My bookmarks

Розділ 2. Сім'я — це тренувальний майданчик любові для життя в Царстві Небесному

 Царство Небесне — це світ, що існує заради Бога, Який є його центром; це світ, в якому живуть заради Бога. (98-33, 08.04.1978)

 Сім’я містить у собі історію в стиснутому вигляді. Вона пов’язана з історією. Таким чином, сім’я веде свій початок від Бога. В сім’ї спадщина передається по вертикалі. Це повинно відбуватися під кутом 90 градусів. І саме дідусь і бабуся, заміщаючи Бога, відповідають за це. (216-262, 07.04.1991)

 Саме дідусь і бабуся містять у собі в узагальненому вигляді всіх предків. (214-268, 03.02.1991)

 Дідусь — спадкоємець і представник усіх предків, починаючи з Бога. Він — спадкоємець, що пов’язує історію з Богом. (216-262, 07.04.1991)

 Дідусь і бабуся — представники колишніх часів, минулого. Батько та мати є представниками сучасності. У свою чергу, діти представляють майбутнє. Саме тому дідусь і бабуся представляють минуле, батько та мати — сучасність, а я — майбутнє. Коли в мене є діти, то вони являють собою минуле, сучасне та майбутнє, тому потрібно любити 4 покоління, поєднавши три любові, трьох батьків, трьох предків. Тому, суть гріхопадіння в тому, що Бог не зміг побачити своїх святих дітей. (211-206, 30.12.1990)

 Царство Небесне починається з сім’ї. Дідусь заміщає Бога, батько та мати представляють сучасну епоху, а діти — майбутнє. Минуле, сучасне та майбутнє зменшуються в часових рамках. Таким чином, батько та мати представляють цей світ. Дідусь заміщає Бога. Дідусь і бабуся знаходяться на положенні Бога, представляючи минуле. Батько та мати, знаходячись на положенні Бога, представляють сучасність. І так далі: сини та доньки, займаючи положення Бога, представляють майбутнє. Завдяки істинній любові вони стають рівними. Завдяки істинній любові можливо сформувати точку зору на первісний ідеал єдності та досягти рівної цінності. Коли поєднуються всі напрямки, зробивши єдину альтруїстичну любов своїм центром, то це положення знаходиться під захистом вічної Божої удачі любові. Слідуючи логіці істинної любові, ми стаємо вічним Божим партнером в любові, який житиме вічно. (211-289, 30.12.1990)

 Якби я займав положення, в якому міг би сам встановлювати стосунки з Богом, наскільки це було б цінним? Мета цього шляху полягає в тому, щоб зробити досконалою свою сім’ю та відчути безмежну любов і насолодитися відчуттям нескінченного щастя. (33-68, 08.08.1970)

 Що таке сім’я? Це — тренувальний майданчик, що дозволяє заволодіти з любов’ю країною та світом ідеалу, і більше того, заволодіти Царством Небесним і, навіть Самим Богом. (106-25, 04.11.1979)

 Людина, яка не любила, опинившись на Небесах, задихнеться. Вона не зможе там дихати. Наше земне життя — це тренувальний майданчик, який готує нас для того, щоб ми змогли дихати, коли підемо на Небеса. Саме тому наша сім’я — це навчальне середовище. Ми повинні розуміти, що чужого старенького дідуся ми повинні любити більше, ніж свого власного. Ми повинні поважати людей, що досягли віку наших батьків або інших людей, чи то чорних, чи білих, не тільки в своїй країні, але й за її межами. Потрібно любити молодих людей, як своїх власних дітей. (121-294, 29.10.1982)

 Що таке Царство Небесне? Це місце схоже на нашу сім’ю, де ми зможе мо любити людей цього світу. Люди, які здатні це робити — це народ Царства Небесного. Дідусь і бабуся, батько та матір, ваша дружина, брати та сестри й ваші діти, хто вони, ці чотири покоління? Вони — це сім’я. Підручник, завдяки якому ми, на власному досвіді, відчуваємо любов, істинну любов Всесвіту, займаючи положення народу Царства Небесного. Знайте, що сім’я — це оточення, в якому ми вчимося всьому цьому. (129-96, 01.10.1983)

 Божа любов проявилася в усьому творінні. Де ж проявляється батьківська любов? Вона проявляється в дітях. Любов дружини проявляється там, де є чоловік. Подивившись на дітей, можна зрозуміти, наскільки їх люблять батьки, подивившись навіть на краї одягу чоловіка, можна зрозуміти, наскільки любить його дружина. Так само, замислившись над фактом появи цього світу, ми зможемо зрозуміти Божу любов. (20-18, 31.03.1968)

 Божа любов до людей проявляється у відповідному порядку. Спочатку через любов батьків, потім через подружню, братсько-сестринську та дитячу любов. (20-33, 31.03.1968)

 Тільки коли у вас є любов, то ви зможете бути з Богом, як з другом, або як з батьком. (67-171, 03.06.1973)

 Наш життєвий шлях — це подорож, але ми повинні на цьому шляху на власному досвіді відчути вертикальну та горизонтальну любов. Ми повинні створити сім’ю, основою якої буде любов істинних батьків, істинного подружжя, істинних братів і сестер, істинних дітей. Після чого, розширюючи цю сім’ю в усіх напрямках, потрібно збільшити кількість таких сімей. Отже, коли люди створивши сім’ю, що в свою чергу дозволить пов’язати вертикаль і горизонталь, встановлять стосунки з Богом на сімейному, національному та світовому рівні, світ, який буде поєднано завдяки істинний любові, і буде Царством Небесним. (298-306, 17.01.1999)

 Божа любов відкриває двері у вічність. Ми повинні успадкувати Божу любов, Боже життя та Його родовід. Без цього стає неможливим існування вічності. Ви повинні знати цей факт. (275-55, 31.10.1995)

 Найбільший гріх — це втратити та розбити любов. Найжахливіше та найогидніше бажання — це прагнення розбити любов. Немає більшого зла, ніж те, що не дозволяє в сім’ї дітям любити своїх батьків; те, що розбиває любов між чоловіком і жінкою, не дозволяючи їм любити один одного. (82-200, 25.01.1976)

 Батько людства внаслідок гріхопадіння спочатку втратив братсько- сестринську любов, потім подружню любов і, врешті-решт, дитячу любов. Ми не зможемо піти в Царство Небесне, доки не відновимо це все й не будемо любити. (82-201, 25.01.1976)

 Якщо ми поєдналися з Божою істинною любов’ю, то місце, куди ми підемо після смерті, й буде Царством Небесним. Це — місце, куди, після того як ми отримали рідню в Божій істинній любові, зможемо зайти разом з ними. Не володіючи такою істинною любов’ю, ми не зможемо ввій ти до Царства Небесного. Зрозумійте, що заради того, щоб настав такий день, ви повинні готуватися й чекати сотні тисяч років. (270-240, 07.06.1995)

 Бог є джерелом істинної любові, тому люди, поєднавшись з істинною любов’ю, стають єдиним цілим. Батьки — це представники Бога або живий Бог. Чоловік і дружина один для одного є половинками Бога, а діти — немов маленький Бог. Таким чином, структура сім’ї, що складається з трьох поколінь, поєднаних істинною любов’ю, є фундаментом Царства Небесного. Без такого фундаменту неможливо побудувати Царство Небесне. Сім’я — це центр Всесвіту, її досконалість є основою для досконалості Всесвіту. Якщо ви любите Всесвіт настільки ж сильно, як і членів своєї родини, для вас буде відкрита дорога куди завгодно. У цьому випадку Бог, як Батько всього Всесвіту, займе положення загального центру любові. (298-306, 17.01.1999)

 Основа первісної сім’ї, центром якої є Бог, включає в себе усі види любові: чоловічу, жіночу, дитячу, любов батьків і Божу любов. Будь- хто, оточений усіма видами любові, хто любить своїх батьків, чоловіка чи дружину, дітей, перебуває в Царстві Небесному. (БСІК І-942)

 З чого починається життя в Царстві Небесному? Воно починається з сім’ї. Воно не починається аби де. Царство Небесне — це сім’я, тільки розширена у трьох вимірах; воно не знаходиться поза її рамками. Тому, обнімаючи свою дружину або чоловіка, ви повинні думати, що таким чином всі чоловіки та жінки світу стають єдиними. Умову, що дозволяє любити людство саме таким чином, можливо створити саме в сім’ї. (30-82, 17.03.1970)

 Ви повинні поважати своїх родичів. Потрібно поважати батька та матір. Дідусь і бабуся — господарі вашого дому, який заміщає королівський палац Царства Небесного. Ви зараз вже у віці, але не отримуєте відповідної поваги. Вірно? В такому випадку, що це за розрив між поколіннями? Хто його створив? Я вам скажу, що це зробив сатана. У чому полягає цей розрив? Він у любові? Чим відрізнятиметься те, як любили тисячу років тому, від того, як люблять зараз, через тисячу років? Все те саме, нічого не змінилося. Змінилася суть. Якби не сталося гріхопадіння, то все, що стосується любові, стало б загальноприйнятим, тому навіть через тисячі років нічого б не змінилося.
  Навіть якщо б світ змінювався сотні тисяч разів, якби дідусь і бабуся, батько і мати та діти — усі ці три покоління, злилися б воєдино, як моноліт, і поважали б Бога, як основу основ, то вони стали б тим родоводом, який міг би втілити Царство Небесне будь-де. Вони, займаючи положення Божого родоводу любові та життя, поклали б початок Божого родоводу. Ви повинні прагнути втілити це. Інакше, не муже бути навіть місця для сподівань на існування Царства Небесного на землі, Царства миру, світу щастя та свободи.
(225-300, 26.01.1992)

 Що ми називаємо Царством Небесним? Щасливе місце, або рай, куди ми йдемо, але туди не йдуть самі. Царство Небесне — це місце, куди ви повинні йти разом зі своїми батьками та братами й сестрами. (15-278, 30.10.1965)