My bookmarks

Розділ 1. Втілення ідеалу любові відбувається в родині

 Сім’я — це вічна та незмінна основа. Ні батько, ні брати та сестри, ні державна система будь-якої країни не здатні тут нічого змінити. Більш того, навіть увесь світ, небо, земля та Сам Бог не здатні нічого змінити. Тому, поняття «революція» ніколи не буде застосоване до сім’ї. Сім’я — це осередок любові, тому не виникає потреби в революції. (25-85, 30.09.1969)

 Чому ми вважаємо батьків гарними, так само, як і чоловіка, дружину та дітей? Тому що є любов. Батьківська любов абсолютно потрібна дітям. Подружня любов абсолютно потрібна чоловіку та дружині.
  Також абсолютно потрібні братсько-сестринські стосунки. В сім’ї вкрай необхідно, щоб діти всім серцем любили своїх батьків.
(112-291, 25.04.1981)

 Чому нам подобається сім’я? В сім’ї ми можемо вільно любити та бути любимими, тому вона процвітає. Саме в цьому полягає причина того, що люди сумують за батьківщиною, за родиною, в якій є батьки, браття та сестри. (38-328, 08.01.1971)

 Істинна сім’я — це місце, де чоловік любить і живе заради своєї дружини, так само, як він це робив для своєї матері; дружина, в свою чергу, живе заради свого чоловіка та любить його, як свого батька. В такій сім’ї молодші брати та сестри люблять один одного. Світ, у якому чоловік і дружина люблять, і поважають один одного, як Бога — це Царство Небесне, в якому живуть ідеальні сім’ї. Ви повинні встановити таку традицію на землі. (БСІК І-924)

 Ідеальна сім’я — це сім’я, в якій є три види любові, основою якої є Бог: вічна батьківська любов, вічна подружня любов та вічна дитяча любов. (90-201, 01.01.1977)

 Місце наших сподівань, наша ідеальна сім’я — це місце, де всі: батьки, діти, чоловік і жінка, брати та сестри — стають єдиними навколо істинної любові. Саме з такої родини починається вічна світова рівність. Завдяки такій родині починається Царство Небесне на землі і, більш того, автоматично втілюється Царство Небесне на небесах. (287-21, 10.08.1997)

 Звідки приходить щастя? Яким чином створюється оточення, в якому ми насвистуємо собі під ніс? Воно створюється в сім’ї? Неможливо досягти щастя в родині, коли в ній існують емоційні проблеми. Не вкладаючи серце та любов, це теж неможливо. (23-120, 18.05.1969)

 Коли починається нещастя? Тоді, коли зникає гніздо любові. Щаслива сім’я — це сім’я, в якій живуть і служать батькам, і вони, в свою чергу, стають огорожею того дому. В такій сім’ї вгорі — батьки, яких шанують як представників небес, а на горизонтальному рівні — пов’язані один з одним чоловік і дружина, які слідують моральним законам. Ця сім’я живе, встановлюючи зв’язок між поколіннями. (19-305, 10.03.1968)

 Яку любов ви шукаєте? Якщо ви кажете, що знайшли Божу любов, то ваша душа та тіло повинні повністю бути єдиними, й Божа любов зійде до вас. Таким чином, ви повинні втілити подружнє та сімейне Царство Небесне. Тільки коли мати та батько, повністю поєднавшись, будуть любити один одного, діти також зможуть отримати наречених схожих на батьків, і встановиться Царство Небесне. Коли батьки стають «плюсом», а діти — «мінусом», то настає Царство Небесне. (96-28, 01.01.1978)

 Сім’я, в якій є батьки, подружжя та діти, відображає світ в мініатюрі. Ви повинні розуміти, що шлях людства полягає в тому, що ви повинні поширити свою любов з рівня сім’ї до того, щоб любити всіх людей. Людей похилого віку ви повинні поважати та любити, як своїх бабусю та дідуся; людей середнього віку — як своїх батька та матір, тих, хто трохи старший за вас — як своїх старших братів і сестер; а молодших за вас — як молодших братів і сестер. (БВС-613)

 Де починається втілення Царства Небесного? Воно починається в сім’ї. У такому випадку, що є нашою ідеологією? Це ідеологія сім’ї. Ми визнаємо ідеологію Всесвіту. У слові Всесвіт є ієрогліф «чон» (天), що означає «небеса», та ієрогліф «джю» (宙), що означає «дім». Отже, це означає ідеологія небесного дому. В такому випадку можна однозначно сказати, що це сенс слова «чонджю». (26-102, 18.10.1969)

 Сім’я — це маленька країна, в основі якої лежить маленьке суспільство. Маленька країна, маленький світ, маленький Всесвіт. Отже, залишивши сім’ю, ви нічого не зможете зробити. (24-230, 17.08.1969)

 Сім’я — це моральна основа суспільства. У нашому світі вона є зразком, коренем, основоположною складовою. В такій сім’ї любов є найкращою та найціннішою основою. (БСІК І-924)

 Три найважливіші події в житті людини: це її народження, весілля та смерть. Як ми повинні народитися? Народження повинно пройти благополучно. Наступним важливим моментом є одруження. Шлюб необхідний для життя, тобто для того, щоб створити чотирьохпозиційну основу. Воля Бога та людини зможуть здійснитися лише тоді, коли на землі буде встановлено цей загальний закон Всесвіту. Для того, щоб втілити в життя положення цього закону та набути форму згідно з цим законом, необхідна сім’я. (24-230, 17.08.1969)

 Сім’я — основна одиниця Царства Небесного. Варто вам опинитися там хоча б раз, і ви не захочете повертатися, тому що там живе Той, зустрівшись з Ким ви все одно будете хоті ти зустріти Його знову десятки і сотні разів. Якщо б усе людство прагнуло туди потрапити, побачити та жити разом з Ним, то світ став би єдиним. Церква Об’єднання — це група, яка прямує в таке місце. Але це не відбувається миттєво. Спочатку треба закласти індивідуальну та сімейну основу, а потім її потрібно розширити до рівня народу, країни та світу. (12- 180, 1963.4.1)

 Де знаходиться Царство Небесне? Воно не падає просто з неба. Це місце, де створено оточення, в якому батько, мати та діти спілкуються один з одним; де ми живемо, користуючись всім, що існує; де ми на всі сто відсотків можемо насолоджуватися нашим ідеальним оточенням. (78-35, 01.05.1975)

 Самому неможливо потрапити в Царство Небесне. Благословення — це те, перед чим не можуть устояти його двері. Це — місце, куди йдуть родиною. Всі три покоління разом. (12-265, 25.05.1963)

 Релігія — це найвище вчення. Боже найвище вчення каже, що треба любити та навчати людство. Це все. Отже, Істинні Батьки вчать дітей любити світ та Бога. (102-240, 01.01.1979)

 Ви не підете до Царства Небесного завдяки якому-небудь вченню. Це місце, куди природно потрапляють люди, що живуть у злагоді з совістю. Коли сходить сонце, то гілки дерев тягнуться до нього. Якщо рослини мають власне почуття, що розвертає їх в потрібному напрямку, то людина, вінець творіння, не може не знати власного шляху. Ось такий парадокс. (75-41, 01.01.1975)

 Царство Небесне — це світ, що існує заради Бога, Який є його центром, світ, в якому живуть заради Бога. (98-35, 08.04.1978)

 Ви рухаєтесь до Царства Небесного колією любові. Коли я так пояснюю, чи не відчуваєте ви, що це так? Скільки б ви не тягли, мотузка любові не стане тоншою, як це відбувається з гумовою мотузкою. Чим більше ви тягнете за мотузку любові, тим, на відміну від гумової, вона стає товстішою. (57-162, 31.05.1972)

 Між людьми повинні існувати стосунки батьків і дітей, братів і сестер, а також подружні стосунки. Всі три типи стосунків повинні знаходитися в одній точці. Ця центральна точка тільки одна. Не годиться, щоб у стосунках, що пов’язують верх і низ, праву та ліву сторони, а також перед і тил, були різні центри. Варто цьому центру зсунутися, і рівновага в стосунках між верхом і низом, правою та лівою сторонами, передом і тилом порушиться. Отже, верх і низ, права та ліва сторона, перед і тил плюс центральна точка, разом узяті, складають число сім. Таким чином, досягти числа сім — значить створити сім’ю, всі члени якої пов’язані істинною любов’ю, що зосереджена на Богові. Ця сім’я — досконала сфера, в якій панують гармонія та єдність. (299-114, 07.02.1999)

 У цьому світі є люди, схожі на ваших дідусів і бабусь, тат і мам, чоловіка чи дружину, та дітей. Скільки таких груп людей існує? В усьому світі їх чотири групи. Таким чином, ми повинні мати концепцію сім’ї, що є учбовим приладдям та святим письмом, завдяки чому велика кількість людей, що живуть на землі, можуть стати громадянами Царства Небесного. (130-267, 05.02.1984)

 Сім’я — це наочне приладдя, необхідне для того, щоб зв’язатися з Царством Небесним. Це підручник для нашої освіти. Зробивши це вчення центральною віссю та застосувавши до країни, ми станемо патріотами, до світу — святими, застосувавши до небес і землі, станемо Божими синами та доньками, святими дітьми. (137-77, 18.12.1985)

 Сім’я — це підручник і тренувальний майданчик любові, що дозволяє, коли ви помираєте, отримати право на вхід і реєстрацію на Небеса, Королівський палац миру. Коли сім’я збільшується, то вона стає цілим світом. Є сфера дідуся, бабусі, також є сфера батька та матері, чоловіка та дружини, так само, як і сфера дітей. Варто це розширити, й вони стають цілим світом. (142-242, 11.03.1986)

 Божа воля полягає у втіленні королівства любові. Якщо ми кажемо, що Божа воля полягає в тому, щоб створити ідеальний світ і поширити його до глобального рівня, тоді, починаючи з початкової школи, в університеті і до закінчення аспірантури, сім’я — це тестовий майданчик, що дозволяє пройти нам цим шляхом. Розширюючи сім’ю, ми отримуємо цілий світ. Подивившись на світ, ми зможемо сказати, що є світ, в якому живуть дідусі та бабусі; світ, в якому живуть дяді та тьоті, старші брати та сестри, світ молоді та світ, в якому живуть діти. Тому, це місце, в якому живуть старі та зрілі люди, люди середнього віку, молодь та діти, тільки виглядає великим та густонаселеним, але насправді це— просто розширена сім’я. (147-281, 01.10.1986)

 Чому батьки є центром сім’ї? Тому, що вони живуть заради усіх членів сім’ї. (124-51, 23.01.1983)

 Людині потрібна сім’я, країна, світ, первісний світ і Всесвіт.

 Я вважаю, що в сім’ї, яка заснована на любові, батьки є представниками країни та Бога. Для, підготовки до цього, сім’я — перший тренувальний майданчик. На землі сім’я — це перше місце освіти, де вчать тому, як побудувати Царство Небесне, а країна — це друге. Тут необхідні патріоти. Трете місце освіти — це світ. Для світу потрібні святі. Духовний світ — це четверте місце освіти. Тут ми стаємо Божими дітьми. Святі — це не діти Бога. Тому всі повинні стати Божими дітьми. Зайнявши положення Божої дитини, ми поєднуємося з Божою любов’ю та стаємо тими, хто володіє Богом. (141-300, 02.03.1986)