Розділ 1. Море — це скарбниця для майбутніх поколінь
1.1. Море — це місце вирішення проблеми постачання їжі для людства
Відтепер ми повинні закласти основу на світовому рівні. Я думав про те, що 73% земної поверхні — це море, тобто дві третини. Що буде, коли в майбутньому на землі не залишиться нічого їстівного? Потрібно, ловити щось в морі та їсти. Потрібно розробити план, який дозволяв би людям жити за рахунок моря. Отже випливає висновок, що відтепер, чим більше країна має морського простору, тим більше вона буде мати прибутків від морської промисловості, й навпаки чим менше, тим менше водного простору, тим менше буде прибутків. (88-179, 10.08.1976)
В майбутньому буде необхідність розвивати виробництво природних ресурсів Тихого океану. Я організовував самі різноманітні підприємства, які займалися будівництвом великих кораблів, рибною ловлею та розведенням риби, таким чином охоплюючи самі різноманітні види діяльності риболовецької промисловості. В майбутньому море буде постачати провізію для чисельних націй світу. Отже розробка морських ресурсів, справді стане доцільним способом зупинити голод у світі. (193-324, 1989.10)
Природні ресурси, що будуть використовуватися в майбутньому, знаходяться на морському дні. Природні ресурси що знаходяться на землі видобуваються стільки скільки потрібно, тому їх не вистачить на багато. Ще декілька років та й все. Тому питання в тому яким чином вести розробки тих, що знаходяться на морському дні. Відтепер потрібно займатися тундрою, досліджуючи її. Те що мене цікавить зараз, так це саме майбутнє світу в цьому аспекті. Це не займе більше ніж 50 років. Вже зараз потрібно бути готовим до того, що декілька десятиріч пізніше ми постанемо перед такою реальністю. Тому в цьому сенсі Аляска має велику цінність. (236-22, 02.11.1992)
Американці не знають наскільки багато всього їстівного водиться в морі. Вони не підозрюють скільки там всього живого та всього що постійно рухається. Людям подобається їсти яловичину, вони вбивають корову, яка каже, що не хоче помирати, в неї аж кров застигає, та їдять це м'ясо, але в ньому знаходяться всі можливі шкідливі елементи. (261-313, 24.07.1994)
Кількість сировини на землі обмежена, тоді як в морі її безмежна кількість. Одна риба відкладає кілька мільйонів ікринок. Саме тому в морі сировини дуже багато. Якщо люди займуться вирощуванням ікри, то можна буде виростити всі сто відсотків. Якщо будь-якій рибі давати відповідне харчування, то можна поставляти необмежену кількість харчування. Це можливе тільки в морі, тому я приділяю стільки уваги питанням пов'язаним з морем. (207-218, 11.11.1990)
За рік від голоду гинуть двадцять мільйони людей. За день виходить шістдесят тисяч чоловік. Хто за це візьме відповідальність, Президент США візьме, чи Горбачов, голова Радянського Союзу? Хто візьме відповідальний за світ? Цю відповідальність повинні взяти Істинні Батьки та ви браття і сестри. Тому я розробив двадцяти річний план, заздалегідь все готую для цього. (217-314, 12.06.1991)
В морі є необмежена кількість сировини. Одна риба відкладає кілька мільйонів ікринок. Це відбувається тому, що інші риби поїдають їх, якщо людина захистить всі ці ікринки, то продовольства буде більш ніж достатньо. Зараз такі часи, що морську воду по трубопроводу можна довести навіть до верхівки гори, так само й в місті, розмістивши на даху баки та заповнивши їх морською водою, можна виростити будь-яку кількість морепродуктів. Немає іншого шляху вирішити проблему забезпечення людства харчами, тому я вклав двадцять мільйонів доларів і протягом двадцяти років займаюся цією справою. (228-218, 03.04.1992)
Зараз, в усьому світі за рік, від голоду помирає двадцять мільйонів людей. Потрібно робити все можливе, для того, щоб якомога швидше врятувати їх. Тому, зараз, я займаюся морською промисловістю. В морі дуже багато природних багатств. В морі є мальки, вся велика риба пожирає їх, тому якщо їх розводити для забезпечення продовольством, то можливо виростити 90 відсотків з них. Це стане нескінченним джерелом продовольства. Єдине вирішення майбутньої проблеми постачання продовольства, полягає саме у розведенні морепродуктів. (229-156, 11.04.1992)
Хіба лосось, який живе в морі не пливе в річку на нерест? Необхідно зробити рибо-ферму, та в морській воді вирощувати прісноводну рибу, а в прісній воді вирощувати морську рибу. Для чого це потрібно? Один за одним, неможливо видалити черв'яків й таке інше з риби, тому якщо хочете видалити їх, то помістивши те що живе в морі, в прісну воду, через місяць все помре. Це ж нескладно. Достатньо буде двох тижнів, якщо поміняти їх місцями, тоді можна буде це робити скільки завгодно. Це буде можливо регулювати. Це робиться шляхом заміни прісноводної риби на морську. Отже, це неможливо навіть порівняти з тим прибутком, який ми отримуємо на земельних фермах. Саме тому в майбутньому в нас не буде нестатку в продовольстві. (226-342, 09.02.1992)
Корму можна приготувати скільки завгодно. Якщо рибу годувати, то можна виростити її скільки завгодно. В майбутньому море продукти можна буде розводити не тільки на узбережжі, але й в інших містах, подаючи морську воду по трубам. Хіба зараз не качають нафту з Аляски й до вашої країни? Навіть за тисячі кілометрів її доставляють по трубам, отже зробивши ставок солоної води, можна виростити скільки завгодно риби. Мальків просто необмежена кількість. Якщо виростити велику кількість риби, то можна збільшити кількість продовольства. Якщо в селі зробити великий ставок, то можна прогодувати все село. (294-175, 14.06.1998)
Відтепер, для того, щоб вирощувати морепродукти, можливо буде подавати воду з Тихого океану за декілька сотень міль. Вже настали такі часи. Отже можна багато риби доставити в різні місця. Людям не потрібно особливо піклуватися про неї. Настають часи, коли зробивши будинок для риби, та повністю автоматизовану систему, досить буде натиснути кнопку, й вам автоматично буде подана їжа. Коли потрібно буде багато риби, то відібравши її погрузять на вантажівку та привезуть, щоб її можна було з'їсти. (217-314, 12.06.1991)
Якщо розводити морепродукти, то прибуток буде в декілька десятків разів більшим за те, якщо вирощувати на декількох сотнях квадратних метрів корів та продавати їх, або продавати їх молоко. Зараз настали гарні часи, тому морську воду можна подати куди завгодно. Настали такі часи, що її можна провести за сотні або тисячі кілометрів. Проклавши пластикові труби, морську воду можна подати будь-куди. На це не потрібно багато грошей. Подавши тихоокеанську воду в глиб континенту, та побудувавши між гір будівлі в яких будуть розводити морепродукти, можна вирощувати будь-яку рибу. Навіть побудувавши будинок в декілька десятків поверхів, та розводячи там рибу, можна зробити так, що там навіть не буде потрібно людське втручання. Можна просто сівши на все дивитися. Досить тільки натиснути на кнопку, й автоматично вам буде подана їжа, відсортувавши все за розмірами, можна подавати все вниз, все можливо так зробити. (206-348, 14.10.1990)
Тунець, морський окунь, лосось, горбиль, камбала та інші, коли ви дізнаєтеся про доступність цих риб в залежності від сезону, про те коли вона ходить зі східного узбережжя на південне, та з півдня на північ, та будете ловити рибу відповідно до сезону, то можливо буде нормально жити, тому навіть економічні проблеми буде вирішено.
Цього разу ми зловили 54 рибини, камбалу та горбиля, половину я сам зловив, а другу половину зловило більше десяти людей. Я розкажу вам в чому тут секрет. Я вважаю, що основою світової економіки, від якої буде залежати, чи буде відбуватися розвиток, чи занепад — є саме морська промисловість. Однак ви зараз це сприймаєте як просто гру, або хобі. Я розповів вам усім про це, тому вас це цікавить. Ви кажете: «Вчитель вірно каже!» Інакше й бути не може. (128-226, 27.06.1983)
Якщо порівняти кількість істот, яка живе на суходолі та в морі, то яких з них буде більше? На землі живе десь біля 4 мільярдів людей, тоді як у морі існує десятки мільярдів створінь. Більш того, що таке море? З Тихого океану, розташованого на сході, вода тече до Атлантичного, а звідти в Північні моря, таким чином п'ять океанів поєднуються один з одним. З такої точки зору, земля, на якій ми живемо теж пов'язана. Земля пов'язана в горизонтальній площині, тоді як моря мають циркулярний (круговий) зв'язок. Тихоокеанська вода, тече в Атлантичний океан й в Середземне море й в інші місця. Отже приходимо до висновків, що все пов'язано та живе в одному єдиному русі сповненому життя. (128-246, 28.08.1983)
В Америці, в нас працює суднобудівна промисловість світового рівня, наш завод по випуску рибальських кораблів найвідоміший в США. Відтепер, настають часи, коли виникає потреба в природних копалинах на суходолі. Зараз починаються часи, коли світом зможе керувати той, буде володіти технологіями управління природними ресурсами моря. Море — це нескінченне джерело природних ресурсів. Тому відтепер ми живемо в епоху коли харчуються морською рибою. Ми повинні розводити рибу та вирощувати моськи культури. (126-201, 19.04.1983)
Мені вже за сімдесят, однак я їду на Аляску та досліджую королівського лосося. Існує п'ять видів королівського лосося, серед усіх риб, це найкраща риба. Однак відклавши ікру, вона помирає. Зрозуміло, що Бог зробив все таким чином заради наступних поколінь, але зараз настали часи, коли завдяки штучному вирощуванню можливо зробити так, щоб вони не помирали заради того, щоб стати їжею для мальків. Тоді дорослі особі королівського лосося не помираючи, можуть щороку плисти до моря та потім повертатися назад на нерест, тоді лосось серед всіх їстівних продуктів стане тим харчуванням, яке зможуть їсти люди. Іншого такого зручного виду харчування немає. Тунець й близько не можна порівняти з ним, настільки лосось смачний. (233-50, 20.07.1992)
Я зараз приділяю увагу лососю, щоб надалі, справитися з проблемою постачання харчових продуктів. Виростивши багато тунця, а він росте дуже швидко, тому вже через два місяці, він буде досить великим й коли відпустити його в море, то інша риба просто не зможе його з'їсти. Зазвичай тунець плаває зі швидкістю 35 миль на годину, а коли швидко пересувається, то може бути й 120 миль, це найшвидша риба в морі. Наскільки ж це класно, коли вона швидко пливе, спинний плавник, раз, і складається назад, а бокові так раз, два швидко рухаються. Тоді тунець вмить зловить іншу рибу. Він немов торпеда, немов бомба. Тунець в усіх п'яти океанах почуває себе як дома. Я вважаю, що після того, як тунець відкладе ікру, й потім коли підрослого тунця відпустять в море, то буде вирішено проблему продовольства для людства, та екологічні проблеми. Тому я займаюся розвитком цього напрямку. (126-201, 19.04.1983)
Ви ж знаєте, що одна третина поверхні землі, це суходіл, а дві третини то море. Людина може їсти все що живе в морі. Переважну більшість морських рослин теж можна їсти. Однак, не будь-яку траву та дерева на землі можна їсти. В морі є все що є на суходолі. Морська корова, морський коник, морський лев, морський тигр, морська змія все є. Також велика кількість різновидів риби, так? Білі люди їдять прісноводну рибу, але не можуть їсти морську рибу, тому що вона неприємно пахне. Зараз американці приїхали та казали6 «Оце так, риба, класно. В рибі є всі білки, тому це краще за м'ясо.» Кажуть, що природні продукти — то добре, тоді довго будуть жити. В цьому сенсі наскільки ж багате море? Скільки в ньому грошей? Якщо жінка отримає одного тунця, то зможе рік його їсти, ще й залишиться. (108-214, 05.10.1980)
Якщо вирощувати рибу, то одна родина зможе досить просто забезпечити себе. Для цього буде достатньо біля семисот квадратних метрів. Виростивши багато риби, буде достатньо продовольства. Наскільки багато її для харчування? Риба — це відмінній білок. Отже можна буде вирішити проблему нестачі продовольства. Риба, яка була такою живою в морі, як тільки поступає на нашу фабрику, то за десять хвилин перевертається на порошок. Для риби достатньо 10 хвилин, й внаслідок різниці температур вона зіпсується. Це відбувається внаслідок дії бактерій. Тому обробити рибу за такий короткий час, це майстерність. Їжа з риби дуже багата на протеїн. Від вісімдесяти відсотків до дев'яносто шість відсотків, вона складається з протеїну. Риба просто наповнена протеїном. Отже якщо регулювати пропорцію, то можна зробити скільки завгодно корму. Таким чином можна необмежено розводити рибу в якості в корму. (294-175, 14.06.1998)
Море — це світова скарбниця, в якій знаходиться дві третини сировини. Хіба це не так? В море є діамантові копальні, чи нема? Їх там більше ніж на суходолі в два рази. З точки зору Божого провидіння, я той хто рухає Боже провидіння відновлення, тому я вважаю, що їх там в два рази більше. Також, в морі є водорості та риба. Це ж все продукти харчування. Площі на яких є водорості, в два рази більше ніж на суходолі. Також там незлічена кількість риби. Хіба людина, яка це розуміє не буде цікавитися морем? До моря вона проявить більший інтерес ніж до суходолуі. Потрібно ловити рибу та продавати її, всю сировину потрібно транспортувати, тому я повністю розумію ситуацію, транспортування суходолом, морем та повітрям. (89-28, 03.10.1976)
1.2. Розробка морського дна, необмежене джерело корисних копалин
Зрозумійте, що море — це безмежна скарбниця повна справжніх таємниць. (128-254, 28.08.1983)
Необхідно любити море. Потрібно культивувати його. Не можна ігнорувати море, яке в три рази більше за суходіл. Відтепер, хто буде займатися розробкою природних ресурсів морського дна? На сущі є залежи золота, срібла на нафти, але с морі їх поховано в три рази більше.
Зараз потрібно починати розробку цих ресурсів. Тому члени Церкви Об'єднання повинні робити що завгодно, чи то продати свої дома, чи щось інше, щоб отримувати у власність водні дільниці. Купувати дільниці на морському узбережжі. Є скільки завгодно островів, господарями яких можна стати. Якщо на них займатися рибною промисловістю, то туди будуть припливати сотні кораблів. Якщо зробити там національний пропускний пункт країни, то можна отримувати податки з риби, та заробити стільки скільки потрібно для життя. (294-172, 14.06.1998)
На землі, саме на морському дні багато скарбів. Саме в морі їх багато. Мене цікавить море, тоді як інші не хочуть мати з ним справ. На морському дні можна накопати скільки завгодно природних скарбів. Зараз наука настільки розвинулася, що з острова можна прокопати тунель під морським дном навіть на десятки кілометрів, й зробити те що потрібно. Саме тому питання полягає в тому, хто буде володіти морем. (263-18, 16.08.1994)
Я зараз думаю про те, що потрібно розробляти море. Якщо ви не зможете цим займатися, то я першим почну цим займатися. Я візьму вас з собою копати. (119-256, 13.09.1982)
Якщо піти до моря, то вони виглядає одноманітним. Однак морські глибини дуже складно влаштовані. Навіть якщо розглядати з точки зору природних ресурсів, то їх там значно більше ніж на суходолі. Там є незлічені скарби. Там заховані всі скарби, що так подобаються людям.
Якщо володіти таким морем, то що ще може бути потрібно? Замисліться над тим, наскільки було ризиковано, в часи розвитку Америки, розвивати копальні на Дикому Заході. Так само, як тоді привілей володіти тими копальнями дістався хоробрим людям, які йшли на ризик, зараз не подолавши декілька разів ризиковані перевали, неможливо буде оволодіти скарбами. Дотепер, відбувалась боротьба за морські шляхи по яким ходили кораблі, однак ніхто не боровся за право володіння тим що є в морі. (128-246, 28.08.1983)
Хто буде а майбутньому господарем моря? На землі, під час катаклізмів, серед моря могла з'явитися суща, й суща могла стати морем. Якщо посеред Тихого океану з'явиться суща більша за Америку, то кому вона буде належати? Не можна говорити, про те, чого не буде. Ніхто не знає коли таке може статися. На дні моря є цілі вулканічні хребти. Отже, було б гарно, якби була людина, яка могла сказати: «Все що знаходиться в радіусі двохсот морських міль належить мені», однак такої людини немає. Однак, це факт, що такі часи настануть. Настануть часи коли будуть битися за море. Необхідно, щоб в той час була відважна людина, в якої буде дух першопрохідця, та яка зможе володіти морем. Інакше не можливо стати господарем моря. (128-246, 28.08.1983)
Люди вже щільно заповнили сущу, вони роблять кораблі та виходять в море. Не за горами час, коли люди будуть в морі жити. Що тоді ми будемо там робити? Всі чоловіки Церкви Об'єднання, муністи, будуть жити на просторах світового океану. Досить оволодіти морем, й тоді можна буде практикувати всі культури сучасного світу, як того забажаєте. Чоловіки-муністи, зібравшись на морських узбережжях, куплять всі узбережжя, тоді воно стане нашою власністю. (116-326, 02.01.1982)
Той, хто знає як вірно подбати про море, зможе керувати майбутнім світом. Приходить епоха, коли людство заради розвитку скарбів морського дна використають весь свій вплив, культуру, традиції та національні ресурси. Важливим моментом є питання, хто пер шим заволодіє морем заради того, щоб розробляти його. Зіштовхнувшись з цією проблемою, як засновник Церкви Об'єднання, або як історичний лідер, який має ім'я Істинного Батька, яке місце, я передам у спадщину, місце де зможе осісти Церква Об'єднання в майбутньому? Це місце буде розташовано не в центрі міста, воно буде на березі моря. Там ми будемо робити те, що нікому й на думку не спадало. Американці не хочуть мати справи з морською промисловістю.
Однак, навіть якщо здається що я викидаю купи грошей на вітер, я знаю, що буде з світом далі, тому не дивлячись на те що важко, я продовжував цим займатися. Я вважаю, що навіть не дивлячись на те, що не вдалося повністю прокласти великий та широкий шлях в напрямку розвитку історії, натомість необхідно протоптати хоча б вузьку стежку, тому я сам в морі займаюся цим. (220-11, 13.10.1991)
Навіть вивчивши перше, друге, трете, четверте, п'яте та шосте, все одно необхідно вчитися ще. Це стандарт. Той, хто спирається тільки на один спосіб коли робить щось, у змаганні програє тому, хто знає багато способів. Той, хто знає де знаходиться риба, відправившись в море на рибалку, буде це робити краще ніж інші. Отже виграє той хто має досвіт, той, хто є рибалкою.
Зараз я не хвилююсь, незалежно від того, куди б я не поїхав. Якщо рибалка не буде ладитися, то я знаю, як зробити щоб все було гаразд. Для того, щоб знати це, необхідний досвід. Якщо подивитися на людину яка цікавиться морем, та на того, хто не приділяє йому уваги, то в майбутньому, коли до моря будуть проявляти інтерес, той хто кого це не цікавить, неодмінно прийде до занепаду. Він буде в абсолютному програшу. (146-251, 01.07.1986)
1.3. Майбутнє — це епоха підводного життя та освоєння моря
Я готуюся до того, щоб зустріти майбутнє світу. Не тому, що мені подобається море, знаходитись в морі зовсім не легко. Коли вперше вийшов в море на тиждень, то відчував дуже сильний біль у колінах. Не дивлячись на це, всередині було таке відношення: «Треба багато зробити, тому не кажучи про свій вік, необхідно йти. Ти повинен стати немов лоша, що йде через Еверест. Отже немає в цьому нічого легкого. Ви розумієте, чому я приділяю увагу морю? Ключ, який відкриває людству мирний шлях до майбутнього знаходиться саме в ньому. Давайте будемо жити гарно. А що потрібно робити, щоб гарно жити? Що необхідно для того, щоб життя було гарним? Хіба достатньо для того, щоб гарно жити, просто добре їсти три рази в день? Що ж це тоді таке гарне життя? Коли ви їсте добру їжу, та ведете здоровий спосіб життя, тоді все ваше життя наповнене здоров'ям — це і є гарне життя. Коли ви живете в світі так я вам того, хочеться. Хіба не для цього я закладав основу? (189-295, 17.06.1989)
Хто буде володіти а майбутньому водним світом? Зараз настала космічна ера, часи повітряного світу. Теж саме стосується й моря. Ті, хто готовий ризикнути, та оволодіти морем, увійшовши в космічну еру почнуть великий рух. Ось такі часи настали. Ми входимо до епохи, коли лише одягнувши одяг та запасшись киснем, можна буде існувати в космосі протягом місяця.
В такому випадку, думаєте ви будете там готувати та їсти рис. Для того, щоб життя було там зручним, треба взяти з собою вантаж смачної риби, й можна буде його їсти півроку. Чи ви думаєте, що візьмете з собою воду, кочуджан* або кімчі*? Така епоха очікує на нас. (189-291, 17.06.1989)
Все роблять машини а не люди. Варто натиснути кнопку, й ви самі можете відправитися в подорож на кораблі, без будь-яких проблем. З літаком така ж сама історія. Достатньо запустити комп'ютер та відправитись у подорож слідуючи заздалегідь прокладеному курсу. Отже без проблем можна спати, можна обійнявши дружину, займатися з нею чим завгодно. Комп'ютер приведе корабель в місто призначення точніше ніж людина. Отже не буде потреби в людях які керували б кораблем. Електронні прилади все ретельно зроблять. Подивившись на гарне морське дно, ми скажемо: «Оце так, скільки риби! Це ж акула! Повз нас пропливає акула!», по дорозі ми зможемо роздивитися все, й велике й маленьке, значно краще ніж на фотографіях. (192-150, 03.07.1989)
Де ваша душа? Ви хочете відправитися на морське дно, чи забратися на високі гори, чи колесити туди-сюди по всесвіту, не зустрічаючи ніяких перешкод? Хіба є серед віруючих Церкви Об'єднання ті хто не вірить в існування духовного світу? Ви вірите, чи не вірите? Ви знаєте й навіть відчували на власному досвіді. Тому це не може бути неправдою. (225-138, 12.01.1992)
В майбутньому пішовши в море, навіть можна буде там жити. Тому я наказав п'ятьом людям дослідити питання стосовно підводних човнів. Хіба це не зручно? Коли немає вітру, й море спокійне, то, якби це сказати, відчуваєш себе неймовірно багатим господарем.
Наскільки ж незбагненно та гарно відчуваєш себе в таку мить. В тиху погоду, коли море прозоре немов скло, подружжя сидить мріючи про океан, згадуючи про минуле та мріючи про майбутнє, уявляє собі, яким буде їх гніздо любові. Спробуйте це уявити собі. Це теж не є проблемою. Навіть якщо налетить тайфун, можна просто опуститися на 30 метрів під воду, та й усе. Настають часи, коли можна жити в морі як того забажаєте. Отже корейці перестануть турбуватися, про те, що в Кореї мало землі. (233-52, 20.07.1992)
Незалежно від того де знаходиться людина, вона вільна. Для неї не існує кордонів, вона вільна, якщо хоче може піти до моря, якщо захоче в гори, може піти в гори, навіть може жити під водою. Настали часи, коли побудувавши маленького підводного човна, та спрямувавши його в морські глибини, людина може жити там скільки захоче. Інакше, людям не буде де жити. Наприклад, якщо контейнер наповнювати водою, то коли його маса стане достатньою, то він погрузиться у воду. Натискаючи на кнопки можна заповнювати або зливати воду, й відповідно погружатися або спливати, завдяки цьому можна жити в морських глибинах. На землі та небі немає такого гарного місця, як те, коли ви погрузитеся на десять метрів в море. Опустившись до 30 метрів, вам не буде страшний ніякий вітер. Це світ абсолютного спокою. Це королівство морського дна.
Якщо піднявшись в повітря, там дують вітри та постійно відбуваються зміни, тому люди будуть скаржитися: то на повітряні потоки, то на атмосферний тиск, то на те що дощ іде. Тому я вважаю, що відправившись в море, можна ідеально жити. (262-272, 01.08.1994)
Всі хочуть жити в гарному місці, тому я зараз досліджую те що стосується підводних човнів. Де ж саме гарне місце? Напевно це не квартира, вірно? Як можна жити в морській глибині? В цьому випадку необхідно мати підводного човна. Варто натиснути на кнопку, відправитеся на освіжаючу глибину. Вам не буде потрібен кондиціонер. Там різноманітні риби кружаться в розмаїтті танців, та чаруюче оточення переливається тисячам кольорів. Там не існує ніяких перешкод. Коли завгодно ви може плисти в будь-якому напрямку. Таким чином наскільки ж зручно там жити? Хіба вам не хотілося б пожити а такому місці хоча б раз до того, як ви відправитися до духовного світу? Хіба це не чудово? Я це роблю не заради себе самого, а заради вас. Саме заради всіх вас. Це так само стосується й досліджень що зараз робляться. Те що я роблю в морі, я теж роблю не залишаючись не перед ким в боргу. (217-212, 01.06.1991)
В порівнянні з розвагами на суходолі, морські розваги, можуть бути набагато цікавішими в своєму розмаїтті. Саме тому я збираюся будувати підводного човна. Попереду нас чекають такі часи. Будь-хто маючи яхту, виходить в море, та досліджує морські глибини. Наскільки це гарно! Розвиток просувається у такому напрямку, що можна занурившись у воду жити немов косяк риб, або зграя акул чи китів. Якщо ви підготуєте все необхідне для цього, то зможете контролювати світову економіку. (95-225, 04.12.1977)
Куди ходять люди? Вони йдуть в гори на природу. Однак, якщо жити тільки в горах, то це набридає, тому люди, йдуть до моря? Попереду необхідно буде жити в морі. Я зараз, наказав вченим дослідити питання пов'язані з підводними човнами. Зараз майже всі ці питання розвиваються. Зробивши всі дослідження, варто зануритися на глибину тридцяти метрів, й навіть якщо прийде тайфун, там все буде спокійно. Навіть якщо буде дути вітер та будуть великі хвилі, на тридцяти метровій глибині не буде від хвиль не буде й сліду. Там їх й видно не буде. Отже чи то тридцять метрів, чи то сто, досить просто натиснути кнопку, й автоматично відбудеться занурення, й потім можна жити там дивлячись на хвилі на екрані. (236-309, 09.11.1992)
Що за епоха чекає нас попереду? Що робити протягом кількох годин, коли ви летите літаком? Можна в Тихому океані вбити залізну колону, та побудувати на ній готель. Наскільки різноманітні можливості вертольоту? Досить натиснути кнопку й можна полетіти куди завгодно. Хоча три годину польоту теж досить стомливо. Через годину дві сідати біля морського готелю й можна там поспати. Це ж так гарно! Побудуємо готель в Тихому океані, тоді пролетівши десь дві, три години, можна пообідати, сісти разом з рідними на катер, половити рибу. Наскільки ж чудово! (203-57, 14.06.1990)
Вважають, що в морі незлічена кількість природних ресурсів, тому по всьому світу, слідуючи моїй вказівці необхідно підготуватися для того, щоб можна було зробити у Франції, в Німеччині та в декількох десятках країн підводні човни. Я думаю, що в такому випадку, зробивши ці кораблі, чи то можна їх назвати підводними екскурсійними човнами, які будуть необхідні в цю глобальну епоху, ми відразу зможемо зайняти домінуюче положення в світі, та оволодіти цією сферою світової економіки. Ми займемо лідируюче положення в цій галузі на світовому рівні, тільки тоді, коли підготуємося до цього. Можете собі це уявити? Думаєте це можливо? (95-225, 04.12.1977)
Я розробив дизайн човна, й ми зробили їх таким, що вони в світі вони найкращі. Також розробляємо підводного човна, щоб в нього могло сісти п'ятеро людей, та могли жити в морі, незалежно від того, куди б вони не поїхали. В майбутньому потрібно буде жити у воді, тому я займаюся розвитком цього напрямку. Я повинен дати можливість членам Церкви Об'єднання, хоча б раз пожити гарно. (210-39, 30.11.1990)
Де є чиста вода? Внаслідок забруднення оточуючого середовища вся морська вода, теж забруднюється. На північному полюсі товщина снігу досягає восьми метрів. Це і є чиста вода. Це вода яка назбиралася ще тисячі років тому. Там немає ніякого забруднення. Навіть через десять тисяч років вона залишиться чистою. Така сама історія й з південним полюсом. Якщо під льодом було б зроблено рукотворне культурне місто, схоже на Нью-Йорк, то як ви вважаєте, багато людей приїжджали б на екскурсію, чи ні? Це не проблема побудувати таке місто. Варто тільки подумати про це, як покращується настрій. Якщо побудувати там тунель, то він ніколи не зруйнується. Якщо раз на рік бризкати холодною водою, то буде відразу замерзати, тому поступово буде ставати міцним. Поступово зміцниться ще більше. (302-99, 01.06.1999)
Настали часи, коли можна займатися сільським господарством під льодом. Розумієте про що я веду мову. Там можуть цвісти квіти. Якщо поїхати на Аляску, то там, між високих гір є місця вічної мерзлоти, в під тією мерзлотою росте трава та квітнуть квіти, там можна ловити рибу. Це надзвичайно красива казкова країна. Красива та прозора вода, гарне повітря, це оточення має всі ці умови в рівній мірі. Варто один раз зацікавитись цим, та відчути смак, ви захочете там жити не виходячи звідти. Тому що це все існує, зараз я вкладаю все, та докладаю для цього зусилля. (220-13, 13.10.1991)
В майбутньому нас очікує епоха, коли навчившись використовувати водень, ми не будемо мати проблем з електроенергією. Тоді навіть в холодних місцях, таких як Сибір, побудувавши підземні місця, можна буде жити в таких гарних містах. (194-95, 17.10.1989)
Для того, щоб в майбутньому, розвивати такі місця як сибірська тундра, або американські прерії, необхідно розвивати Аляску. Той, хто перша за всіх заволодіє кригою, що покриває північний полюс, зможе керувати світом. Людина, що буде володіти морем, буде управляти світом. В такій ситуації я займаюся морською промисловістю, та проявляю інтерес до крижаних мас на північному полюсі. (219-196, 29.08.1991)
Горні хребти Гімалаїв пов'язані з Тихим океаном. Високі та низькі горні хребти, неможливо зрозуміти де вони закінчуються, вони пов'язані з Тихим океаном. В ньому, водиться дуже багато страшних акул. Таке місце ми повинні переплисти, в ньому загрози існують одна за іншою. В історії людства не було тих, хто зміг би це зробити. Ми повинні відкрити цей шлях пройшовши їм. Таким чином ми повинні дістатися до іншого кінця світу. Це наш життєвий шлях. (205-86, 07.07.1990)
Що є центром, високе чи низьке? Того, що розташовано на глибині не видно. Хіба ви бачите те, що розташовано не морському дні. Хіба найглибше місце знаходиться не в морській глибині? Еверест, навіть якщо й не захоче дивитися на все оточуюче, все одно дивиться й зранку й увечері. Йде дощ, чи ні, гарна погода, чи погана, все одно дивиться. Ми дивимося чи то він у хмарах, чи ясно, коли хочемо дізнатися про те, чи врожайним буде цей рік чи ні, дивимося на нього та оцінюємо. Однак глибокі місця не видно, їх не можна побачити. Тому вони покриті морською водою. Але глибоко не значить погано, в глибині є якась загадковість. В жінках теж є щось загадкове, тому чоловіки цікавляться ними. Вони шукають цю загадковість. (205-136, 12.08.1990)
1.4. Море — це єдине джерело енергії в майбутньому
Якщо природних ресурсів моря надзвичайно багато, то тоді на землі немає ніяких проблем. Якщо розглянути майбутню проблему палива, то стає зрозумілим, що проходять часи, коли в якості палива використовувалася нафта, вугілля або електроенергія. Виробництво електроенергії теж має певні обмеження. Єдиним постачальником енергії буде море. Немає іншого шляху, ніж розвивати використання водневої енергії. (94-130, 30.07.1977)
В майбутньому завдяки науці, можна буде отримати необмежену кількість їжі. Зараз цього не роблять тому що це дуже дорого. Вартість палива дуже висока. Попереду, коли все буде вирішено за рахунок водневої енергії, не буде її браку. ЇЇ буде необмежена кількість. Тому можна буде зробити необмежену кількість їжі. Тоді їсти все самому та жити на самоті буде нудно, тому побачивши людину, що йде вулицею, ви скажете: «Заходьте, поїсте та підете далі. Давайте трохи поспілкуємося!», таки часи теж можуть прийти. Отже відтепер давайте будемо готуватися до таких часів. Ми повинні зробити це все до того, як ці часи прийдуть. Тоді наші нащадки зможуть гарно жити. (141-223, 22.02.1986)
Якщо не вдасться добре врегулювати питання пов'язані з морем, то почнеться війна. Тоді зрештою все закінчиться тим, що скинуть водневу бомбу. Ця бомба може зруйнувати всю землю. Отже, потрібно, щоб Церква Об'єднання заволоділа двадцяти кілометровою прибережною смугою, по всьому світу. Тоді світ опиниться в таких обіймах. (303-155, 17.08.1999)
Один чоловік сказав: «В майбутньому, коли буде вирішено проблему природних ресурсів завдяки водню, я вважаю, що світ відразу стане місце, в якому буде гарно жити. Однак якщо цими величезними ресурсами заволодіє якийсь диктатор, то увесь світ буде зруйновано. Тому єдина людина в світ, яка зробить так, щоб цього не сталося — це Мун Сон Мьон, тому саме йому потрібно довірити займатися цією справою.» (184-222, 01.01.1989)
1.5. Велика сила океану буде керувати світом
В майбутньому нам потрібно оволодіти морем, та самим зайнятися розробкою морських скарбів. Зрозумівши це, випливає висновок, що необхідно більше копати тунелів, тому зараз з'явився проект побудови швидкісного шосе. Проклавши тунель під морським дном, та зробивши в ньому ворота, можна виходити через ці ворота й ловити рибу, хіба це не цікаво? Нафту, яка є на морському дні, теж можна через трубопровід закачувати на корабель. Це ж як гарно? А там на морському дні нафти дуже багато. Варто буде тільки натиснути кнопку, й нафта потече по трубі. Наскільки ж це зручно!
Коли кажуть лідер, то хіба для того, щоб займати таке положення в майбутньому, не потрібно мати такий план? Однак, в такому випадку, якщо знаходитися в морських глибинах, то як тоді отримувати кисень? В воді кисню дуже багато. Тому знаходячись у воді можна виробляти кисень, тоді постачання буде відбуватися автоматично. В морській воді скільки відсотків кисню? Як можна його використати? Це не складає проблем. Тому часи, коли можна буде володіти морем це не таке далеке майбутнє. (116-326, 02.01.1982)
Перші сорок років мого життя, які були часами страждань, пройшли в розвинутих країнах північної сфери земної кулі на сущі. Отже ще двадцять років тому, я почав готувати морську цивілізацію Південної Америки. Заради спасіння всіх країн, що знаходяться в тропічній зоні, я закладаю основу океанської епохи. Отже двадцять років мого життя, протягом яких я йшов шляхом страждань пройшли заради цього. (277-131, 07.04.1996)
Існує точка зору, що в майбутньому необхідно володіти водним простором, морем, маючи таку ідеологію можна буде керувати світом. Вода, це найважливіше. Тому, до того, як відправитися до духовного світу, я повинен започаткувати промисловість якій буде належати велика водна дільниця. Через те я невтомно багато кажу про це. Думаю, що якщо я буду казати про це, то нащадки це все втілять. (276-296, 10.03.1996)
Для кого існує море? В майбутньому, океан буде коштувати надзвичайно дорого. Стане більш дорожчою за найкоштовнішу землю в центрі Сеулу. В наш стрімкий час потрібно отримати всі океани.
Я вважаю, що той, хто буде мати трьох кілометрову смугу води, той буде спрямовувати світ. Думаю, що таки часи настають. (300-192, 03.03.1999)
Необхідно оволодівати море? Кому воно належить? Море належить Богу, Істинним Батькам та вам. Все це ваше. Хіба вам не буде подобатися це, тільки коли ви скажете що це ваше. Морська та річкова вода, це те що впливає на весь наш світ. Над морем створюються хмари, й потім над землею проливаються дощем, тому вода впливає на життя. (289-181, 01.01.1998)
Молоді люди повинні цікавитися морем. Серед вас, тих хто присутній тут, повинні вийти лідери, які зможуть займатися морською промисловістю. Для того, щоб встановити традицію любові до моря, я докладаю зусилля їдучи до Атлантичного океану, та проводячи там на воді 24 години на добу. Ті хто плаває на кораблях, уходять в море на шість місяців, або навіть на рік, тому жінки не люблять матросів. Через це, у світі спостерігається тенденція зменшення кількості матросів. Отже ми повинні взяти на себе цю відповідальність. Жінки Церкви Об'єднання, навіть якщо ваші чоловіки підуть в море на півроку, ви все одно буде відчувати себе нормально. Хіба не так? Тому по переду ми повинні управляти морською галуззю в світі.
Знайте, що нас чекають часи, коли більше уваги буде приділятися морю, а не сущі. Саме тому я зараз цікавлюся морем. Отже розуміючи, що моя зацікавленість морем пов'язана саме з цією метою, вам теж потрібно проявляти до нього інтерес. (73-142, 16.08.1974)
Я досліджую можливості підводних човнів, для того щоб можна було плавати в морські глибини. В мене до цього таки же великий інтерес, як й до всесвіту. Преподобний Мун, є сучасним релігійним лідером та філософом світового рівня, який стоїть на такій вражаючій основі, він є представником, в якого немає країни, однак він має силу більша ніж у країни. Чому така людина цікавиться океаном? Тому, що я вважаю, що для наступних поколінь, тільки море може допомогти вирішити проблему голоду та постачання продовольства. (217-219, 01.06.1991)
Всім добре відомо, що морська риба не живе в прісній воді, й прісноводна риба не може жити в морській воді, однак це не так. Риба подібна до лосося живе в морі, а потім відправляється в прісну воду на нерест. Саме тому не проблема повністю це змінити за три тижні. Все зміниться протягом трьох тижнів або десяти днів. Це фантазія, чи реальність? Може бути таке, що комп'ютер можна буде покласти в кишеню, чи не може? Це поширюється по всьому світу. В такому випадку, ми станемо господарями моря, чи господарями суходолу? Чого ви хочете більше? (217-227, 01.06.1991)
Потрібно відправитися на північний полюс, та вести там розробки, на південному полюсі в морській глибини зробити шахту по добування діамантів та золота. Попливши під воду, на діамантовий шлях, можна все викопати. Це можуть робити не тільки чоловіки, але й жінки. Опинившись під водою, якщо все робити з істинною любов'ю, якщо в такій безодні любити, це буде не легко, отже хіба така любов не буде прекрасною? Мова про те, що ви опинилися там, тому, що шукали ще більшої любові, не дивлячись на те, що це шокувало вас, й вам було важко. Коли ви буде любити в такому оточенні, це буде чудова любов, чи бридка? Хіба у вас не виникає бажання спуститися на глибину та любити один одного саме там? Коли приходить час, то всі помирають. Коли двоє будуть жити в морській глибині та кохати один одного, й потім помруть, то вони будуть щасливими. (299-186, 15.02.1999)
Протягом життя я цікавився морем. Тому що приходить океанська удача. Через це вам теж потрібно мати інтерес до моря. Й потім вже цікавитись суходолом. (12-117, 1962)
У морської промисловості є майбутнє. В мене є переконливі тези на користь цієї теорії. Тому я закликаю вас йти у море заради людства. (128-211, 26.06.1983)