях до контакту між парою амеб і подальшою проміжною парою? Чи можуть вони зійтись горизонтально, або будь-яким іншим способом? Звичайно ж ні. Оскільки світ самки й самця вже з'явився, спираючись на концепцію любові, він знаходиться на рівні, де немає зв'язку з еволюцією. (222-39, 27.10.1991)

 У світі любові небесним принципом абсолютно не дозволяється третя істота окрім свого партнера. Це стосується і горобця, і комахи. Тоді з точки зору теорії еволюції, скільки тисяч стадій у ланцюгу любові від амеби до людини? Існують тільки тисячі видів комах, чи не так?
  Тисячі видів від рослин до тварин. Однак вони думають, що ці тисячі видів пронеслися починаючи з амеби і стали людиною. Що ви! Необхідно пройти тисячі стадій. Розділення на види є строгим. Амеба еволюціонувала і стала людиною? Шахраї, ось ви хто!
(227-296, 14.02.1992)

 Всі живі істоти існують у парній системі. Що відкажуть еволюціоністи, якщо в них запитати, чому з'явився чоловічий особень? Вони кажуть: «Природно з'явився», але це безглуздя. Природно з'явився? Всі самці й самки з'явилися заради продовження існування свого класу. Не заради іншого класу. Мавпа на стає людиною, а змія жабою. Я правий чи ні? Неуки, що живуть у світі, не знають, що самець і самка проходять крізь ворота любові. Ви знаєте, що існують самець і самка, чи не так? Вони просто так з'явилися? (209-193, 29.11.1990)

 У середовищі неодмінно існує суб'єкт і об'єкт. Об'єднуючись, вони повинні вступити у взаємовідношення. Суб'єкт і об'єкт середовища розвиваються через взаємовідношення. Отже, вони не можуть жити наодинці. Тому тіло і душа мають стосунки суб'єкта й об'єкта. Якщо суб'єкт не впізнає об'єкт, то вони не матимуть зв'язку. Якщо хімічні елементи не підходять для відношень, то як би їх не намагалися з'єднати у лабораторії, нічого не вийде. Вони миттю з'єднаються, якщо постане партнер. Варто тільки відпустити, як вони з'єднаються. (291-112, 05.03.1998)

 Розділення на види є строгим. Коли схожий на жабу птах піде у світ жаб і запропонує: «Може спаруємося з тобою? — чи буде у відповідь: — Гаразд!» А може жаба втече чи битиметься? Таке не може відбутися. Знаєте, що заперечується в теорії еволюції в ланцюгу від амеби до мавпи? Заперечується той факт, що нове не може народитися, якщо не пройти крізь ворота любові. Амеба пройшла всі ворота любові у тисячі поколінь. Чи це можливо? Навіть поверхневий погляд каже, що ці всі види різні. З цієї причини перед преподобним Муном комунізм розсипається. Що поперед: думка чи існування — це питання теж викликає інтерес. Що поперед: дух чи матерія? Ви вивчали в школі теорію еволюції, чи не так? Вона не вірна. Теорія еволюції — не вірна. Час мені робити революцію. (274-67, 29.10.1995)

 У середовищі відтворення у світі стосунків «плюса» і «мінуса» існує процес розвитку. Можна було зрозуміти, що поперед теорії еволюції існувала концепція чоловічої й жіночої статей, чи не так? Розділення на види любові є строгим, тому третя особа не може втрутитися. Згідно з теорією еволюції, щоб пройти від амеби до мавпи необхідно перестрибнути за раз тисячі стадій, але закону, який би це дозволяв, не існує. Якщо пройти крізь десять мільйонів воріт любові, то можна зв'язати це сім'я розвитку, але чи може з'явитися мавпа, перестрибнувши їх за раз? Це безумовно неможливо. (245-62, 28.02.1993)

 Якщо визнати теорію еволюції, то тоді доведеться ігнорувати той факт, що від амеби до людини необхідно подолати тисячі рівнів. Не існує зв'язку, просто тому що рівень один і той самий. На ньому існує з'єднання з кількома тисячами воріт любові. Чи є закон, що допускає в любові зазіхання третьої сторони? Немає. Чи ви бачили молоду, яка б прохала у перший вечір: «Мамо, будь ласка, поспи зі мою разом!»? Так же і чоловік. Навіть чоловік, який важко переносить відсутність батька, не скаже у свій перший вечір: «Батько, поспи зі мою разом!» Любов не бажає втручання третьої особи. Те ж стосується і тваринного світу, і світу комах. Під цим кутом зору мавпа народжує мавпу, і немає шляху появлення з такого виду, як мавпа, чогось подібного до людини. (239-231, 25.11.1992)

 Як би в науковій лабораторії професор, який досліджує хімічні сполуки, не наказував: «Так! Цей хімічний елемент і цей — з'єднайтеся» — нічого не вийде. Якщо не утвориться відповідна сфера для взаємодії, вони ніколи не з'єднаються. Реакції не буде. З'єднання відбудеться, коли один стане суб'єктом для партнера. Це є основним принципом. Отже, безвідповідально пояснювати формування Всесвіту теорією еволюції — це шахрайство. Тут ми повинні визнати: «Існує первісна всесвітня сила, яка може викликати силу для внутрішньої дії в усьому існуючому». (117-74, 01.02.1982)

 Сім'я (корінь) мавпи і людини відрізняються. Чи веде мавпа культурне життя? Від початку життя людини за ним слідом іде релігія. Однак чи хочуть мавпи об'єднати світ за допомогою культури? Чи захоплюють вони інші країни, роблячи їх своїми або встановлюючи кордони, ділячи країну на твоє і моє? Чи роблять вони таке? Мавпа відрізняється від людини видом. Чи вона прославляє Бога? Мавпі подобається просто їсти, а поївши — розмножуватися, їй цього досить. Людина і мавпа повністю відмінні. Доктори наук, які обстоюють теорію еволюції, наполягаючи, що мавпа еволюціонувала в людину, обманюють людей. У Церкві Об'єднання необхідно висвітлити і виправити їхнє помилкове твердження. (41-185, 15.02.1971)

4.1.2. Принцип дії сили і вигадка теорії еволюції

 У наші дні застосовують теорію еволюції, але, скажімо, у розмноженні амеби, щоб з'явилося щось більше від неї, щоб вона стала більше, ніж у теперішній час, повинна додатися інша сила. Повинна приплюсуватися сила. Чи може амеба самостійно добавляти собі сил і розвиватися? Це питання. Чи може вона залучити самостійно таку силу? Чи є в неї такі здібності? Якщо припустити, що вона може піднятися і стати ще більшою, то вона повинна приплюсовувати ще більшу силу. Звідки, у такому випадку, і як приходить сила, коли у неї немає здібностей самостійно її створити і додати? Чи має така логіка під собою ґрунт? Чи може пан Кім або пан Пак сказати: «Я можу без проблем упоратися з такими, як Мухамед Алі»? Для цього повинна додатися сила або щось інше. У протилежному випадку, що не роби — обмеження не подолаєш. Чи може статися за словами пана Пака: «Якщо моя сила збільшиться в результаті мутації, то я Алі покладу»? Чи може таке бути? (89-73, 11.07.1976)

 Коли говорити про основний принцип сили, то чи можуть бути однаковими сила, яка входить у людину, і сила, яка виходить? Людина діє завдяки силі, що приходить, то чи може сила, яка приходить для дії, дорівнювати силі, яка залишається після дії? Тут відбувається її споживання. Хіба не так? Якщо діяти, то відбувається споживання, чи не так? Отже, вона не може дорівнювати силі, що входить. Природно, що після дії сила завжди зменшується. Еволюціоністи кажуть, що після дії сила збільшується. Такої формули не існує. Якщо б так було, то світ перевернувся б догори ногами. З цієї причини потрібна друга сила. (55-254, 09.05.1972)

 Еволюціоністи кажуть, що амеба мало-помалу еволюціонувала і стала мавпою, а потім ця мавпа еволюціонувала в людину. Але замисліться, будь ласка. Якщо людина забажає проявити надлюдську силу, то вона має звідкись її отримати. Таке основне правило сили. За умов дії сила неодмінно споживається. Для того, щоб тут ще відбулася дія, необхідно додати силу. (38-155, 03.01.1971)

 Згідно основному принципу, якщо суб'єкту й об'єкту після дії стане гірше, ніж зараз, вони не включаються в дію; якщо ж вони виявлять спільну мету, яка зробить їм краще, вони діятимуть. Якщо подивитися на теорію еволюції в світлі цього питання, то можна вважати, що в еволюції не може бути розвитку, якщо не буде якоїсь мети, що призведе до покращення. Для розвитку, горизонтально має додатися ще більша сила. Без цього розвиток неможливий. Ця сила ніколи не діятиме, якщо не буде мети й об'єкта. (54-11, 09.03.1972)

 Що є протиріччям у теорії еволюції? Амебі для еволюції й розвитку потрібна сила. Задля поступового збільшення їй потрібна третя сила. Якщо вона забажає народитися річчю більш високої стадії, то вона має щось приплюсувати. Якщо сила не добавиться, не може бути збільшення. Потрібна третя сила. Чи може амеба рости і жити, створюючи силу для свого збільшення? Таке не є можливим. (265-58, 20.11.1994)

 Як відбувається розвиток за теорією еволюції? Теорія еволюції перевернула закон витрат і віддачі. Чи є в світі такий принцип? За теорією еволюції відбувається безумовне збільшення, чи не так? Хіба еволюція це зменшення? Теорія еволюції говорить, що амеба природно з'явилась, потроху збільшилась і піднялась еволюцією до мавпи, яка розвинулась й еволюціонувала в людину. Що відбувається у відповідності до теорії еволюції: збільшення чи зменшення? Однак за принципом сили ніяк не може бути збільшення, коли витрата й віддача однакові. Буде зменшення. Відбувається споживання енергії. (37-16, 22.12.1970)

 У світі динаміки втрата є закономірністю, якщо відбувається рух, зосереджено на сфері споживання енергії-потужність. Зменшення закономірне. Звідки ж тоді взялася логіка збільшення? «Еволюція» означає постійні перетворення і додавання, але звідки додається «плюс»? Де ви знайдете логіку, що потужність повинна бути більше за вкладену енергію? Дія призводить до втрати, тому використовується більше енергії, ніж отримують корисної дії. На таких засадах логіка еволюції не може сформуватися. Самостійно не можна знайти інше джерело енергії, і потім у світі руху самостійно неможливо спричинити потужність більшу, ніж використано енергії. У протилежному випадку виходить безмежність енергії. У чому ще проблема? У наші дні мислителі теорії еволюції забули, що «плюс» і «мінус», чоловік і жінка, маточка й тичинка, катіон і аніон пройшли через статеві відносини, сумісний рух. Для того, щоб прийти від амеби до людини, треба пройти через ворота любові кількох тисяч стадій. Однак вони думають, що це відбулося само собою. Такі шахраї! Основний принцип усіх видів є строгим. Немає істоти, яка б допускала втручання третьої сторони. (214-193, 02.02.1991)

 Щоб обстоювати теорію еволюції, істоти повинні бути в змозі звідкись поповнювати силу, що веде до еволюції. У протилежному випадку у них не буде сили для зміни ядра й об'єднання, щоб сформувати в собі нові властивості. Тому випливає висновок про неможливість еволюції. (117-72, 01.02.1982)

 Якщо є суб'єкт і об'єкт, неодмінно існує мета і направленість. Однак звідки в еволюції може бути направленість і мета? В теорії еволюції не можуть застосувати цей принцип. Тому цими метою і направленістю треба розбити комунізм. Він намагався, за допомогою цієї хибної теорії, посягнути на весь світ. Коли амеба діє, дія має бути меншою, ніж енергія, що споживається, тоді як вона збільшується? Як з'являється щось більше? В амебі енергія на виході менша, ніж на вході, тому задля з'явлення чогось більшого повинна бути вкладена третя сила. У протилежному випадку обґрунтування теорії еволюції лопається. Чи амеба має здібності, щоб самостійно залучити третю силу? Шахраї, ось ви хто! (210-155, 18.12.1990)

 Чи може амеба, з точки зору теорії еволюції, в процесі еволюції самостійно створити три точки, які є початком еволюції? Для того, щоб діяти і рухатись, необхідно повертатися у трьох точках і пройти через основу чотирьох точок, що дозволяють обертатися. Треба пройти від трьох точок до чотирьох точок. Для того, щоб рухатись, взаємодіючи циркулярно, треба пройти від трьох точок до чотирьох точок. Однак чи має амеба силу, яка дозволить їй обертатися на 360 градусів, що дасть їй змогу знову повернутися на своє місце? Ні, не має.
  У такому випадку, хто додав силу трьох точок? Ви маєте знати, що теоретично повинна додатися ще інша сила. Отже, звідки береться напрям у еволюції? Хто визначив її направленість? Сама амеба в процесі еволюції не може мати направленості. З огляду на це, заяви про мутацію є безглуздям. Хто це приймає? Віднедавна теорія еволюції перетворилася на гниль у відрі для сміття. Її вважають, так би мовити, за купу гною.
(209-187, 29.11.1990)

 Нині розвиток фізики призвів до обстоювання дуалізму, який говорить, що й атом має свідомість. Ця логіка є однаковою зі словом Принципу Церкви Об'єднання про дуальні властивості. Хоч рівень і різний, але все суще розуміє. Чи не так? Тому і бактерії живуть. Чи не так? Чи має непомітна бактерія вуха, розміри якої в мільйони разів менші? Чи має вона очі? Має вона чи не має ніс? А рот? Чи є в неї статеві органи? У неї все є. (209-187, 29.11.1990)

 Бог теж, коли творив цей світ, почав з трьох точок. З цих позицій ми не можемо визнати теорію еволюції і термін «еволюція». Якщо амеба діє, то самостійно вона не може вибрати основу трьох точок для дії. Ця основа трьох точок сформувалася за допомогою ще однієї іншої сили. Таким чином, по мірі руху неодмінно, проходячи коло, добавляються ці точки і починається сферичний рух. (212-277, 08.01.1991)

 Чи є тут смертні, які вірять у теорію еволюції? Багато так званих професорів вірять у неї, чи не так? Чому так? Як не прикладай силу до речей, які не взаємодіють, хай хоч це робитиме Сам Бог, вони не тільки не об'єднуються, а навіть не реагують! Чому? Це всесвітній закон. Всесвіт був створений на основі ідеалу любові і наділений природою взаємодії, тому існує в парній системі.
  Чи з'являється з амеби людина? На прямій лінії гармонії не існує. Якщо говорити про це теоретично, то займе багато часу. Як у світі прямої лінії створити три точки? Питання в тому, як створити три точки, чотири точки, чотирикутний образ, з якого розпочинається гармонія. Звідки з'являється коло? Воно не з'являється з прямої лінії. Чи має амеба в собі силу, щоб призначити собі три точки і сформувати їх? Ні. Вона рухається по прямій.
(211-254, 30.12.1990)

 Від амеби за законом любові нагромаджуються тисячі сходинок. Тоді як можна подолати ворота любові і дійти до рівня любові чоловіка й жінки? Не можна. Звідки виникло третє — ось проблема еволюційної теорії. Розмноження видів можливе, тільки якщо перейти перевал любові, але чи пройшли вони через ці ворота, чи стали мавпою, перейшовши отак просто? Далі, коли замислитись, що було першим: теорія еволюції чи концепція взаємодії між «плюсом» і «мінусом», які є серед мінералів і у світі хімічних елементів, то реальність каже, що останнє було першим. Тоді не залишається нічого іншого, як визнати стосунки суб'єкта й об'єкта у цьому Всесвіті. Це означає, що не можна себе перестрибнути. (263-273, 15.10.1994)

 На прямій лінії гармонія не виникає. Пряму лінію утворює поєднання двох точок. Для творення ж потрібні три точки, чотири точки, простір. Хто взяв і створив ці три точки? Чи може це зробити сама пряма лінія? Відповідайте, будь ласка. Хто взяв і помістив у верхні три точки нижні три точки? Так розвивається все у Всесвіті. Це означає, що для руху повинні бути суб'єкт і об'єкт. Тому без суб'єкта й об'єкта нічого не виходить.
  Далі, що ще? У світі динаміки енергія на вході перевищує енергію на виході. Тоді звідки взялася логіка, що у русі амеби енергія на виході збільшується? Вона повинна не збільшуватися, а зменшуватися. У цьому світлі необхідно цілком привести до ладу еволюційну теорію.
(215-232, 18.02.1991)

 На прямій лінії гармонії не існує. Основа гармонії сферичного світу виникає з трьох точок. Теорія еволюції не здатна представити три точки. Тому належить зрозуміти, що існує традиційний зміст, згідно з яким не можна відкидати творення. У точках прямої лінії його немає. (227-267, 14.02.1992)

 Якщо замислитись про створення Всесвіту, про те, як у світі прямої лінії утворилася основа трьох точок, то можна зрозуміти, що неможливо зробити висновок, що Всесвіт почався так, як описує теорія еволюції. Він почався на основі трьох точок. Якщо дивитися на існування трьох точок зосереджено на партнері, то це означає, що неодмінно існує ядро, яке їх з'єднує. (227-30, 10.02.1992)

 Теорія еволюції — це теорія, суперечки навколо якої вже закінчилися. Вона не має направленості. Встановлення направленості означає, що визначився шлях, який дає можливість принести спільну користь двом: «плюсу» і «мінусу», тобто сфері взаємодії. Вони йдуть одночасно шляхом золотої середини і шляхом істинним. Вони йдуть шляхом, який може сподобатися їм обом. Еволюціоністи не можуть дати відповідь на доводи про зв'язок між споживанням і віддачею. Також вони не змогли представити направленість. Якщо спитати, чи має амеба в собі автономну здатність залучити змістовну силу, яка може додати третю силу і втягнути ще більшу річ, то відповідь буде негативною. Про це не варто й заїкатися. Ця направленість є направленістю любові. (207-256, 11.11.1990)

 Аби поставити всі крапки над «і» та покінчити з теорією еволюції, можна запитати: щоб мати змогу еволюціонувати, створює чи споживає амеба третю силу, яка веде до її зростання? Для того, щоб амебі еволюціонувати й збільшитись у порівнянні з теперішнім станом, повинна б додатися третя сила. То вона збільшується сама, її створюючи, чи отримує силу інших? Не можна заперечувати логіку, що коли вона не може її створювати, то приймає. І також, чи можна бездумно казати, що еволюція відбувається на тій підставі, що кістки однакові? Це божевільні люди, яких не знесе світ. Належить розуміти, що на шляху від амеби до мавпи існують тисячі класів, які мають свої види. Існує відмінність видів. Це означає, що всі види з'являються тільки через ворота любові чоловічого й жіночого начал, самця й самки. То чи можна говорити, що еволюція йшла на тій підставі, що кістки однакові або схожі, забуваючи про проходження воротами любові тисяч видів? Я запитую, чи розвиток відбувався з подоланням перевалів цих тисяч класів? (263-273, 15.10.1994)

 Ви народжуєтесь із заплющеними очима чи з відкритими? Скажемо так, чи ви розкрили очі, подумавши про це, чи вони розкрилися природно? А чи ви вчилися брати матусині груди? Якщо ні, то як це сталося? Там є невидима магнітна лінія. Для всього, що діє, передбачено принциповий шлях. Тут ми повинні розуміти, що будь-яка дія не відбувається випадково.
  У наші дні еволюціоністи кажуть: «Всесвіт розвинувся. Природно виник». Але як він природно виник? Чи може він виникнути без причини, без поштовху, без процесу, без результату? Спочатку йде поштовх, причина, а потім — напрям. Чому, в такому випадку, з'явився напрям? Чи істота спочатку усвідомлює: «Я повинна йти таким чином» — і потім іде? Чому розкриваються очі? Як тільки розкриваються очі, куди вони дивляться: у середину, чи з середини на те, що зовні? Чому вони повинні так дивитися? Звідки з'являється така направленість? Як так відбувається? Ми можемо зрозуміти, що мета існування в тому, щоб слідувати напряму.
(94-10, 19.06.1977)

 Ми не можемо дати відповіді навіть на питання щодо ока. Ми не можемо пояснити це за допомогою сьогоднішньої діалектики або теорії еволюції. Надалі ви повинні виступити проти комунізму. Настав час розбити теорію еволюції та діалектику. Достатньо лише розбити теорію еволюції, як діалектика сама розсиплеться. У чому зміст нинішньої боротьби? Це питання про те, що спершу: свідомість чи матерія. Комуністичний світ говорить: «Спершу матерія. Матерія — перша». А демократичний світ каже: «Свідомість — перша». Лише божевільний думає, що очі з'явилися просто тому, що їм так захотілося. Чому очі рухаються, ніс же нерухомий? «Чому очі рухаються?» — «Хочуть і рухаються», — так відповідати в стилі еволюціонізму й діалектики.
  Мета очей дивитися. Їх мета — дивитися, тому вони рухомі. Вони рухаються, щоб виконувати мету. Ніс не рухається, навіть якщо туди потрапить пил, чому ж тоді очі раз у раз моргають? Чому так? Це відбувається для того, щоб зволожити очі, які висихають через випаровування вологи. Навіщо з'явилися брови? Для того, щоб захищати від пороху. Відповідати на питання «Чому це так?» словами «Так, тому що йому захотілося» — це в стилі еволюціонізму й діалектики. Але не все так просто. Якщо знайдеться той, хто заявлятиме, що все сталося так просто, то він, напевно, почує: «Ти божевільний! Покинь патякати!»
(93-176, 29.05.1977)

4.1.3. За логікою любові теорія еволюції є невірною

 Необхідно вирішити теорію еволюції. Вона є проблемою. Комунізм робить проблему з концепції та реальності еволюційної теорії. Цінне те, що невидиме. Чи Бог видимий? Чи совість видима? Чи любов видима? Усім відомо, що є совість, чи не так? Хіба є людина без совісті? Хіба є людина без любові? Однак вони не видимі для ока. Що дає невидимість? Можна куди хочеш зайти і де хочеш об'єднатися. Чи можна увійти чомусь видимому? Невидиме може навіть увійти в клітини. Для нього немає недосяжного місця. Можна знайти джерело такої логіки. Тільки любов ніхто не може стримати. Всесвіт не може стримати чи перешкодити істинній любові. (239-68, 23.11.1992)

 Що попереду: теорія еволюції чи концепція жіночого й чоловічого? Що спершу: реальність чи концепція любові? Це серйозне питання. Для того, щоб повалити компартію, необхідно твердо знати логіку, яка може здолати еволюціонізм. Амеба була до світу явищ чи після? То як утворюється зв'язна структура розвитку від амеби до людини? Світ ще не бачив таку безглузду логіку, яка ігнорує концепцію розвитку субстанції шляхом любові і каже, що людина з'явилася з амеби просто шляхом еволюції. (235-23, 24.08.1992)

 Що більше всього принесло сум'яття в християнську культурну сферу з епохи середньовіччя, так це ідеологія гуманізму. Теорія еволюції Чарльза Дарвіна, яка ґрунтується на ідеології гуманізму, зіграла головну роль у процесі руйнування й придушення християнства. Вона сказала, що Бога немає. Суб'єкт і об'єкт у сфері середовища — це концепція пари чоловічого й жіночого начал. Щодо людини, то це концепція чоловіка і жінки. Отже, що спершу: ця концепція чи теорія еволюції? У середовищі є суб'єкт і об'єкт, але еволюції там немає. У середині середовища неодмінно є суб'єкт і об'єкт. У світі мінералів електрон обертається навколо протона. Молекула рухається в єдності катіону й аніону. То ці частки були ще до теорії еволюції чи вже після? Вони були поперед неї. (245-49, 28.02.1993)

 Що спершу: концепція еволюції чи всесвітня концепція жіночого й чоловічого начал? Спершу суб'єкт і об'єкт? У світі мінералів є позитивний і негативний іони, які існують у парній системі суб'єкта й об'єкта, чи не так? Те ж стосується і рослинного світу, вірно? Маточка й тичинка знаходяться у стосунках суб'єкта й об'єкта. А що тваринний світ? Там є самець і самка. Це небесний принцип Всесвіту. Незмінний небесний принцип. На цій землі одвіку не було людини, яка б своєю силою або примхами могла змінити чоловіче й жіноче начала в розділенні на види. І лихо буде, якщо вона з'явиться. Відкиньте теорію еволюції. Ви повинні розуміти, що до її існування була така філософія чоловічого й жіночого начал. Це одна з прихованих таємниць з-поміж містичних таємниць Всесвіту, але ви повинні знати те, що люди досі не знають: концепція чоловічого й жіночого начал сформувала Всесвіт на основі стосунків суб'єкта й об'єкта. Що йде попереду: теорія еволюції чи концепція чоловічого й жіночого начал? Концепція чоловічого й жіночого начал. Чи хотів Ісус, прийшовши на цю землю, чи не хотів здійснити революцію концепції чоловічого й жіночого начал? (272-255, 06.10.1995)

 Як відбувалась еволюція згідно теорії еволюції? Це шахрайство, казати, що була лише амеба, яка еволюціонувала. Чи можу я розвиватися наодинці? Розвиток іде на основі чогось, що може бути гарним як для тебе, так і для мене. Розвиток переходить на вищий щабель на підставі того, що у взаємовідносинах між тобою і мною існує ідеальна взаємодія. (86-114, 14.03.1976)

 На погляд теорії еволюції розвиток відбувся від амеби до людини. Як складно розвиватися? Живий організм на наступному етапі не розвивається, отак просто пристосувавшись до середовища. Для того, щоб піднятися в положення наступного етапу буття, конче необхідно пройти через процес любові самця і самки, «плюса» і «мінуса». Але в теорії еволюції на це питання закривають очі. Чи може самець розвинутися в іншого самця, потім знову у самку, і ще в іншу самку? Якщо подивитися на направленість життя, то побачимо, що існування вищого виміру завжди постає, пройшовши через ворота любові. Але еволюціоністи цього не розуміють. Для еволюціонування необхідно пройти воротами любові. (208-235, 20.11.1990)

 Слова про те, що чоловік і жінка з'явилися в результаті еволюції, становлять проблему. Ідея любові існувала до еволюції, чи з'явилася після неї? Як ви вважаєте, до чи після? До. Зараз говорять, що навіть бактерії мають подружжя, чи не так? Не амеба, а бактерії. У збільшеному в десятки, в сотні разів до видимих розмірів світі бактерій можна знайти подружжя. Ці бактерії були до амеби? Як ви вважаєте? Цікаво, чи не так? Саме існування всього сущого, основою якого є пара, тобто парна система, утворилося, спираючись на любов. Коли замислитися про це, то виходить, що чутливість до любові була до еволюції.
  Як тоді у процесі еволюції від амеби до людини самець і самка, які взаємодіють, можуть подолати мільйони щаблів класів? Це вже теорії не відповідає. Така теорія є вже застарілою. Теорія еволюції викликає серйозну біду. Вона склала підґрунтя для розвитку комунізму, який у світлі історії заперечував Бога, кажучи: «Бога немає!»
(223-355, 20.11.1991)

 Куди прямує Всесвіт? Якщо він не має направленості, то й точка зору на його мету не з'явиться. Комуністи говорять про теорію еволюції, тому й не мають точки зору щодо мети. Однак якщо всі істоти вже існують як суб'єкти й об'єкти, то діють, керуючись любов'ю. Отже, їх поєднує стежка любові. Вони прямують шляхом любові. (260-12, 11.04.1994)

 Нинішню теорію еволюції теж необхідно пояснювати на основі розвитку за таким принципом. Душі двох повинні зійтись і отримати стимул до спільної мети. Тільки якщо викликати стимул і двоє будуть прагнути до цієї мети, вони зможуть перейти у вище місце. Отже, обов'язково мають бути суб'єкт і об'єкт. А стимул, який виникає поміж них двох, — це любов. (265-190, 21.11.1994)

 Чи є в теорії еволюції логіка любові? Чи вона говорить про теоретичне обґрунтування того, чому виникли увігнуте й випукле? Що тоді спершу: теорія еволюції чи концепція чоловічого й жіночого начал? Що з них? Спершу — чоловіче й жіноче начала. Що спершу: чоловіче й жіноче начала чи концепція любові? Що з них? Чоловіче й жіноче начала з'явились через любов. (274-93, 29.10.1995)

 Звідки походить основа Всесвіту? Не з теорії еволюції. Ви маєте це знати. Ви маєте знати, що ще до теорії еволюції, до концепції творення, існували чоловіче й жіноче начала. А навіщо вони з'явилися? Задля любові. Любов це і є формула. (280-60, 01.11.1996)

 Всі живі істоти існують у парній системі. Що відповість еволюціоніст, якщо в нього запитати: «Чому з'явився чоловік?» Він скаже: «Природно з'явився». На питання «Чому з'явилася жінка?» він теж відповість: «Природно з'явилася». Але це безглуздя. Природно з'явилися? Всі істоти чоловічого й жіночого роду з'явилися заради продовження свого ланцюга. Не заради ланцюга інших. Мавпа не стає людиною, а змія жабою. Я правий, чи ні? Неуки, що живуть на світі, не знають, що самець і самка проходять крізь ворота любові. (209-193, 29.11.1990)

 Сферу взаємодії суб'єкта й об'єкта захищає Всесвіт. Що вийде, якщо поглянути на теорію еволюції під цим кутом зору? Еволюція не могла отак просто початися з амеби. «Плюс» і «мінус» неодмінно повинні стати єдиними. Це об'єднання у свою чергу стає ще одним більшим «плюсом» або «мінусом». Таким чином, деякі істоти піднімаються вгору, а деякі спускаються вниз. Якщо по відношенню до цього загального єдиного суб'єктивного характеру істота є об'єктом «плюсу», який відповідає суб'єктивності, що підходить їй для взаємодії, то вона приєднується до «плюса». Якщо ж по відношенню до цього великого суб'єкта істота є об'єктом «мінуса», то приєднується до «мінуса», стає іншим величезним «плюсом» або «мінусом» і продовжує свій розвиток у напрямку ще більшого світу. (218-266, 19.08.1991)

 Як розгромити теорію еволюції? У руках учених ця теорія становить проблему. Чи самка і самець мавпи з'явилися шляхом еволюції? Як ви вважаєте? Самка й самець з'явилися в результаті еволюції? У сюди так: у світі мінералів є катіон і аніон, у рослинному світі — тичинка й маточка, навіть маленький жук у світі комах теж має жіночій і чоловічій різновиди. То жіноче й чоловіче начала з'явилися внаслідок еволюції? Спитайте у еволюціоніста, що є джерелом появи жіночого й чоловічого начал. Що він відповість? Не можна заперечувати, що їх метою є розмноження і любов. (221-145, 23.10.1991)

 Звідки почалася еволюція? Це питання. Молоді інтелектуали наших часів не можуть уникнути пастки, заплутавшись у цьому питанні, і всі прямують до пекла. Звідки почалася еволюція? Кажуть, що вона почалася з амеби. Еволюція чи божественне сотворіння? Завдяки преподобному Муну обидві логіки набувають чітких рис. Теорію еволюції створив атеїзм компартії, яка заперечує Бога. Теорія еволюції — це монстр, який завдав величезної шкоди у світі науки. Його треба покарати. Кажуть, що еволюція почалася з амеби. Але через мікроскоп можна заглянути у світ, який у десятки й сотні разів менший за неї, і роздивитися бактерії. То їх жіночі й чоловічі різновиди існували до амеби чи з'явилися вже після? (222-78, 28.10.1991)

 Що одне вам треба знати? Раніше за теорію еволюції були чоловіче й жіноче начала, які спираються на поняття любові, вірно? Ця теорія еволюції становить проблему. Чоловіче й жіноче начала з'явилися до еволюції чи після неї? Субстанція з'явилася на ґрунті любові. Вона виникла через любов. Чоловік і жінка, самець і самка об'єднуються через любов. Еволюція не могла мати місця. Субстанція виникла, бо до еволюції існувала концепція любові, тому еволюція не стосується чоловіка й жінки, самця і самки. Вони з'явилися на світ з-за любові. (223-246, 10.11.1991)

 До ствердження еволюціонізму спочатку існували чоловіче й жіноче начала, концепція любові. Вона існувала ще до еволюціонізму. Чоловік і жінка беруть шлюб заради любові і, взявши його, вони повинні стати єдиними. Навіщо їм об'єднуватися? Це робиться заради досягнення мети любові. Тут немає місця ані для еволюціонізму, ані для чогось іншого. Можна визнати єдиний офіційний погляд на творення, але як може самцю рап тово спасти на думку стати самкою, чи самці, чи то жінці, — стати чоловіком? Це неможливо. Само по собі це неможливо, але якщо дивитися критичним зором на результат, то не можна заперечувати, що причиною є ідея любові. Якщо брати до уваги чоловіче й жіноче начала, то підґрунтя для встановлення теорії еволюції просто тане. Зрештою, для чого народилися чоловік і жінка? Вони народилися заради любові. (224-126, 24.11.1991)

 Всесвіт не мав такої ідеї, як еволюція. Взагалі ідея зростання почалась під дією любові. Божий ідеал творення в тому, щоб здійснювати прогресивний розвиток на основі ідеї любові. Якщо подумати про ідею любові, яка передує теорії еволюції, то як за допомогою теорії еволюції можна пояснити чоловіче й жіноче начала, які зв'язані з цією ідеєю? Чутливість до любові існувала вже до еволюції. Вона не має стосунку до конкретної істоти.
  Вона була ще до народження, до існування жінки й чоловіка. Отже, ідея — спершу. Що є первісним палацом любові? Зрозуміло, що таке первісний палац?
(224-143, 24.11.1991)

 Оскільки мова зайшла про теорію еволюції, зупинімося у двох словах на цьому питанні. У світі мінералів існує концепція «плюса» й «мінуса». У тваринному світі теж є самець і самка, а в рослинному світі — тичинка й маточка. У сюди є парні стосунки. Далі, у світі людей — це чоловік і жінка.
  Але чи вони з'явилися даремно? Навіщо вони з'явилися? У сі вони мають стосунки суб'єкта й об'єкта. Я хочу сказати, що метою цього є взаємодія і рух. Основою цього є любов свого рівня.
(240-290, 13.12.1992)

 Як багато зробила теорія еволюції в руйнуванні християнства! Однак вже прийшов час положити її на лопатки своїми руками. Вірити в теорію еволюції, чи не вірити? Чи вірити словам преподобного Муна, чи вірити теорії еволюції? Нам належить тепер розібратися і піти далі. Еволюційна теорія — це брехня. Сила любові проходить крізь десятки мільйонів поколінь, але чи може амеба отак просто стати людиною, пройшовши через ворота любові на тисячах щаблів? Чи може сама амеба мати такі здібності й природну схильність, які дозволять їй піднятися вгору? (240-297, 13.12.1992)

4.2. Еволюціонізм — це ідеологія, яка відійшла в минуле

 Якщо подивитися на основні ідеології світу, то побачимо два великих русла філософського світу: ідеалізм і реалізм. Вони вилились у конфлікт між теїзмом і матеріалізмом, лівим крилом і правим крилом, який завдав світові великої шкоди. Ідеологія лівого крила, спираючись на теорію еволюції, посіла верховенство на рівні світу. Що спершу: концепція чоловіка й жінки чи любов? Ідея любові існувала ще до чоловіка й жінки. Чоловік і жінка підготовлені на основі любові, яка була раніше, тому завдяки цій ідеї любові вони можуть дійти згоди.
  З цієї причини ідея і реальність — нероздільні. Комунізм не знав, що, спираючись на любов, ідея і реальність можуть стати єдиними.
(228-162, 27.03.1992)

 Дотепер мирські вчені задавалися питанням про те, що спершу: теорія еволюції чи Боже творення. Хіба концепція еволюції існувала раніше за концепцію любові? Що з них раніше? Теорія еволюції не була раніше, вона була після того, як спершу виникла концепція любові. Спочатку з'явився Всесвіт парної системи, а в ньому просто структурна подібність різних істот збігається з образом теорії еволюції. Тому ви повинні знати, що основа з'явилася не так.
  Усі види птахів мають схожу форму. Однак відмінність видів — це вже інша справа. Чи можуть горобець і вівсянка скласти пару і народити пташеня? Це неможливо. Від амеби до людини існує відмінність видів на тисячах рівнів, то хіба може людина відразу з'явитися, проігнорувавши її? Це надзвичайно невірно. Розділення на види є абсолютним.
(228-61, 03.03.1992)

 Питання в тому, де знайти ідеологічну концепцію, яка дозволить комунізму повернутися до визнання існування Бога. Необхідно знайти підтвердження, яке дасть змогу безумовно заперечити матеріалізм і еволюціонізм. Необхідно прийти до висновку, який дасть змогу об'єднати тіло й душу. Питання про те, як об'єднати і створити основу, щоб ідеальний початок повинен був починатися з «мене», є всесвітньо-історичним питанням.
  Комуністичний блок, який обстоював теорію еволюції, і релігійна сфера, яка обстоювала теорію сотворіння, боролися між собою. Так усе, що обстоювало світові блоки, зазнало поразки. Отже, не треба давати початок цьому на світовій основі. Треба увійти в індивіда. Маємо наслідки помилки індивіда, тому вибір щодо духовності та матеріальності повинен робитися, починаючи з індивіда.
  Якщо остаточно не відкинути теорію еволюції та, спираючись на теорію творення, центром якої є абсолютний Бог, не створити ядро абсолютних цінностей, центром яких є знову-таки абсолютний Бог, то світ не матиме стабільності.
(270-96, 07.05.1995)

 Ідеологічна сфера світу в наші дні загрузла в суперечках і хаосі через еволюціонізм, матеріалістичну діалектику, епістемологію, ідеалізм, матеріалізм тощо. Отже, формування системи абсолютних цінностей можливе лише за умови встановлення абсолютної істини. Буття абсолютних цінностей вічне, незмінне й унікальне. Тоді випливає висновок, що вічний, незмінний і абсолютний принцип Всесвіту — це відношення причини й наслідку, суб'єкта й об'єкта. (89-226, 27.11.1976)

 Сьогодні постало серйозне питання про те, що є правдою: теорія еволюції чи божественне сотворіння. Хто визначає направленість теорії еволюції? Вона сама її визначає? Чи може це зробити матерія, яка розвивається? Ще одне питання: як тіло само по собі може виробити і накопичити силу, щоб зав'язати стосунки з вищою сферою?
  Це можливо, спираючись на Бога. На це питання не може пролити світло навіть наука. Матерії теж притаманне щось схоже на людське бажання, і напрямок цього бажання єдиний з Богом. Це є мета. Все так же само. Людина є представником, який вбирає в себе всі хімічні елементи Всесвіту; вона є представником матеріального світу.
(111-127, 08.02.1981)

 Де знаходиться плацдарм думки? Хтось каже, що в голові, а хтось — що у грудях. Тоді, де знаходиться моє «я»: у грудях чи в голові? Далі, факт мого існування є результатом, отже, першим за існування є факт мого народження. То завдяки чому я народився? Тобто, де моє джерело? Оце питання. Звідки я взяв свій початок?
  Зазвичай люди думають, що людина еволюціонувала з тваринного світу. Це тимчасова теорія, яку створили через безвихідь. Її мусили тимчасово створити, аби встановити логічний зв'язок, але чи еволюція насправді мала місце, вони не можуть знати. Наша духовна основа взяла свій початок від амеби? Чи амеба є нашим духовним предком? За теорією еволюції все розвинулося, починаючи з амеби.
(117-68, 01.02.1982)

 У чому полягає нинішня філософська ідея? Необхідно почати її вивчати з самого дна. Філософія вела теоретичні пошуки відповіді на питання: «Чому це так?» — але досі не має висновку на такі питання, як: «Що таке людина? Що таке істинна людина?» У сі вчені, усі відомі філософи міркували над питаннями людини, але висновків так досі і немає. Навіть за допомогою різноманітних учень, які ґрунтуються на теорії еволюції чи теорії творення, не знайшлося рішення на питання: «Що таке людина? Звідки походить людина?» Немає впевнених висновків щодо цих питань. (170-144, 15.11.1987)

 Якщо продивитися всю китайську конфуціанську класику, то видно, що Конфуцій теж був не впевнений. Він не знав Бога як особистість. Він не знав Отця. Повинен би бути Отець — основа нас, людей, що народилися, але він не знав Отця. Буддизм теж описував єдиний закон усіх явищ, але не знав Бога як особистість. Необережний крок може привести їх до матеріалізму. Або до еволюціонізму. Вони стоять на рівні віри, яка не далеко відійшла від еволюціоністської точки зору, тому можуть легко наблизитися до матеріалізму. (198-257, 04.02.1990)

 Після Французької революції пішов процес розвитку від ідеології просвітництва до сьогоднішнього комунізму, які ґрунтувалися на ідеології гуманізму, в ході чого комунізм об'єднався, керуючись теорією еволюції Чарльза Дарвіна, і дотепер повністю ввів християнство в западину погибелі. (213-65, 14.01.1991)

 Сьогодні вчені кажуть, що в основі Всесвіту лежить сила. Але вони не знають, що силі передує дія. Виникає безладдя і хаос, бо вони не знають, що дія означає наявність суб'єкта й об'єкта. Коли оцінювати речі, керуючись концепцією суб'єкта й об'єкта, теорія еволюції розсипається в самій своїй основі. (131-212, 04.05.1984)

 Кажуть, що віднедавна збільшилась кількість американських вузів, в яких не читають лекцій з теорії еволюції. Це закономірно. Вони заявляють: «Природно відбулося!» Якщо ви так думатимете, як це буде марно і недоречно! Коли у них запитаєш: «Природно відбулося? А що, природа теж має самостійність? — вони відповідають: — А цього я не знаю».
  Де таке чувано? Як це природа може бути незалежною? Вони відповідають: «Так влаштовано. Це такі фізіологічні функції і явище розвитку». Якщо спитати: «Такі? А чому вони такі? — вони відповідають: — А цього ніхто не знає. Так, тому що так». Такої логіки бути не може. Немає наслідку без причини. Не може існувати наукова логіка, яка заперечує причинно-наслідковий закон.
(159-267, 19.05.1968)

 Хоча теорія еволюції вже відійшла в минуле і стала історичною реліквією, все одно кажуть, що розвиток відбувся в результаті еволюції, чи не так? Якщо була еволюція, то чому не відбулося навпаки? Хіба не могло статися навпаки? Можна піти на схід, а можна і на захід. Хто визначив напрямок еволюції? Хіба річ визначає її напрямок під час росту? У процесі розвитку від амеби до людини еволюція проходить численні вищі щаблі, але хто визначив напрямок розвитку в бік вищих рівнів? Чому еволюція йде у напрямку вищих рівнів? (166-212, 07.06.1987)

 Слабкий момент у священному письмі кожної релігії — це відсутність теорії створення. У них немає програми, за якою Бог творив. Тому пишуться наукові праці на основі різноманітних логік. Оскільки немає теорії створення, то невідомі напрямок творення і його мета. Тому, взявши на озброєння теорію еволюції чи інші теорії, світ жив за власною волею, діючи довільно і на власний розсуд. Отже, ви маєте твердо знати характеристику теорії створення. Далі, воно має направленість і мету, то чому попри це утворився цей світ зла? Необхідно ретельно дослідити причину цього.
  Зробивши це, необхідно розібратися з причиною загибелі держав, які згадуються в Біблії чи в історії людства. Повинен бути погляд на історію зі стрункою логікою, яку будь-хто, керуючись здоровим глуздом, зможе офіційно визнати як ту, що вірна і доречна.
(212-323, 11.01.1991)

 Перед абсолютною любов'ю виключається присутність третього партнера. Якщо ця логіка правдива, то теорія еволюції існувати не може. Амеба теж не може розвиватися наодинці. Вона повинна вийти на новий щабель через ворота любові, що мають аспекти ян-сон та им-сон. Беручи до уваги, що всі релігійні доктрини навчають логіці проходження через ворота любові і також небесному принципу неможливості втручання третьої сторони в цьому процесі, випливає висновок, що теорія еволюції існувати не може. (203-343, 28.06.1990)