Розділ 4. У любові немає ні розвитку, ні революцій
У любові не може бути ні розвитку, ні якихось революцій. Любов у своїй первісній формі досконала, незмінна, вічна та абсолютна. (БСІК І-351)
У любові немає ні розвитку, ні революцій. Любов вічна та досконала, і ця істина незмінна навіки.
Якщо, незважаючи на це, ви вирішили експериментувати з любов’ю та змусите її розвиватися, сама ця думка є неправильною. Америка вважає любов засобом життя, і це неодмінно приведе її до краху.
Майбутнє такої Америки Бог благословити не може, і якщо вона не рухне сама, я зруйную її, навіть якщо для цього мені доведеться підірвати бомбу любові. Ясно одне: любов ні в якому випадку не можна використовувати, як інструмент чи засіб, необхідний для життя. (БСІК І-351)
Чоловік не бажає, щоб у любові його дружини, якою вона була з самого початку, відбувалися якісь революції чи розвиток. Того ж не хоче і жінка відносно свого чоловіка.
Всі чоловіки та дружини сподіваються зберегти цей чистий образ, який був у їхньої любові, коли вона тільки почалась. Їм не хочеться додавати ще якийсь колір до такої щирої любові, вони не потребують революцій. Вони бажають, щоб ця чиста любов збереглась навіки.
Чому між людьми, які кохали один одного, виникає така проблема, як розлучення? Якщо подумати, що всі подружні пари, які розлучилися чи збираються це зробити, спочатку дуже палко кохали один одного, то можна зрозуміти, що в їх стосунках сталося щось не так.
Причини для розлучень бувають різними, але, в кінцевому підсумку, розлучення означає, що щось змінилось, що стосунки між двома людьми стати іншими. Це сталося, тому що вони не змогли зберегти та виховати свою любов. Саме по собі кохання не змінилося, змінилися душі людей. (БСІК І-351)
Коли чоловік і жінка стають чоловіком і дружиною, перед ними постає важливе питання: якщо досягнути незмінної єдності один з одним? Якщо вони заспівають про щастя, досягнувши такого єднання, це щастя буде вічним.
Еталон ідеальної любові також встановиться тільки тоді, коли ця любов матиме незмінну суб’єктну природу. (БСІК І-351)
Припустимо, коли двоє одружилися, жінці подобається її красень- чоловік, але через тиждень він потрапив у аварію та став калікою. Якщо дружина в такому випадку вирішує розлучитися, таку любов неможна назвати вічною. Це — фальшива любов. (БСІК І-351)
В наш час білі люди в розвинутих країнах займають високі пости, які дозволяють їм керувати світом і приводити його в рух. Темношкірі, в більшості своїй, займають низьке положення підлеглих. Однак як білі, так і темношкірі батьки люблять своїх дітей з однаковою силою. Тут ніхто ні в кого не знаходиться в підлеглості. Таке положення речей не зміниться довіку.
Любов батьків до дітей, жінки до чоловіка, та чоловіка до жінки, які по-справжньому люблять один одного, не може змінитися, як би не змінювалася історія, як би вона не розвивалася, через які б революційні процеси не проходила, і в якому напрямі її б не штовхали. (32-243, 19.07.1970)