Розділ 1. Освоєння індустрії дозвілля на морі
1.1. Риболовля та полювання, які відповідають індустрії дозвілля
У майбутньому розвиватиметься індустрія дозвілля. Чому? Життя в місті призводить до того, що у людей накопичується стрес, а для того, щоб його позбутися, потрібен стимулюючий рух. Чим розвіяти стрес? Я вважаю, що є три способи. Полювання, верхова їзда і риболовля. Щодо полювання й верхової їзди, то вони мають багато обмежень. Верхова їзда доступна лише специфічним верствам населення. Потребує багато грошей. З цієї причини нею не може займатися будь-хто. Щодо полювання, то ним теж можна займатися, коли тобі приблизно 40 років, якщо ж перевалило за 50, то вже важко. Воно також доступне лише специфічним верствам. Однак риболовлею можна займатися з дитинства й до глибокої старості, аж поки не помреш. Тому я вважаю, що в подальшому індустрія риболовлі стане світовою індустрією. (207-122, 01.11.1990)
Що таке хобі-індустрія? Хіба це не казино, фізкультура, полювання та риболовля? Я роблю приготування у цих напрямках. У подальшому людина, яка керуватиме хобі-індустрією, керуватиме світом. Це стане наймогутнішою силою. Всі мої приготування протягом десятків років я робив заради людства. Взяти, наприклад, риболовлю: я ловлю рибу не для того, щоб її продати і заробити на хліб. Це хобі. Можна поїсти рису. Це також хобі. Оскільки я роблю це як хобі, то малу впійману рибу відпускаю, а велику використовую в їжу. А коли і їм, то не роблю це наодинці. Ділюся з іншими. Це хобі. Настає така епоха. (252-295, 01.01.1994)
Зараз уряд Канади виділяє 80 відсотків коштів, тож я швидко хочу розширити оленяче господарство. Якщо розібратися, то держава має великий прибуток. Сучасне лікування людей культури — це зняття стресу, а єдині найкращі для цього способи — це полювання і риболовля, що є індустрією дозвілля. Люди, які займаються полюванням, всі мають широке мислення. Цим не можуть займатися чоловіки, які виглядають як жінки. В більшості своїй це чоловіки, які достатньо добре б'ються і справляють враження генералів. Ось чому радіус їх діяльності великий, і якщо вони заробляють гроші, то багато, і коли їх витрачають, то теж великими сумами. (219-196, 29.08.1991)
Риболовлею переважно займаються влітку, взимку ж вона зупиняється. Питання в тому, як її вирівняти протягом усіх чотирьох пір року. Тому я хочу привезти людей з Кодіаку, щоб це перевірити. Риболовлею займаються влітку, а полюванням — взимку. Оскільки це літо і зима, то ними можна займатися почергово. Ось чому нам абсолютно потрібна хобі-індустрія, що складається з риболовлі й полювання, щоб мати достатній період для розширення туристичного бізнесу. Оскільки полюванням займаються, коли холодно, а риболовлею, коли тепло, то з їх допомогою можна розширити основу для хобі. Зима це чи літо, їх можна завжди використовувати як хобі для всіх чотирьох пір року. Тоді люди з усього світу, які мають багато грошей, зможуть насолоджуватися своїм хобі протягом усього року. (270-300, 1995.7)
Риболовля та полювання — це хобі. Це сфера хобі людей багатих, з вищого суспільства. Ось чому ми повинні займатися хобі-індустрією. Я створю туристичну організацію і особисто направлятиму її. (269-49, 06.04.1995)
Серед хобі існують полювання, риболовля, а також хобі високошвидкісні — пригодницькі: катання на літаку й автомобільні перегони. Потім ідуть спортивні вправи. Якщо в Південній Америці організувати повітряне шоу, то весь світ збереться там подивитися на виставу, в якій тисячі літаків не стикаються один з одним. Літак може спуститися по вертикалі до землі з висоти в 10 тисяч метрів за декілька секунд, а потім з десяти метрів над землею знову піднятися. Тому це автоматично позбавить від стресу. Зовсім інший світ розкривається перед твоїми очима. (276-184, 19.02.1996)
Ви можете цього не знати, бо на риболовлі вперше, але якщо ви зробити це і другий, і третій раз, то потроху почнете відчувати її чарівність. З полюванням теж так само. Спочатку ви ловите невелику пташку, і якщо вам цікаво, то ловите щось побільше, і так доти, поки не придбаєте спортивну рушницю, а потім навіть щось серйозніше. Цьому немає межі. З собою нічого не поробиш. Весь час підіймаєшся вище і вище. Це все пов'язано з людською життєдіяльністю. Отже, це подає надії для розвитку в усьому світі. Я сподіваюся, що посли зможуть приїжджати по декілька разів на рік. Тоді, через цих послів, в їх країнах ви зможете читати скільки завгодно лекцій та навчати всіх людей. Зібравшись на риболовлю чи на полювання, можна одночасно влаштувати бенкет. Ви можете організувати клуби чи бізнес з людьми з ваших країн, які тепер знаходяться в тих країнах. (253-116, 14.01.1994)
Верхова їзда має свої обмеження, полюванням теж не можуть займатися люди у віці. Однак риболовля обходить віковий ценз. Вона не має обмежень. Якщо відправити людей на човнах в море, то навіть маленька рибку будуть зараховувати як улов. З цієї точки зору, в майбутньому ми можемо необмежено розвивати риболовні тури. Найбільш підходящим для них місцем є Аляска. (205-319, 01.10.1990)
Я доручив вам піклуватися про всі країни, тому для мене тепер настає період, коли я можу їздити на риболовлю та полювання з високопоставленими людьми світу. Хоча при цьому ми не питимемо спиртного, але я зможу жити співаючи і танцюючи. З їх допомогою я збираюся розвивати хобі-індустрію. Для цього я роздав у 160 країн човни, де зараз ведеться підготовка.
Я збираюся побудувати кондомініуми і зробити систему, щоб можна було жити без будинків. Це дасть можливість вивозити людей похилого віку разом у парки світу і давати їм освіту. Я роблю так, щоб були човни, мисливські угіддя, потім невеличкий аеропорт і готель. Таким чином, через хобі-індустрію я маю на думці вести світ. Такі приготування змусили мене почати створювати літакову компанію. На літаках середнього розміру та малогабаритних літаках можна літати, де завгодно. Я побував на всіх відомих курортах, куди можна долетіти на великих літаках. Зараз я розмірковую над тим, щоб відтепер створити турбази по всьому світу, розбивши невеличкі аеропорти навіть у селах.
Я зроблю малогабаритні літаки транспортним засобом у всьому світі. У теперішній час я створюю літакову компанію, щоб побудувати аеропорти у 160 країнах. Всі аеропорти були у місцях, куди можна дістатися на великих літаках, тому що це завжди курортні зони. Тому я маю намір зробити озеро і мисливські угіддя. (275-183, 08.12.1995)
Ми повинні зв'язати людей вище середнього класу туристичним бізнесом. Люди, які їздять у тури, вище за середній клас. Тому я створю у світі багато місць для полювання заради бізнесу і потім — місця для розведення риби, щоб можна було рибалити. Це — бізнес. (262-256, 01.08.1994)
Було б дуже гарно побудувати канал, аж до Атлантичного океану, створити місця для відпочинку та розваг, мисливські та риболовні угіддя. Я навчу людей, як не померти з голоду в будь-якій країні, де є вода й земля. (246-89, 23.03.1993)
1.2. «Ван хоуп» човен, який не тоне
«Ван хоуп» означає спільну надію на море. На самому початку всі інші човни, які завдовжки 30 чи 50 футів, виходили гордо, як розкішні лайнери, але наш човен швидкий, хоча і малий. Коли він мчався повз інші, всі сміялися з малого човна і казали: «Небезпечно, воно пливе померти». Чого б це нам помирати? Вони не знали, що наш човен не тоне. (270-64, 04.05.1995)
Для того, щоб зав'язати стосунки з морем, найважливіше — це човен, який може триматися на воді. Наша компанія повинна створювати човни з такою традицією, якою б можна було похвалитися, незалежно від того, скільки пройде часу, і перевершити цим усі інші компанії світу. (262-243, 01.08.1994)
Що ми робитимемо з малими човнами? Вони годяться для риболовлі. Більша частина цікавиться риболовлею, але не рибальством, коли рибу ловлять сітками. У майбутньому люди втратять інтерес до риболовлі на великих човнах з сітками. Тому я створив тут «Нову надію». До її створення мене підштовхнула думка, що треба винайти човен, на якому можна було б ходити і по річці, і по морю. Зараз наша «Нова надія» набула популярності. Вона популярна для риболовлі та, як провідник. На ній можна виходити не лише в море. Її можливо перевезти в будь-яке місце на машині. (262-240, 01.08.1994)
Щоб перевезти його звідси до Флориди, його можна причепити до машини. До Флориди по морю звідси займе декілька днів. Однак на машині можна доїхати за добу. Із західного узбережжя до східного узбережжя на машині можна добратися за чотири дні. По морю це займе цілий місяць. Він був сконструйований, щоб ходити хвилями двох типів. Тому має довжину більше 28 футів. Менше просто не можна було робити. Відштовхуючись від човна з довжиною в 28 футів, ми також зробили човни завдовжки 38 футів, потім 52 фути, 98 футів і 108 футів. Човен з довжиною 108 футів використовується для ловлі риби траловими сітками у бурхливих водах Аляски. (262-240, 01.08.1994)
Для того, щоб іти по морю на човні, ви повинні визначити місцеположення і стати на курс. Якщо ви цього не знаєте, то зовсім не зможете рухатися навіть у боротьбі з туманом. Тож наскільки це незручно? Для цієї мети існує десь близько десяти вимірювальних приладів. Я дав вказівку розробити систему, яка б об'єднала всі ці прилади в одному.
Розробка системи, яка б могла визначати курс, теперішнє місцезнаходження, глибину моря та рух риби на основі комп'ютерного обладнання, яке б вміщувало в себе різні прилади, вже вийшла на стадію, коли її можна виробляти. Почувши чутки про це, в країнах світу почалося змагання. Вони просять нас налагодити виробництво в їх країні, де вони збудують для цього фабрику. Однак ми їм відповідаємо: «Це має виробляти наша «Тонгіль індустрія!»
Проблему складають і глибина моря, і рух риби. У морі таємниче те, що коли сітками спіймав багато риби, вдруге важко знайти те саме місце. Яким курсом треба йти, щоб зробити багатий улов сітками? Є місця, в яких можуть ловити три човни на відстані всього в десять метрів. Справа в тому, що в таких особливих місцях пульсує риба. Такі місця важко знайти, щоб знову там ловити рибу. Тому була розроблена система, яка фіксує у комп'ютері місця, де був багатий улов. Вона може провести по курсу до того місця хоч сто разів і автоматично опустити сіті. Вона просто чудова. (134-237, 20.07.1985)
Я заклав таку основу цими руками. Якщо буде потрібно, я зможу зробити будь-який човен. Останнім часом я ініціював навіть розробки для створення малогабаритного підводного човна. Зараз такі дослідження ведуться в Норвегії та Японії. Я збудую малогабаритні підводні човни сімейного типу, щоб можна було жити в морі на різних рівнях, при цьому зробити їх придатними для життя будинками, щоб можна було жити посеред моря. (190-100, 18.06.1989)
Ми маємо сім'ї типу фургон, сім'ї типу підводний човен та сім'ї типу космічний корабель. Пожили тут з тиждень, перебралися на тиждень в море, потім ще кудись поїхали. В мене є такі найвищі технології. Я можу зробити і фургон, і підводний човен, і тепер навіть космічний корабель. (276-218, 14.02.1996)
1.3. В центрі уваги індустрії дозвілля майбутнього буде риболовля
1.3.1. Смак та цікавість морської риболовлі
У морі водиться риба-меч та жовто-плавниковий тунець. Великі особини досягають 300 фунтів. Вони можуть вирости до 150 кілограм. Це в півтора рази більше, ніж я. Вони плавають косяками, тому за раз можна впіймати декілька сотень рибин. Вони є об'єктом нападу акул. Після нападу акули у воді поширюється кров. Тоді припливають акули, що були поблизу, і з'їдають дві третіх косяка. Це шокує. Навіть люди на човнах, у яких є надія, від зустрічі з акулами миттєво падають у прірву відчаю. (192-152, 03.07.1989)
Якщо попалася велика рибина, то на дні моря розповсюджуються вібрації. Коли вони досягають човна, то роздається звук «бум-бум-бум-бум», що схоже на те, коли тебе стукають молотком по голові. З якою бурхливою водою довелося стикатися рибам, які вижили протягом десятиріч труднощів? Пройшовши через усе це, вони відразу розуміють, що відбувається.
Дивлячись по ситуації, вони можуть вимірювати, за скільки метрів знаходиться людина, тому не можна шуміти на поверхні води. (221-84, 23.10.1991)
Ловля тунця — це не риболовля. Це морське полювання. Ви вперше чуєте такий вислів, як морське полювання, чи не так? Упіймати одного тунця важче, ніж забити велику корову. Одна рибина може сягати тисячі фунтів. Вони досягають ваги в 500, 600 і навіть 700 кілограм. Такі екземпляри перевищують за розмірами бика. Коли спіймаєш таку рибину, то це збуджує і надихає. Якщо надовго залишити впійману рибу, то вона починає гнити. Тому з неї випускають всю кров, від чого море миттю стає кривавим. Тоді мені приходять такі думки: «Я такий безжалісний!» У такі хвилини я думаю: «Може й Бог з безвиході має нас за жертви заради звільнення людства?» Мені полегшало, коли я пообіцяв: «Виловлене зі світу природи, не вирощене мною зі щирістю, тому я зроблю приношення, виростивши рибу». Тому я займаюся розведенням риби і виробництвом морської продукції. (219-196, 29.08.1991)
Риба настільки велика, що закриває собою дві таких великих людини, як я. Це вражає, коли бачиш, як така риба ловиться на волосінь, завтовшки 1 міліметр. Це можна порівняти, наприклад, з тим, коли тягнеш бика. Волосінь невеличка і така витончена. Народившись жінкою, ви не можете рибалити, але чи не хотілося вам один раз хоча б подивитися? (224-211, 24.11.1991)
Оце вчора впіймав чорну рибу. Ви не уявляєте, яка вона сильна. Вона з'їдає молюсків разом з панциром і це надзвичайно. Риболовля, яка більше за всього тріпає нерви,це ловля чорної риби. Ви знаєте крабів, вірно? Я розрізаю його навпіл, чіпляю як наживку та закидаю. Вона припливає, миттю його з'їдає і все. Скільки не закидай, все з'їдає. Це правда викликає здивування. Якщо зачепити на гачок ногу і опустити, то не знаєш, коли вона підпливе. (217-208, 01.06.1991)
Петро був рибалкою, чи не так? Хіба ви не нащадки рибалок? Отже, ви повинні знатися на морі. Що ви приїхали ловити, аж на Аляску? Палтус лежить на своєму череві на морському дні і поводиться як король. Він їсть і живе, лежачи на череві. Він живе на дні з виставленими, як антена, очима і в точності схожий на камінь, вкритий мохом. Оскільки він лежить на дні та випускає запах, маленькі риби збираються навколо нього. Коли ці маленькі риби збираються, палтус скручується, щоб їх спіймати й потім проковтнути. Він харчується і живе, лежачи на череві.
Точно як сатана. Це королівський сатана. Він думає: «Хто на цьому світі посміє мене зачепити!» Навіть коли палтуса підчепиш на вудку, він продовжує думати: «Хто на світі посміє мене дратувати!» — і не дуже звивається. Та лише потім визнає: «Ой, я в біді!» Вперше палтус на Алясці був вдарений блискавкою через президента Муна. Ніхто тут в Кодіаці не ловив особини більше, ніж 80 фунтів. Коли ж з'явився я, то зловив палтуса вагою в 200 фунтів і 300 фунтів. (206-274, 14.10.1990)
Риболовля збуджує, тому що бачиш кров. Якщо побачив кров, то весь стрес як рукою знімає. Те ж стосується і полювання. Як ще інакше сучасним людям знімати стрес? Людину приголомшує кривава картина. Знаєте, чому стародавні римляни були жорстокі? Їм це подобалось, тому що, побачивши кров людини, яку рвуть на частини і вбивають, можна було розвіяти стрес. Якщо людина бачить, як десь ллється кров, то клітини її тіла вивертаються навиворіт. Для стресу не залишається місця, і він тікає. Хлопець, який виглядає чоловіком, але не вміє рибалити та полювати — все одно, що жінка. Не треба жити разом з таким чоловіком. (203-57, 14.06.1990)
Цивілізоване життя призводить до накопичення у людини стресу. Як його знімати? Це не вийде зробити за допомогою пояснень. Стимул! Стимул може дати тільки щось більше, ніж коли бачиш кров. Стрес не може залишатися в момент, коли бачиш бризки крові та куски м'яса, які ворушаться. Він починає тікати. Це стосується, наприклад, полювання. Тунець за розмірами втричі більший за вола. Коли він попадає на гарпун, кров так і бризкає. У такі хвилини колір моря змінюється на яскраво-червоний, і ти перетворюєшся на поета. Коли таке бачать жінки, з них виривається: «О, Боже! А, а…» — і вони можуть знепритомніти. Настільки це жахливе видовище. У такому випадку, для стресу не залишається місця. Він повністю усувається. Ось наскільки це стимулює. (192-152, 03.07.1989)
Надалі туристичний бізнес з мобілізації японців матиме в Америці великі перспективи. В Америці цілий рік можна займатися риболовлею. Найцікавішою з них є риболовля з довгим волосінням і кількома гачками. Волосіння при цьому можна відпускати на 60 миль. 60 миль — це відстань від Сеула до Чонана. Глибина моря при цьому сягає тисячі метрів, 800 метрів, 500 метрів. Відтінок цієї води прямо як чорнило. Це фантастично, коли риба клює в цій воді десь за 60 миль.
Серед акул є такі великі, що можуть запросто проковтнути людину і навіть не подавиться. Риба-меч теж завдовжки десь із 3-4 метри. Акули ковтають їх просто повністю, залишаючи лише голову. Це війна. Якщо акула зустрічає таку рибу, то ковтає її, навіть не вітаючись, і спокійно плаває навкруги, неначе принцеса. (192-152, 03.07.1989)
Тепер я поїду ловити на льодах північного полюсу. Залишилося лише піймати і підняти на лід морського лева. Потім в Австралії живе щось, що називається Блек Мерлін. Його вага складає близько 3 тисячі фунтів. Я важу 200 фунтів, тож Блек Мерлін важчий за мене в 15 разів. Існує риба, яка в 15 разів більша за мене. 3 тисячі фунтів. Я тепер зможу впіймати навіть кита. Було таке, що кит попався, але я відпустив його, щоб не порвалося волосіння. Якщо б я його спіймав, то помістив би до музею. Яка сила в нього, коли треба більше п'яти годин мучитися, щоб його витягти. Я його відпустив, бо подумав: «Оце ще! Що мені робити з китом, якщо я навіть не можу його нікуди використати?» Отож, я впіймав все, що хотів. (222-277, 03.11.1991)
Якщо ви бачили фотографію палтуса в альбомі, то ви можете зрозуміти, що це ловля цієї риби. В морській зоні Бостона, в Глостері водиться гігантський тунець і блакитно-плавниковий тунець. Мій рекорд — це тунець вагою в 1272 фунта. Його довжина перевищує 18 футів. Це більше, ніж 5 метрів. Я впіймав тунця завдовжки більше, ніж 14,9 фута, а це більше за бика. Великий тигр досягає 700 фунтів, а бик важить десь 1000 фунтів. Отже, цей тунець був більший за бика. Ми важимо приблизно 200 фунтів, а мій рекорд перевищує цю вагу в 6 разів. У такому випадку, це весела і чудова забава, чи не так? Це більш прекрасно, ніж дістати перемогу в Другій світовій війні в ролі генерала. Народитися справжнім чоловіком і займатися риболовлею це, насправді, заняття, гідне положення принца. Якщо ви до неї пристраститеся, то захочете брати участь, навіть продавши свою жінку. Той, хто не спробував, не знає її смаку. (167-136, 11.07.1987)
Існує також прекрасна риба, котра називається смугастий окунь. Він ще смачніший за тунця. Якщо з її м'яса зробити хве ( шматочки сирої риби. — прим. пер ), то воно пружне і має солодкий смак. Японці кажуть, що найкраще — це торо ( частина черева тунця, де знаходиться багато жиру. — прим. пер. ), але якщо вони спробують на смак смугастого окуня, то накинуться на нього. Тому Матір теж не любить такі речі, як суші (риба в столовому оцті). Коли його їси, то спочатку таке відчуття, що жуєш зміїне м'ясо. Воно ще висковзує з рота, коли жуєш. Воно схоже на м'ясо змії. Після того, як Матір покуштувала цієї риби, вона завжди казала: «Хве, хве! Хве із смугастого окуня…» Якщо я, коли їду на риболовлю, кажу Матері готуватися, то вона каже: «О, справді?» — і відразу йде за мною слідом, бо думає, що їду ловити смугастого окуня. Тому це цікаво. Ось чому риболовля стимулює. (192-152, 03.07.1989)
Якщо робити з риби хве, то можна їсти будь-яку рибу. Вам може буде неприємно через кров, але якщо почистити її від луски і порізати, то можна сісти та їсти її і без кочуджану*. Це просто, поживно і їсти приємно. Так ти їси живі клітини, а не мертві. Якщо її проковтнути та дати животу на добу відпочинок, то чому виникає пронос? Розлад шлунку виникає від того, чого не можеш їсти. Можна вільно жити таким чудовим життям, а ви про це не знаєте. (189-291, 17.06.1989)
1.3.2. Суттєві моменти морської риболовлі
Насправді дуже цікаво подивитися на морську рибу. З самого краю, на мілководді є маленькі рибки. Якщо зайти на більшу глибину, то буде більша риба. Маленькі риби поїдаються трохи більшими рибами, а ці більші риби поїдаються ще більшими і так далі. Цікаво, що китеня та молодий тунець в точності схожі один на одного. Молодий минтай і молодий тунець виглядають однаково. (264-286, 20.11.1994)
Мені подобається ходити в море. У морі заховані нескінченні скарби. Там існує ланцюг постачання корму. За цим цікаво спостерігати. Всі живуть заради інших, чи не так? Все існує у взаємостосунках заради інших. Будуть великі проблеми, якщо великі риби не поїдатимуть малих. Море переповниться рибою. Велика риба поїдає малу, і завдяки цьому встановлюється баланс. (198-232, 03.02.1990)
Коли подивитися на рибу в морі, то вони всі поїдають менших від себе, то де ж тут Божа любов? Для них найвищим ідеалом є признавати людину і бути поглинутими її клітинами, де вона може отримати Божу любов. Вони захоплюються сферою клітин, в яких можна отримати любов Бога. Рослини захоплюються тваринами, а вищі тварини — людиною. Всі смачні та гарні істоти сподіваються бути поглинутими людиною. Найкращі клітини наповнюються життям і поглинаються своїм господарем в бажанні з'єднатися з субстанцією любові Божих дітей, в бажанні повернутися до первісного чертогу любові. (199-333, 21.02.1990)
Зі збільшенням глибини у морі з'являється багато шарів. Вони мають велику різницю в температурі. Різниця температури в 1-2 градуси призводить до того, що види риби, які живуть у цій воді, змінюються. Це справді дивовижно. Хоча люди цього не знають, світ риб мандрує п'ятьма океанами, у відповідності до поверхні і площини з різницею в один градус. Це справляє враження. Ще вчора риби було невичерпно — половина риби і половина води — а сьогодні не знайдеш жодної. Справа в тому, що змінилася температура. Зміна на пів градуса, градус веде до того, що вона повністю зникає. На рибу це діє таким чином, а для людини різниця в 1-2 градуси проблеми не складає. Людина може жити і в Арктиці, і в тропіках, і в помірній зоні, але тварини не такі. Чи в Кореї водяться леви? Чи в Кореї є леви? Леви живуть в Африці. У Кореї ж є тигри, а не леви. (200-261, 26.02.1990)
Клює риба теж по-різному, у відповідності до свого характеру. Якщо є тисяча видів риби, то є тисяча способів клювати. Якщо ви починаєте рибалити в новому місці, то вирахуйте формулу клювання риби, коли спіймаєте одну, дві, три рибини. Це здоровий глузд. Якщо риба клює таким чином, а ви тягнете її отак, то вона не спіймається. Риба може звільнитися і втекти скільки завгодно, тому що разом з вудлищем тягнеться волосіння. Якщо вона клюнула отак, то тягніть у протилежний бік. Якщо вона пішла вперед, то тягніть отак, а якщо вліво, то тягніть у протилежний бік. Початківці завжди тягнуть у такий спосіб, але це невірно. Вона швидше підчепиться, якщо ви тягнутимете у протилежний бік. Це не забирає багато часу.
Не йдіть рибалити в море туди, де один лише горизонт. Ви маєте неодмінно пливти туди, де є камені. Риба є там, де водяться їстівні черв'ячки — в каменях, де можна заодно сховатися. Якщо подивитися на воду, то риба неодмінно буде там, де б'ють хвилі. 3-метрові, 5-метрові хвилі. У таких місцях є риба. Ви повинні ловити рибу, близько підійшовши до такого місця. (268-307, 03.04.1995)
Люди вважають, що будь-хто може спіймати рибу, просто закинувши гачок. Але це не правда! Активність риби залежить від температури води. Температура активності змінюється в залежності від того, велика це риба чи мала. Влітку температура така висока, що риба вискакує з води. Тому невеличкі риби живуть біля поверхні. Риба природно переміщується у відповідності до температури морської води. Вона більше за все не любить рухатися в усіх напрямках. Вона завжди намагається переміщуватися убік. Ви маєте знати таке, щоб рибалити. Ви повинні знати, де перебуває риба, і де вам слід ловити лосося. Ви повинні набути професіоналізму. Для цього потрібно вчитися. Ви не зможете впіймати рибу, якщо не станете професіоналами.
Я ловлю рибу, підстроюючись під температуру. Я вже знаю, яка буває риба при якій температурі. Якщо ви декілька разів закинете гачок, то риба вже покльовуватиме. Якщо ви швидко намотуватимете волосіння, то вона підніматиметься вгору, якщо ж повільно, то вона опускатиметься. Повільно намотуючи, ви повинні знати, наскільки глибоко від поверхні зараз іде риба. Я знаю, на якій рівень прийде королівський лосось при такій температурі. Лосось зазвичай знаходиться на дні. Чому? Тому що на дні багато корму. Він пливе на дно, оскільки там є черв'яки, краби і таке інше. (263-138, 21.08.1994)
Не важливо, як багато ви впіймали риби на Алясці, поїхавши в світ, ми маєте навчатися ще. Це дуже цікаво! Також можна їздити по різних місцях. Люди з Нової Зеландії повинні вчитися, якщо приїдуть на Кодіак. Хай людина добре ловить в Новій Зеландії, але в Кодіаку це не пройде. Оскільки, приїхавши на Кодіак, вони знову повинні вчитися, то можуть за цей час поділитися досвідом один з одним. Є різноманітні способи риболовлі, різноманітні обличчя, різноманітне середовище. Куди б ви не поїхали, всюди риболовні місця різні. (252-206, 30.12.1993)
Є щось цікаве. Море перетворюється на рибний світ, коли не виходять човни через тайфун. Зазвичай приїжджають люди, включають гучну музику і шумлять. Оскільки на поверхні гучне «бум-бум», то утворюється хаос, відчуваються такі сильні вібрації, немов хтось стукає палицею, але під час тайфуну море спокійне і тихе. Тому збираються кити, стрибають і влаштовують шоу. Цей день був справді історичним. У мене можливо десь є фотографії. Там були великі, малі й дуже маленькі, але оскільки кити великі, то вони виплигували лише по хвіст. Кожного разу в воді залишався хвіст. Падаючи на спину, вони трималися деякий час на поверхні. Ви не уявляєте, як їм подобаються шоу. Отож, я думав: «Чи китам так подобається, коли дме вітер?» Якщо я знову побачу таке другий раз, то зможу зробити висновок, що це так. (233-306, 02.08.1992)
Ви йдете в море не для риболовлі. Дух Аляски — це дух лосося. Для того, щоб привести потомство, лосось знаходить свої покинуті рідні місця, перетинаючи 4 тисячі, 5 тисяч миль океану. Коли подивитися на шлях відновлення людини, то тут те ж саме. Ви повинні зуміти повернутися на батьківщину, не зважаючи на те, як далеко ви від неї. Немає риболовлі більш цікавої за цю. Лосось дуже сильний. Якщо клюнула інша риба, то достатньо лише декілька разів намотати волосіння, щоб її витягнути, але з лососем треба намотувати декілька десятків разів.
Це так само важко, як нам спіймати людину з небесною традицією. Він стрибає, поки не помре, до кінця. Якщо він підскочить таким чином три рази, то гачок відірветься. Це традиція Аляски. Море символізує світ смерті, сатанинський світ, а риба символізує людину. Серед риб найбезстрашнішою є лосось. (236-124, 04.11.1992)
Одного дня я вийшов у море. Там було багато човнів, хоча дув сильний вітер. Коли в сезон тунця виходиш в море, то по відношенню до 500 човнів приходять ворожі відчуття. Я думав: «Було б добре порибалити наодинці» — але такого дня не було. Одного дня прийшло повідомлення про тайфун, але я зібрався вийти в море. Тоді всі почали мене відмовляти. Однак я примусив капітана човна вийти, сказавши: «Гей ти, послухай мене! Ми не загинемо». Шлях лежав далекий. Оскільки він займає більше двох годин, відправляєшся в годину ночі. Щоб прибути в чотири години, необхідно відправлятися в годину ночі. Через вітер і все інше, шлях займає вдвічі більше часу. Таким чином, ми вийшли з порту в дванадцять годин.
На життєвому шляху таке трапляється часто і такі матеріали не можна придбати навіть за гори золота. У таку погоду не було жодного човна. Як тільки ми приїхали, і я закинув вудку, риба відразу ж накинулась клювати. Хіба не варто було такого очікувати? Серед численних човнів у тебе клюють десятки рибин, а тут один. Голодні косяки риб з широко розплющеними очима, що бачать за 3 кілометри, як закон, примчаться і клюватимуть. Коли відпустиш волосіння, вони не клюють, а просто-таки клацають ротами. Тайфун може дути чи не дути, хіба я звертатиму на нього увагу? Я ловив рибу, так і обливаючись потом. Ми їхали чотири години, щоб половити чотири години. Звідти ми пливли на моторному човні 20 миль. (233-306, 02.08.1992)
Такі люди, як я, перед тим, як їхати на риболовлю, вже знають рибні місця. Вранці та вечері вся риба шукає собі їжі. В обід вони ситі й вільно плавають. Місце не повинно бути глибоким. Повинно бути два місця: одне глибоке й одне рівне. Щоб сховатися, риба втікає в глибоке місце. Якщо вона виходить погуляти, то безсумнівно туди, де рівно. Це справедливо до полудня. Після полудня риба знову їсть, і, подивившись на місце, я чітко знаю: «Ага, тут буде якась риба!» (221-82, 23.10.1991)
Ви маєте знати, на скільки футів від поверхні зараз занурений гачок. Риба знаходиться там, де можна знай ти їжу — 1 фут від дна. Оскільки вона живе їжею, то не може відплисти більше, ніж на 2 фути. В сезон вона лягає на дно. Під час риболовлі ми можете підчепити її кожного разу, якщо цього хочете. Ви повинні бути поряд і обережно чекати, а коли вона вже клюнула, тоді сильно підсікайте. Така техніка. Тунці вільно жили в морі, неначе вони королі світу, тому не попадаються на маленьку наживку. Ви повинні примусити їх упійматися. Ви маєте дослідити, як це можна зробити. (221-81, 23.10.1991)
Ви повинні йти на саме дно, якщо хочете впіймати крупну рибу. Риби, які стрибають, малі. Велика риба не стрибає. Вона думає: «Навіщо нам стрибати?» Вони ловляться, якщо закинути вудку. Вони повільно й шляхетно підпливуть, якщо зробити, щоб з'явився запах їжі на відстані п'яді від дна. Щоб пливти, риба повинна рухати плавцями. Тому має бути простір у п'ядь, щоб риба не зачепилася, коли горизонтально пливе. Якщо це підрахувати та закинути вудку, безсумнівно впіймається велика риба.
Остання риба, яку я впіймав, заважила 15 фунтів і 30 унцій. Це найбільший лосось, якого ми дотепер упіймали. Ми спіймали його, як останній фінал. Він був такий сильний, що його треба було б виловити сітками, але риби не було видно, оскільки світило сонце, що заходило. Він втече, якщо дві третіх буде в сітці, а голову звісить вниз, але я був хоробрий. Якщо в цей момент зробити щось не так, то сіті порвуться. (205-322, 01.10.1990)
Існує різна за довжиною риболовна волосінь: тисяча лі, десять лі, один дюйм тощо. Чіпляються численні волосіння. Однак буває таке, що оце волосіння завдовжки в один дюйм тільки-но потрапить у воду, як вже чіпляється риба. Але будуть проблеми, якщо у такому випадку почати зразу ж тягнути. Чим довше волосіння і чим далі воно йде, тим глибший буде океан. Але справжній рибалка не переймається маленькою рибою, коли вона клює. Він думає: «О, ти клюєш. Ви весь час збираєтеся косяком», тоді після цього припливе найбільша риба, яка перебуває на відстані в сотні і тисячі лі. Необхідно спіймати цю одну рибу, яка десь за тисячі лі.
Я теж досить гарний рибалка. Я рибалив більше сорока днів ніч і день. Риба, яку я намагаюся впіймати, не клює з першого разу. Я маю чекати, кажучи собі: «Ловися. Зграя мільки, збирайся!» — щоб наприкінці упіймався найстаріший. Багато мільки припливає і відпливає. Вони їдять, кажучи: «Це смачно. Точно, власник, що рибалить, звихнувся» — і пливуть назад. (152-32, 03.03.1963)
Полювання у чомусь варварське зайняття, тому що стріляєш після того, як підстеріг тварину. Аморально підстрелювати щось, що летить. Однак риболовля не така. Риба сама приходить до тебе і клює. Отже, нічого страшного, якщо її й упіймати. Також риболовлею можна займатися з п'яти років до дня смерті. Столітня бабуся чи дідусь може рибалити, закидаючи вудку з ліжка. Людина може бути чемпіоном по риболовлі чи відомою у цій сфері у своєму регіоні, але в іншому регіоні спосіб ловлі відрізняється.
Тому якщо ловити не методом того регіону, а лише своїм власним методом, то клювати не буде. Якщо слідувати місцевим способам, то можна всюди навчатися і також вчити, куди б ти не поїхав. Кожен може стати учителем і учнем. Це — рівність. Навіть один і той самий вид риби їсть різне в залежності від місця, в залежності від того, яку наживку використовують рибалки. Тому поїхавши в інший регіон, треба все вивчати. Всі країни — різні. Оскільки місця такі різноманітні, різноманітні й хобі. (252-206, 30.12.1993)
1.3.3. Той, хто навчився рибалити, з голоду не помре
Ви вмієте займатися фермерським господарюванням? Я це все вмію. Я повинен вас цьому навчити. Член Церкви Об'єднання має вміти такі три речі: займатися фермерським господарюванням, полюванням і риболовлею. Тому, поїхавши в африканське поселення з голими руками, ви повинні зуміти створити основу для свого життя, нагодувавши людей за тиждень. Якщо ви їх годуватимете протягом року, то через рік вони зароблятимуть і годуватимуть вас. (262-256, 01.08.1994)
У тропічній зоні багато звірів. Члени Церкви Об'єднання обов'язково повинні вміти рибалити та полювати. Чому? Для того, щоб врятувати людей, які вмирають від голоду, ви маєте навчити їх ловити рибу, ви маєте навчити їх шляху до виживання способом полювання. Тому преподобний Мун має почуття власної гідності попри те, що бачив кров і все таке.
Колись священики ловили свої приношення. Я ловлю тварин для того, щоб зробити членів Церкви Об'єднання священиками. Це святе зайняття. Якщо ви навчитеся ловити рибу та полювати, то можна створити групу і послати для допомоги в Африку. Мені слід послати в Африку мисливців і рибалок місіонерів та поширити цю практику на весь світ. Всюди можна рятувати людей через риболовлю та полювання. (262-255, 01.08.1994)
Буде час, коли тисячі, десятки тисяч сімей зможуть їсти й жити на одному озері. Достатньо лише навчитися рибній ловлі, як уся риба в ньому буде нашою. Хто має ловити рибу? Жінка. Чому? У жінки сідниці великі, як подушка. Їй зручно. Вона може сидіти протягом довгого часу. Чоловік відчуває біль після того, як просидить лише 3 години. Тому одна жінка може нагодувати три дитини, якщо впіймає три рибини, якщо вона впіймає чотири рибини, то зможе нагодувати ще й батька. Якщо піти на рибне місце, то можна за годину впіймати і десять штук, і декілька десятків штук.
Якщо в поселенні сто будинків, то можна створити клуб на сто жінок. Якщо вони хочуть сьогодні впіймати сто рибин, то впіймають сто, якщо налаштуються на двісті, то не буде проблеми спіймати двісті штук. Достатньо мобілізовувати декількох людей, всіх мобілізовувати не потрібно. Можна мати достатньо їжі, навіть якщо залучати людину раз на місяць. (262-251, 01.08.1994)
Риболовля — це просто. Навіть всередині Африки всі жінки мають голки. Вони запалюють свічку, розігрівають голки та роблять риболовні гачки. Колись я теж так робив. Волосіння теж не потрібно купувати. Існує скільки завгодно нейлонового волосіння. Волосіння для риболовлі не така проблема, як раніше, коли використовували шовкову нитку. За грузило може правити шматок свинцю, а для поплавка можна відрізати черешок гаоляну. Причепивши наживку, ви можете закидати та ловити скільки хочете. Вудилищем вам слугуватимуть руки. Існує невичерпна кількість риби. Риба є всюди, тож проблем не буде.
Проблема в тому, що жінки не вміють ловити. Не було такого лідера. Отож, я не можу не займатися риболовлею та полюванням. Можна створити в кожному селі асоціацію, поділити людей на групи по декілька в кожній. Ловлячи звірів, вони зможуть їсти й жити. Не було людини, яка б цьому навчала. (263-45, 16.08.1994)
Африканці та населення країн третього світу вмирають від голоду, тому що не вміють рибалити. Достатньо матері зайнятися рибною ловлею, як її сім'я ніколи не вимре від голоду. Всюди є вода та озеро. Існує невичерпна кількість риби. Отже, ми повинні навчити людей її ловити та навчити методу розведення риби. Я вже цим займаюся. Для риболовлі достатньо лише мати мотузку. Голки є всюди. Запаліть свічку, розігрійте голку та зігніть, після цього ловіть стільки риби, скільки захочете. Наживку теж можна знайти всюди. Одна людина може без проблем за добу нагодувати десять дітей, тому що ловиться риба їхнього росту. Незважаючи на те, що ми маємо такі оточуючи умови, люди живуть таким чином, тому що немає лідера. (262-100, 23.07.1994)
У вас повинне бути бізнесове чуття. Ви повинні змогти врятувати 20 мільйонів життів, які вмирають щорічно. Вам належить навчити методу обробки землі там, де є земля, і методу розведення риби там, де є вода, і зробити так, щоб люди не вмирали від голоду. Чого вмирати від голоду, коли жінки й діти вміють ловити рибу? Є вода, яка багата рибою, то чого вмирати? Ось чому ми займаємося риболовлею.
Вам слід навчати людей тому, як ловити рибу. Також ви повинні навчати їх полюванню. Наскільки багато там звірів, таких як, наприклад, крокодили? Асоціація туризму та мисливства за мир в усьому світі теж має на меті мир в усьому світі. Чому ми займаємося такою роботою? Я закладав таку основу протягом 20 років, відчуваючи брак коштів. Істинні Батьки мають взяти відповідальність за людей світу, які вмирають від голоду. Люди всього світу — брати і сестри, ми не можемо їх кинути. Замисліться: 20 мільйонів людей ставатимуть членами Церкви Об'єднання щорічно.
Скільки людей буде врятовано по всьому світу, якщо Церква Об'єднання візьме на себе таку ініціативу? Якомога швидше вчіть методи фермерського господарювання та риболовлі. Навіщо це потрібно? Заради того, щоб спасти людей, які вмирають від голоду. Тому здобувайте тут ці навички й повертайтеся. (253-109, 09.01.1994)
Якщо матір вмітиме ловити рибу, вона не залишить своїх дітей вмирати з голоду. Як багато води, як багато риби і як багато звірів? Річка є всюди. Якщо спіймати одну рибину, але велику, то її можна їсти цілий тиждень. Якщо доведеться спіймати крокодила, то його можна їсти місяць. Гіпопотама можна висушити і їсти протягом року. Потім можна їсти і жити, промишляючи полюванням. Я створив Асоціацію туризму та мисливства за мир в усьому світі та Раду федерації рибалок. Я відкрию риболовний турнір та навчатиму рибній ловлі американок, яким нічого робити. Якщо я навчу рибній ловлі матерів, які голодують, то вони ніколи не помруть від голоду, куди б вони не пішли. Достатньо, щоб була вода і земля. На землі можна займатися фермерством. Білі люди цьому не вчили. Вони їх просто експлуатували, не навчивши навіть фермерському господарюванню.
Ось чому їх вигнали мечем і ножем. Наші місіонери ж не такі. Їх усі радо вітають. Чому так? Тому що вони живуть заради людей. Ми побудували ферму Техас, місце для риболовлі та вчимо всіх методу обробки землі. Ми можемо за добу піймати десять чи сто диких кабанів, якщо тільки розставимо капкани. (254-305, 06.02.1994)
Якби жінки третього світу вміли рибалити, якби вони лише вміли ставити гумку, то ніколи б не померли від голоду. Там, де є озеро чи річка, там багато риби. Вони вмирають від голоду, тому що не було людини, яка б цьому навчила. Більше того, існує багато шляхів врятувати людей від голодної смерті через полювання, якщо в поселенні буде рушниця. Я розпочинаю зараз давати таку освіту по всьому світу. Я зараз готую ферму Техас в якості тренувального майданчика для того, щоб навчити як вирощувати рибу там, де є вода, і як вести фермерське господарство там, де є земля. Нам належить залучити для цього багато людей. Ці білі не навчили африканців навіть тому, як обробляти землю. (255-70, 05.03.1994)
У горах є багато їстівного. Там живуть собі зайці, чому тоді людина не може? Якщо ви поїдете в сільську місцевість, то там буде і море, і річка. В них живе багато риби, а ви навіть не вмієте її ловити. Я всьому цьому навчаю. У мисливський сезон можна сходити і на полювання. Ви вмієте стріляти з рушниці? Можна жити на харчах, які вполюєш. Одного ведмедя вистачає на рік. Чому ви це не досліджуєте? (132-214, 01.06.1984)
1.3.4. Морська риболовля — це духовне заняття
Я багато розмірковую і під час риболовлі, і всюди. Людина, яка давно ловить рибу, думає десять разів, якщо десять раз закидає вудку, і думає сто разів, якщо сто раз закидає вудку. Отже, ви можете піти вперед, якщо думатимете сто разів, закинувши при цьому вудку 10 раз. Якщо я пройду повз місце для риболовлі, то вже знаю, чи є там пісок. Професіонали це знають. Коли причепити грузило і протягти його по землі, то буде глухий звук «тук-тук-тук», якщо це пісок, якщо ж це мул, то він тягтиметься плавно. (221-84, 23.10.1991)
Здебільшого люди рибалять не з однією вудкою. Рибалка ставить дві вудки, налаштовуючи одну під одну. Дві, тому що це означає досконалість чоловіка й досконалість жінки, тобто досконалість суб'єкта й об'єкта. (228-260, 05.07.1992)
Полювання призначається для фізичного здоров'я, як фізична культура, а риболовля — для духовного здоров'я. Коли сядеш рибачити, то озираєшся на своє життя, справді багато розмірковуєш. Дивовижно, що можна провести таким чином час. Можна проаналізувати своє минуле й накреслити плани на майбутнє життя. Це найважливіший для нас час. Можна спокійно та з гідністю поглянути на самого себе. Таке абсолютно потрібно. На Сході це називається духовний шлях риболовлі.
Коли мама риба піймалася і піднімається, її діти піднімаються за нею слідом. Дивлячись на таке, думаєш: «А, не можна її забирати!» — співвідносячи такі думки зі своїм життям. Переносиш цю ситуацію на своїх дітей та на свій народ. Порибалиш декілька років і вже не з'являється бажання їсти впійману рибу, хочеш її відпустити, хоча ти її й упіймав. Це справжній духовний шлях. Бажання їсти зникає. (252-208, 30.12.1993)
Коли люди збираються порибалити на човні, то вибирають для цього гарну погоду і день, коли в них гарний настрій. Це міркування звичайних людей. Щоб стати особливою людиною, необхідно рибалити в середовищі, в якому йде злива та гримають блискавки. Також якщо не порибалити в місці, де дощ ллє як з відра, то не знатимеш, які зміни відбуваються в середовищі під час дощу, як змінюється навколишня вода і як впливає рух цієї води на рибу. (276-69, 04.02.1996)
Історія творить новий світ. Отже, не можна вказувати на мене, говорячи, що я не правий. Мені не соромно. Я розмовляю з рибою, дивлячись їй в обличчя. Ловлячи рибу, я сиджу цілий день і кажу: «Ви ж уперше бачите такого чоловіка як я, чи не так? Моя мета не в тому, щоб вас упіймати. Це для того, щоб звільнити корінь людства, поєднавши вас у рибному місці. Це не первісна мета, з якою вас було створено. А інакше б ті, хто їдять вашу плоть, не чинили б поганого». (247-32, 21.04.1993)
Коли я під час риболовлі скажу: «Я — господар. Усі сходьтеся!» — всі риби починають припливати. Тоді я їх кормлю. Ось чому я зажди ловлю більше тих, хто поруч зі мною. Це дивно. Не можна зрозуміти, як це виходить. Так відбувається, коли зробити центром вертикального Бога. При цьому з'являється незвичний блиск. Якщо з вас виходить звичайне світло, то з мене виходить особливе світло. Риби бачать це світло. Навіть якщо їм забороняти, вони все одно пливтимуть до мене. (248-35, 30.05.1993)
Коли я йду вудити рибу, то першу пійману відпускаю. Я відпускаю її з серцем Бога, Який відпустив її після того, як створив. Також я дотепер не їв рибу, яку впіймав. Я не можу дозволити вмерти рибі природною смертю, коли 20 мільйонів Божих дітей вмирають від голоду. Я думаю: «Впіймавши тебе, мені слід врятувати 20 мільйонів Божих дітей». Оскільки це принцип появи тварин чи живих організмів, то вони повинні ставитися до цього з вдячністю. Таким чином, на риболовному турнірі на мою вудку добре ловиться, а на вудку звичайний людей — ні. Це щирість і присвячення. Риба прийде до вас добровільно, якщо ви скажете їй: «Гей, Бог не може пірнути у водний музей, що створив, тож вискоч з води і дай Богу через мене можливість відчути радість відпускання тебе». (276-146, 18.02.1996)
Бажання вийти в синє море і піймати рибу — це все одно, що Боже провидіння відновлення, провидіння спасіння. Це справедливо, коли уявити, що риба — це грішна людина. Ловити слід, все підготувавши: необхідно почепити гарну наживку, потім прив'язати міцне волосіння і вудилище має бути добрим. А коли і волосіння слабке, і наживка погана, і вудилище погане, і техніка ловлі погана, то нічого не зможеш упіймати. Все так само. Життя в світі теж точнісінько схоже на риболовлю.
Якщо ти хочеш досягти успіху в цьому світі, то повинен ловити в позиції вудилища, зробивши гарний гачок, почепивши гарне волосіння і насадивши добру наживку. Воно не ловиться само собою. Урожай постає тоді, коли виконано всі умови правильної взаємодії суб'єкта і об'єкта. Якщо не задовольнити цих умов, урожай зібрати не можна. (277-16, 17.03.1996)
Коли ви виходите зі мною в море, то думаєте, що риба добре клює на мій гачок, вірно? Під час риболовлі я розглядаю все у взаємодії. Довершений суб'єкт створює довершеного партнера-об'єкта. Під час риболовлі я собі кажу: «Тут неодмінно повинна клювати риба». Такий Принцип. Якщо я один раз прикладу руку таким чином, то до мене це вже приходить як цінність взаємних стосунків суб'єкта і об'єкта. Це відрізняється від того, як до цього ставляться звичайні люди. (262-300, 01.08.1984)
Ти сидиш на одному місці цілий день. У туалет теж там ходиш. Береш банку, кажеш: «Гей, я помочуся. Не обертатися!» — відвертаєшся і мочишся. Ти цілий день там і мочишся, і їси самостійно. Я робив так протягом 25 років. Можна зручно використовувати бляшанку. І купаєшся в морі голим, і робиш всяке різне, але чи звинуватить хтось за це? Може тварини, спостерігають за цим і сміються, але там всього декілька людей. Птахи, тварини і все суще у такому ж вигляді, але хто на них лається? Це природно. Отож, нічого соромитися. Нічого, якщо жінка у такій ситуації теж мочиться не сидячи, а як чоловік — стоячи. (303-118, 08.08.1999)
Коли ми ловили рибу на Алясці, берегова охорона бачила як ми кожного світанку виходили в море та почула, що ми робимо це, як якесь тренування. Якось вони прийшли і похвалили нас з великим захопленням: «Оце так життя у вас!» Тому я найкраще ловлю і в морі, чи не так? Починаючи від зграї мальків не було такої риби, якої б я не спіймав. Якщо мені хтось зараз скаже спіймати кита, то я піймаю парочку за день. Чи є якась риба, починаючи з тунця, яку б я не піймав? Я переловив усі види риб на східному березі, західному березі, Тихому океані, Атлантичному океані та Середземному морі. Тому я добре обізнаний із станом справ. (211-62, 28.12.1990)
Якщо ви побачили велику сосну, то повинні бути в змозі запитати: «Ти знаєш мене з минулої історичної епохи, коли я був у нещастях, ти бачила, як мене виганяли з Едему, то що ти думаєш про мене сьогодні?» Також ви маєте тепер обійняти, як друга, з любов'ю той сад, який проклинав вашого друга у минулому. Забувши тепер з положення господаря воду, що тече, хоча ви її не хотіли забувати, ви повинні хотіти і поплавати в ній, і зловити рибу, яка там живе. Тоді ви господар. Ви можете ловити рибу, полювати та їсти з серцем, яке хоче відновити відкупленням те, що Адам в Едемському саду не зміг першим увійти в воду як представник царської влади, спіймати рибу і з'їсти її. Ви маєте залишити історію полювання на зайців і фазанів в горах з таким серцем та доглянути за своїми батьками, принести цих тварин Богу та використати їх як їжу та матеріали для життя. (221-13, 20.10.1990)
Я дотепер пережив усе, починаючи з самого жалюгідного становища. Тому немає такого, чого б я не знав. .Немає також такого, чого б я не міг зробити. Я можу робити будь-що. Якщо я поїду в село, то зможу бути королем селян. Я добре обізнаний з тим, що треба садити в такій землі. На морі я король риболовлі. Мій спосіб ловлі тунця, вже став відомий під назвою «система преподобного Муна». Також я можу бути фотографом, коли всі люди кричать «Мансе», і поваром, якщо зайду на кухню, де куховарять. Господар саме такий, вірно? Господар відповідає за всі речі. Ви не повинні забувати, що Істинні Батьки є людьми, які створювали таке підґрунтя. (229-67, 09.04.1992)
З істинною любов'ю може об'єднатися все, що завгодно. Вона захищає всіх: тваринний світ, рослинний світ і навіть отруйних змій. Під час риболовлі я промовляю: «Риба, я ловлю тебе не заради себе. Я ловлю тебе, будучи представником Серця Бога, Який хоче зі сльозами нагодувати бідних людей, що вмирають від голоду в світі. Я ловлю не для себе, а для нащадків і всіх людей, тож ти повинна мені вибачити!» Тому я не їм першу впійману рибу, а відпускаю. Відпускаю як приношення.
Якщо вони отримають любов, то хочуть принести перед нею свої життя. Якщо у човні 12 людей, то я ловлю третину риби. Отож, риби, що поблизу, впізнають мене і кажуть: «Постійно клюватимемо лише на гачок Учителя!» (278-105, 01.05.1996)
Люди світу думають, що я — таємничий мужчина, чи не так? Отже, я можу також казати таємничі речі. Також я роблю таємничі вчинки. Хоча я засновник Церкви Об'єднання, але коли виходжу на човні в море, то я король рибалок. Вони можуть думати: «Він засновник Церкви Об'єднання, що він знає?» Але, спостерігаючи за мною на місці, висловлюють своє захоплення ті люди, які рибалили і 10 років, і 20 років. Коли я іду на ферму, то можу і там добре управлятися. Вчені думають про себе, що вони таємничі люди, але якщо зустрінуться зі мною, то кажуть, що преподобний Мун ще таємничіший. Що робить мене таємничим? Істинна любов. (205-140, 12.08.1990)
Я — повний ідеолог триразового харчування.
Я не їм десерти. Навіть коли десерт стоїть на столі, я його не їм, тому що я повинен думати про людей. Одяг в мене теж такий. Я не ношу краватку. Я хочу зібрати всі гроші, які люди витрачають на краватки, і витратити їх на спасіння світу.
В туалеті я не використовую більше двох аркушів туалетного паперу. По можливості я використовую один аркуш. З точки зору Принципу марнування це гріх. Від народження нам дається певна кількість товарів до споживання. Якщо використати поверх цього, то це буде гріхом. Ми повинні піти з життя, залишивши щось після себе. У протилежному випадку наші нащадки успадкують наші борги. Хай хтось словами навчає людей! До навчання учителем є Принцип. Вчителем є природа і море. (193-104, 31.08.1989)
Я розуміюся також на їстівній зелені в горах. Я обізнаний, що можна їсти, що погане і як виглядають отруйні гриби. Тому я знаю шлях до виживання в горах, знаю, як ловити рибу в морі. Якщо у воді лише буде риба, то я безсумнівно зможу там жити, збудувавши хату, навіть наодинці. Риба дуже смакує з однією сіллю, поки ще жива. Правда. Я підготувався, щоб зуміти жити наодинці будь-де. (233-260, 01.08.1992)
Поки ніхто з вас не знав, я до цього часу пройшов наодинці багато негод. Ви, напевно, не дізнаєтеся про труднощі, які за цим стояли. Я щодня виходив у море і це лише одна частина цілого. Немає нічого, чого б я не спробував робити. Я всюди доклав рук: у науковому світі, у світі культури, мистецтва та освіти тощо. Я залучився навіть до світу ідеології та філософії. Ви теж, ґрунтуючись на цьому еталоні, отримуєте тут освіту та ведете діяльність.
Навіщо я їжджу туди-сюди? Навіть люди, які йшли слідом за мною протягом 40 років, не знають, що я за людина. Вони сприймають мене кожного разу по-новому. Ви не можете думати, як вам заманеться. Навіть якщо ви чітко зрозуміли, в якому положенні ви стоїте, ви не повинні базікати пусте, доки не відновите світ. (193-104, 31.08.1989)
Я теж не люблю самотність. Мені не подобається бути наодинці. Працюючи на березі моря, я хочу бути разом з рибалкою, найкращим рибалкою. Пішовши в гору, я хочу бути разом з тим, хто ходить в гори. Коли я йду на змагання з боротьби, я хочу бути з борцем. Коли я йду туди, де випивають, хоч і доведеться нюхати цей запах, але має бути і людина, яка нюхає запах. Людина не може бути сама. Вона потребує друга. Людині потрібен колега. Я кажу, що не люблю самотність. Існує вираз: «Рука руку миє» — вірно? Яким би я не був великим, але я не зміг би жити наодинці, бо це нудно. (147-312, 01.10.1986)
Одруження означає пошуки господаря. Звідки приходить любов, коли двоє з'єднуються? Вона приходить з перпендикулярних Небес. Якщо це з'єднується, то перпендикуляр опускається. Кров, яка пішла в голову, йде вниз чи ні? Вона йде до самих кінчиків ноги. Що буде, якщо ви скажете: «Треба позбутися крові, яка проходить через пальці рук та ступні ніг, які смердять по-селянськи!»? Ви помрете. Це принцип неба й землі. Те, що було зверху, повинне йти вниз, а те, що було внизу, повинне йти нагору.
З цієї причини я теж, після того, як досягну успіху, повністю виконаю Божу волю, буду вести тихе сільське життя, займатимуся риболовлею, стану другом селянина та другом рибалки. Я зараз проходжу таку підготовку. (221-342, 27.10.1991)
Навіть якщо Бога тягнути риболовним гачком любові, Він буде щасливий. З цього виникне мистецтво любові, комедії й трагедії любові, створиться вся культура любові. Чи не хочете ви стати солдатом армії незалежності, яка творить такий світ? (195-273, 10.12.1989)
Що є найкращою наживкою, подібною до риболовної наживки? Любов. На яку єдину наживку, може пійматися все людство? Це любов. На яку наживку може пійматися історія та Бог? Якби була наживка, на яку можна спіймати Бога, ви хотіли б її приготувати, хіба ж ні? Це наживка любові. Якщо існує наживка, на яку можна піймати історію, небо й землю, то що це таке? Це — любов. (145-227, 11.05.1986)